1. internacionální Sigil sraz - hlasování: v ČEM ;o)

Známý též jako PISS.

Moderátor: yenn

Jakou formu ubytování preferujete (viz. úvodní příspěvek)

Stan
2
8%
Kemp
2
8%
Ubytovna
2
8%
Penzion
15
60%
Je mi to totálně jedno
4
16%
 
Celkem hlasů: 25

Uživatelský avatar
Sadako
Sigil Team
Příspěvky: 4552
Registrován: 25.9.2005 12:58
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sadako »

Hamster: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Chtěl jsem říci, přerušil jej ředitel, čím trávíte svůj čas?
Svůj nejsvětlejší čas trávím tím, že jej dělám tmavým.
Pročpak? vyzvídal pokleslým hlasem ředitel.
Protože světlo mě dráždí.
Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jab »

Hamster píše:Já bych byl pro pronájem celýho nejvyššího patra Corinthie - výhled, vlastní bar, velká konferenčka, hostesky. Proč to neni v možnostech?? Já chápu, že to neni nejlevnější, ale tak si prostě dva tejdny nekoupíte kokain.
Pokud je to narážka na ceny, tak vlaky nebudou stát zase tak moc. Skupinovka to jistí. ;-)
A co se týče toho penzionu... No, vždyť je to jen na pár dní. A opět by se snad dala sjednat i nějaké sleva...
Uživatelský avatar
Hamster
Dabus
Příspěvky: 1815
Registrován: 29.10.2005 1:04

Příspěvek od Hamster »

Ááá, bystrý Jab nachází ironii i tam kde neni. Jen tak dál kovboji... Hlasoval jsem pro pension ;-)

Kde jinde by jsme mohli pořádat ty připravovaný workshopy a besedy s herníma tvůrcema, no ne?
Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jab »

Hamster píše:Ááá, bystrý Jab nachází ironii i tam kde neni. Jen tak dál kovboji... Hlasoval jsem pro pension ;-)

Kde jinde by jsme mohli pořádat ty připravovaný workshopy a besedy s herníma tvůrcema, no ne?
No, z nějakého důvodu mě napadlo, že své kubicu asi nepřesvědčíš o účelnosti internacionálního sigil srazu a tudíž finanční dotace by mohly být omezené. :-D

Besedy, workshopy... to je jako jiné jméno pro bezhlavé hospodské pitky, sledování filmů atd.? :-)
Uživatelský avatar
Elessar
Sigilan
Příspěvky: 1785
Registrován: 1.10.2005 19:39
Bydliště: Desolation Row
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Elessar »

Stan... ale vlastne je mi to jedno :)
If every time we tell a lie a little fairy dies they must be building death camps in the garden.
Uživatelský avatar
Hamster
Dabus
Příspěvky: 1815
Registrován: 29.10.2005 1:04

Příspěvek od Hamster »

Jab píše:Besedy, workshopy... to je jako jiné jméno pro bezhlavé hospodské pitky, sledování filmů atd.? :-)
Zrekapituluj si raný Vlasákovy plány v obecný diskuzi :-D
KOFi-chan
Sigilan
Příspěvky: 1417
Registrován: 2.10.2005 9:47
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KOFi-chan »

Jednoznačně jsem pro penzion.
Uživatelský avatar
Arian
Lim-Lim
Příspěvky: 2147
Registrován: 28.9.2005 20:11
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arian »

Penzion by byl skutečně nejlepší, ale během srazu bych byl schopen přespat i pod širákem ;-)
Vidíš-li na konci černého tunelu světlo, pak je to obvykle na tebe letící fotonové torpédo
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Hamster píše:Já chápu, že to neni nejlevnější, ale tak si prostě dva tejdny nekoupíte kokain.
To ty prachy radši opravdu utratím za ten kokain (ironie neironie 8-) ).

V podstatě je mi to jedno. Sice osobně bych penziony spíš zavrhl - přece jenom, je to trochu omezující - ale na druhou stranu se asi osazenstvo Sigilu chová na akcích spíš slušně, takže by to nejspíš neměl být problém...
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Vlasák
Sigilan
Příspěvky: 3017
Registrován: 26.9.2005 7:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vlasák »

No, 60% se vyjádřilo pro penzion a dalších 16% ve smyslu "je mi to jedno". Dá se to tedy vzít tak, že zhruba třem čtvrtinám potenciálních srazovníkům penzion nevadí, přičemž jinou alternativu by explicitně upřednostnila necelá čtvrtina dotázaných.

Myslím, že verdikt je tedy jasný - místem konání bude pension. Jaký už konkrétně, to už se prodebatuje zde.

Tímto toto téma končí pro přispívání a zanedlouho mu bude odebráno privilegium "důležité" ;-)

Poznámka pro šestici "nepenzionistů" - při výběru lokalit bude v kritériích brán i ohled na okolnosti, které vás možná vedly k hlasování pro stan/ubytovnu etc. - jednak na cenu, druhak na "přírodnodní" možnosti té dané lokace.
Infinity forever! - Baldur's Gate II add-on CZ
Fórum plné RPG - RPG fórum


Obrázek
Zamčeno

Zpět na „Pravidelný internacionální sigilský sraz“