Blbá nálada I: Nechutná skládka depresí

A prach na ně usedá, brouci je prožírají.
Zamčeno
Uživatelský avatar
Sirine
Sigilan
Příspěvky: 1283
Registrován: 3.10.2005 16:44
Bydliště: Ust Natha - Modrá Sféra
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sirine »

A je zase pátek...hm...nějak se na víkend s dešťem netěším :-? :-? :-?
...Je přirozené, že když spojíme naši temnou minulost se světlým zítřkem, dostaneme naši šedivou současnost...
Uživatelský avatar
Ave
Sigilan
Příspěvky: 1073
Registrován: 30.11.2005 8:04
Bydliště: Chrám Vědění

Příspěvek od Ave »

alexa píše:A je zase pátek...hm...nějak se na víkend s dešťem netěším :-? :-? :-?
Ale hlvně že ten víkend bude ne? 8-)
Plá plamen věrné lásky,
prýští slzy a nad hlavou hoří hvězdy
... a pak už nic... a pak už nic...
Uživatelský avatar
Sirine
Sigilan
Příspěvky: 1283
Registrován: 3.10.2005 16:44
Bydliště: Ust Natha - Modrá Sféra
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sirine »

no, vím, že to zní divně...ale víkendy nějak poslední dobou nemusím :-? ...snad až propukne jaro a bude se dát "vypadnout z města" možná změním zase názor... :roll: 8-)
...Je přirozené, že když spojíme naši temnou minulost se světlým zítřkem, dostaneme naši šedivou současnost...
Uživatelský avatar
Ave
Sigilan
Příspěvky: 1073
Registrován: 30.11.2005 8:04
Bydliště: Chrám Vědění

Příspěvek od Ave »

alexa píše:no, vím, že to zní divně...ale víkendy nějak poslední dobou nemusím :-? ...snad až propukne jaro a bude se dát "vypadnout z města" možná změním zase názor... :roll: 8-)
No já mám jaro ráda ale léto mám ještě raději,bo na jaře mám většinou jarní únavu....
Plá plamen věrné lásky,
prýští slzy a nad hlavou hoří hvězdy
... a pak už nic... a pak už nic...
Uživatelský avatar
Sirine
Sigilan
Příspěvky: 1283
Registrován: 3.10.2005 16:44
Bydliště: Ust Natha - Modrá Sféra
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sirine »

no, já zase zjišťuji, že zima je taky docela fajn...ovšem nejraději mám asi podzim...i léto...a jaro mi nevadí... :roll: 8-)
...Je přirozené, že když spojíme naši temnou minulost se světlým zítřkem, dostaneme naši šedivou současnost...
Uživatelský avatar
Ave
Sigilan
Příspěvky: 1073
Registrován: 30.11.2005 8:04
Bydliště: Chrám Vědění

Příspěvek od Ave »

alexa píše:no, já zase zjišťuji, že zima je taky docela fajn...ovšem nejraději mám asi podzim...i léto...a jaro mi nevadí... :roll: 8-)
Já zimu moc ráda nemám.Jaro celkem podzim tak nějak.Ale léto nejraději ;-)
Plá plamen věrné lásky,
prýští slzy a nad hlavou hoří hvězdy
... a pak už nic... a pak už nic...
Uživatelský avatar
Sirine
Sigilan
Příspěvky: 1283
Registrován: 3.10.2005 16:44
Bydliště: Ust Natha - Modrá Sféra
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sirine »

no, já zimu donedávna taky neměla moc ráda (leda tak za oknem a se sklenicí punče), ale najdou se lidi, co Ti ukážou i to hezké a pak svůj názor třeba taky změníš... ;-) 8-)
...Je přirozené, že když spojíme naši temnou minulost se světlým zítřkem, dostaneme naši šedivou současnost...
Uživatelský avatar
Landor
Šifrovač
Příspěvky: 554
Registrován: 27.9.2005 10:38
Bydliště: Astral Plane

Příspěvek od Landor »

chjo, pro bratra žádný dárek k nar., to zas bude víkend.. jinak to všechno stojí taky za ... :cry:
Uživatelský avatar
Trandul
Sigilan
Příspěvky: 540
Registrován: 26.10.2005 19:16

Příspěvek od Trandul »

