Sťažnosti na všetko - Urna plná stížností

A prach na ně usedá, brouci je prožírají.
Zamčeno
Uživatelský avatar
Neferit
Šifrovač
Příspěvky: 2323
Registrován: 29.9.2005 16:53
Bydliště: terra incognita
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Neferit »

Do psí nohy... nesnáším planimetrii :evil: Jak trouba se píšu s postupem konstrukce jednoho příkladu, co máme za úkol a hned je tu problém; sepíšu postup konstrukce, ale jakmile se snažím o konstrukci, odmítá se mi protnout kružnice s polopřímkou a je to v troubě :-( Ach jo. A přitom v učebnici jim to vyjde :evil: To je spiknutí vůči studentstvu :twisted:
http://gh.ffshrine.org?r=23256
deviantART - place, where deviancy comes to play

Pokud máte něco, co po mně chcete, tak mě kontaktujte pomocí PM, emailu nebo ICQ. Vše je zde uvedeno. ;-)
Uživatelský avatar
Tinnarr
Sigilan
Příspěvky: 357
Registrován: 26.6.2006 0:17
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tinnarr »

Stěžuju si na vir, díky kterému jsem přišel asi o padesát procent exe souborů. Na druhou stranu mám pěkně vyčištěnej systém a o nic důležitýho sem nepřišel. Akorát cracklej fraps a HOMAM3 mě trochu mrzí.
Obrázek
Uživatelský avatar
AlieN
Sigilan
Příspěvky: 2932
Registrován: 4.10.2005 13:31
Bydliště: Zlín, Brno, Praha a tak podobně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlieN »

Už vím jak vypadá peklo - sestra má narozeniny a po bytě nám pobíhá 15 (:shock: :!:) destiletých rozdováděných dětí :-x
Uživatelský avatar
Cesare
Lim-Lim
Příspěvky: 1504
Registrován: 13.1.2006 21:50
Bydliště: Over the hills and far away... (Where Teletubbies come to play.)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cesare »

AlieN píše:Už vím jak vypadá peklo - sestra má narozeniny a po bytě nám pobíhá 15 (:shock: :!:) destiletých rozdováděných dětí :-x
Ano, takhle nějak jsem si peklo vždycky představovala...
These are like nostrils, like mouths, like ears, like beam-sockets, like drinking bowls, like mortars, like ditches, like sunken bogs. And the wind goes rushing through them - sniffing, snoring, singing, sighing, puffing, burbling, whistling, whirring--
Uživatelský avatar
Yachiko
Sigilan
Příspěvky: 3144
Registrován: 24.9.2005 23:26
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yachiko »

Sťažujem si na kkt ( bez prepáčnie ), ktorý mi bez varovania poslal súbor, ktorý mi mal začať neustále zatvárať/otvárať DVDrom... nápad sám o sebe ultradebilný, ale nejak som sa nad tým nepozastavoval a resetol som PC... o to väčšie však bolo moje prekvapenie keď mi pri kontrole HDD vyhodilo niekoľko hlášok o stratených súbroch a následne som musel reinštalovať qip a znovu nastavovať firefox + prísť na to, že som prišiel o komplet všetky zázložky z FF ... :evil: :evil: :evil:
Uživatelský avatar
Lerek
Sigilan
Příspěvky: 1676
Registrován: 27.11.2005 19:37
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lerek »

Yachiko: to máš z toho, že nepoužíváš ICQ a IE, kdybys tyto dva skvostné programy používal, tak nejenže si ušetříš nervy, ale poznáš také jejich všestrannou dokonalost! :-D
"Vycházelo se přitom ze zcela pravdivé zásady, že určitým faktorem uvěření lži je její velikost..." Adolf Hitler
Uživatelský avatar
nuke
Sigilan
Příspěvky: 1783
Registrován: 2.10.2005 14:24
Bydliště: Arulco
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od nuke »

Ja sa sťažujem na mod do RTW Total Realism... nielenže treba stiahnuť dva vyše 100MB súbory, ale aj patch 1,2 ktorý som nikde nedokázal stiahnuť, tak dúfam, že to s patchom 1.3 bude fungovať :roll:

Lerek : :lol:
Uživatelský avatar
Yachiko
Sigilan
Příspěvky: 3144
Registrován: 24.9.2005 23:26
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yachiko »

Lerek píše:Yachiko: to máš z toho, že nepoužíváš ICQ a IE, kdybys tyto dva skvostné programy používal, tak nejenže si ušetříš nervy, ale poznáš také jejich všestrannou dokonalost! :-D
Ty sa môžeš ísť zamestnať ako živá reklama k Microsoftu a ICQ :-D :lol:

EDIT: Záložky vďaka CrowXovi zo zálohy obnovené... ešte raz thnx 8-)
Ale QIP mi nejak blbe... hodil som tam rovno o verziu novší než som mal. Nastavil som si samozrejme všetky settingy a farby podľa seba a reštartoval ho... ale od Frostyho mi stále chodia posty modrým... že by to tým, že je "Mrazík" :-D :lol: Neviete náhodou ako sa tej modrej zbaviť?
Zamčeno

Zpět na „Archivy“