Noční thread

A prach na ně usedá, brouci je prožírají.
Zamčeno
Uživatelský avatar
nuke
Sigilan
Příspěvky: 1783
Registrován: 2.10.2005 14:24
Bydliště: Arulco
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od nuke »

Tafif píše:Tak jsem se odhodlal a řekl si, že zkusím dohrát toho Tacticse. Ale ejhle! Ono to nejde. Prý musím do mechaniky vložit CD. A ať tam nacpu kterékoliv z těch tří, píše mi to, že jsem vložil nesprávné CD. Reinstalovat se mi teď už nechce. Třeba zítra.
Tak dobrou noc Sigilané.
Daj si tam no cd patch z madbrahminy. Kto by si už obrusoval v mechanike originálne CDčka....
Uživatelský avatar
Tafif
Sigilan
Příspěvky: 1140
Registrován: 10.10.2005 22:41
Bydliště: Za devatero horami...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tafif »

nuke: Díky moc za radu. Funguje to. Už jsem dohrál předposlední misi a zítra bych rád dobyl Valut 0. Ale to nestihnu. Bude sraz. Takže až v neděli.
Hole mágů to nejsou přeludy,
bývají na konci zdobeny žaludy.
Uživatelský avatar
DerAdler
Sigilan
Příspěvky: 409
Registrován: 16.6.2006 2:21
Bydliště: Auschwitz-Birkenau

Příspěvek od DerAdler »

Panebože, už nesmiem hrávať HOMAM pred spaním :-( . Včera som kvôli nočnej parbe zaspal do práce. Dnes už ich hrať nebudem. Dám si radšej Galactic Civilizations. Ale len takú prťavú galaxiu ;-) .
"Das einzige Mittel gegen den Verstand zusiegen ist Stärke und Angst." Adolf Hitler, Mein Kampf
Obrázek
Uživatelský avatar
Tafif
Sigilan
Příspěvky: 1140
Registrován: 10.10.2005 22:41
Bydliště: Za devatero horami...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tafif »

Zajraj si Steel Panters. Největší žrout času, jaký jsem poznal.
Naposledy upravil(a) Tafif dne 5.8.2006 0:10, celkem upraveno 1 x.
Hole mágů to nejsou přeludy,
bývají na konci zdobeny žaludy.
Uživatelský avatar
DerAdler
Sigilan
Příspěvky: 409
Registrován: 16.6.2006 2:21
Bydliště: Auschwitz-Birkenau

Příspěvek od DerAdler »

Tafif: ani nevrav, ale o 5:00 idem do práce. To by som zasa prepískol :-D . Ozaj nevieš kam sa presťahovalo steelpantershq ?
"Das einzige Mittel gegen den Verstand zusiegen ist Stärke und Angst." Adolf Hitler, Mein Kampf
Obrázek
Uživatelský avatar
Javor
Sigilan
Příspěvky: 420
Registrován: 29.9.2005 20:43
Bydliště: Ve skleněné vitríně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Javor »

DerAdler píše:Ozaj nevieš kam sa presťahovalo steelpantershq ?
Jestli mluvíme o stejné věci, tak se přetransformovalo v http://worldatwar.clone.cz/ ;-)
Páni, měl bych si zas s někým domluvit bitvu
Feed your head
Uživatelský avatar
Vanda
Sigilan
Příspěvky: 845
Registrován: 30.7.2006 22:59

Příspěvek od Vanda »

DerAdler píše:Panebože, už nesmiem hrávať HOMAM pred spaním :-( . Včera som kvôli nočnej parbe zaspal do práce. Dnes už ich hrať nebudem. Dám si radšej Galactic Civilizations. Ale len takú prťavú galaxiu ;-) .
Jako kdyby ses od toho odtrhl a šel včas spát, tak bys měl můj obdiv. Já prostě nejsem schopná se od HOMAM odtrhnout. Obvykle "na chvilku si dám" se stane spoustu hodinové hraní. Hrát to takhle pozdě v noci, tak ani nejdu spát.:-)
Uživatelský avatar
DerAdler
Sigilan
Příspěvky: 409
Registrován: 16.6.2006 2:21
Bydliště: Auschwitz-Birkenau

Příspěvek od DerAdler »

Javor: vďaka, mal som na mysli presne toto.

Vanda: ja trpím syndrómom "ešte jeden ťah a končím" ;-) . Väčšinou je ten posledný ťah niekde v nedohľadne.
"Das einzige Mittel gegen den Verstand zusiegen ist Stärke und Angst." Adolf Hitler, Mein Kampf
Obrázek
Uživatelský avatar
Target
Sigilan
Příspěvky: 449
Registrován: 22.3.2006 12:43
Bydliště: Nová Role
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Target »

DerAdler: to znám a pak to bude ještě jeden tah, pak poslední tah, pak úolně poslední tah, pak to je opravdu ten poslední tah, ale když on,no, tak já potřebuju ještě jenom jeden ten nejposlednější tah a tak to jde dál co?
Uživatelský avatar
Vanda
Sigilan
Příspěvky: 845
Registrován: 30.7.2006 22:59

Příspěvek od Vanda »

DerAdler: mám tentýž syndrom a nakonec se to změní "teď už to dohraju, když už to mám skoro v kapse" Předčasně hru ukončím jen když se mi nedaří.
Uživatelský avatar
Bodkin
Sigilan
Příspěvky: 474
Registrován: 5.12.2005 0:32
Bydliště: Soukromá krypta

Příspěvek od Bodkin »

Právě jsem chtěl jít "na chviičku" na HOMAM 2, ale když jsem si přečetl několik předchozích příspěvků, uvědomil jsem si, že touto nemocí také trpím a nebudu to raději riskovat...
SKOČTE ŠIPKOU DO MUŠLE, JEZTE KAŠI S MRKVÍ.
JENOM JÁ JSEM NAŽIVU; VY JSTE VŠICHNI MRTVÍ.
Uživatelský avatar
Tinnarr
Sigilan
Příspěvky: 357
Registrován: 26.6.2006 0:17
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tinnarr »

touhle nemosi tpi asi kazdej. jeste ze HOMAM5 sou tak kratky. jen 14 noci mi zabraly.
Obrázek
Uživatelský avatar
Vanda
Sigilan
Příspěvky: 845
Registrován: 30.7.2006 22:59

Příspěvek od Vanda »

No to je hrozný, dneska jsem jediná, kdo se zasekl u hry?

Tentokrát IWD, už jsem to tak dlouho nehrála, že jsem si ani nepamatovala, co mám za úkol.
Uživatelský avatar
nuke
Sigilan
Příspěvky: 1783
Registrován: 2.10.2005 14:24
Bydliště: Arulco
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od nuke »

No ja som sa teraz vrátil z LAN párty, ktorá sa moc nevydarila -> Nikomu sa moc nechcelo hrať, tak som tam dokončil konečne Fallout Tactics. Ešte šťastie, že som si zobral savy na klúči. 8-) Btw kamoš ma počas hrania nafotil, tak snáď sem zajtra hodím nejaké fotky ako usvedčujúce dôkazy.
Uživatelský avatar
DerAdler
Sigilan
Příspěvky: 409
Registrován: 16.6.2006 2:21
Bydliště: Auschwitz-Birkenau

Příspěvek od DerAdler »

Vanda: no ja som sa dnes nejako "zasekol" u priateľky ;-) .
"Das einzige Mittel gegen den Verstand zusiegen ist Stärke und Angst." Adolf Hitler, Mein Kampf
Obrázek
Zamčeno

Zpět na „Archivy“