Já si neska už po třetí nenatočil trpaslíka(červenýho), respektivě sem si natočil to potom a pak sem zjistil že je na videu blbě nastavenej čas.
Jak jste to mohli se mnou vydržet? Já byl tak strašně blbej. :-D
-------------------------------------------
Flower power
Uživatelský avatar
Sirine
Sigilan
Příspěvky: 1283
Registrován: 3.10.2005 16:44
Bydliště: Ust Natha - Modrá Sféra
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sirine »

Trandul píše:Já si neska už po třetí nenatočil trpaslíka(červenýho), respektivě sem si natočil to potom a pak sem zjistil že je na videu blbě nastavenej čas.
...no, tenhle díl byl malinko slabší... :roll: 8-)
...Je přirozené, že když spojíme naši temnou minulost se světlým zítřkem, dostaneme naši šedivou současnost...
Uživatelský avatar
Elessar
Sigilan
Příspěvky: 1785
Registrován: 1.10.2005 19:39
Bydliště: Desolation Row
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Elessar »

Bratri Zpatecnici? Ti boli naopak vyborni! :naughty:
If every time we tell a lie a little fairy dies they must be building death camps in the garden.
Uživatelský avatar
Sirine
Sigilan
Příspěvky: 1283
Registrován: 3.10.2005 16:44
Bydliště: Ust Natha - Modrá Sféra
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sirine »

Elessar píše:Bratri Zpatecnici? Ti boli naopak vyborni! :naughty:
nebyli špatní :lol: jen ve srovnání s jinými díly se mi tenhle zdál, jak říkám, malinko slabší :-) 8-)
...Je přirozené, že když spojíme naši temnou minulost se světlým zítřkem, dostaneme naši šedivou současnost...
KOFi-chan
Sigilan
Příspěvky: 1417
Registrován: 2.10.2005 9:47
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KOFi-chan »

Mám vskutku mizernou náladu, protože jsem jedné kamarádce závazně slíbil, že jí přeložím více jak polovinu anglického textu, který nutně potřebuje ke kolokviu - jenže teď jsem zjistil, že to opravdu nejsem schopnej dát..
Na překlad z angliny jsem IMHO docela dobrej, ale sedm hustě popsaných stránek na téma "Nevlastní rozpoznání, transkripční přeprogramování a akumulace sekundárních metabolitů během interakcí rostlina / patogen" (biochemie) očividně tvoří vyjímku (prakticky každé druhé slovo totiž musím hledat ve slovníku, tolika slovním a větným spojením vůbec nerozumím a většinu těch vět včetně nadpisu pořádně nechápu ani v jazyce rodném) :!: :-( :-( :-(
Já se za sebe tak stydím, že jsem slíbil něco, na co prostě a jednoduše nemám.. :oops: :oops: :cry:
Naposledy upravil(a) KOFi-chan dne 18.4.2006 15:27, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
drake127
Sigil Team
Příspěvky: 2358
Registrován: 24.9.2005 22:28
Bydliště: Jihlava, Czech Republic
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od drake127 »

KOFi píše:Mám vskutku mizernou náladu, protože jsem jedné kamarádce závazně slíbil, že jí přeložím více jak polovinu anglického textu, který nutně potřebuje ke kolokviu - jenže teď jsem zjistil, že to opravdu nejsem schopnej dát..
Na překlad z angliny jsem IMHO docela dobrej, ale sedm hustě popsaných stránek na téma "Nevlastní rozpoznání, transkripční přeprogramování a akumulace sekundárních metabolitů během interakcí rostlina / patogen" (biochemie) očividně tvoří vyjímku (prakticky každé druhé slovo totiž musím hledat ve slovníku, tolika slovním a větným spojením vůbec nerozumím a většině těch vět včetně nadpisu nerozumím ani v jazyce rodném) :!: :-( :-( :-(
Já se za sebe tak stydím, že jsem slíbil něco, na co prostě a jednoduše nemám.. :oops: :oops: :cry:
Tak to překládej s ní, po odborné části tě určitě bude doplňovat a neztratíš se v tom.
Žralok, který štěká, nekouše.
Uživatelský avatar
Vlasák
Sigilan
Příspěvky: 3017
Registrován: 26.9.2005 7:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vlasák »

KOFi: kolik na to máš času?
Infinity forever! - Baldur's Gate II add-on CZ
Fórum plné RPG - RPG fórum


Obrázek
Zamčeno

Zpět na „Archivy“