Sťažnosti na všetko - Urna plná stížností

A prach na ně usedá, brouci je prožírají.
Zamčeno
Uživatelský avatar
Adieu
Sigilan
Příspěvky: 1409
Registrován: 30.1.2006 11:08
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Adieu »

necro: Potrestej ho jako v Kmotrovi - odříznutím nohou. To by pro něj nejspíš nebylo příjemné ráno...
"Za život si nic nekoupíš, ty čůzo! Haahahahahahahaahahaa…"
Uživatelský avatar
Bodkin
Sigilan
Příspěvky: 474
Registrován: 5.12.2005 0:32
Bydliště: Soukromá krypta

Příspěvek od Bodkin »

Stežuji si na to, že v Brně je především k dostání Starobrno... toto pivo postrádá jakoukoliv fukci, neboť ani k umývání náčiní či splachování záchodu se nehodí... Nejspíše jej dokonce vaří z podivného býlí, které chmel ani nevidělo, zato potkalo a vzalo sebou spoustu veselých a hravých alkaloidů...
SKOČTE ŠIPKOU DO MUŠLE, JEZTE KAŠI S MRKVÍ.
JENOM JÁ JSEM NAŽIVU; VY JSTE VŠICHNI MRTVÍ.
Uživatelský avatar
Cesare
Lim-Lim
Příspěvky: 1504
Registrován: 13.1.2006 21:50
Bydliště: Over the hills and far away... (Where Teletubbies come to play.)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cesare »

Bodkin píše:Stežuji si na to, že v Brně je především k dostání Starobrno... toto pivo postrádá jakoukoliv fukci, neboť ani k umývání náčiní či splachování záchodu se nehodí... Nejspíše jej dokonce vaří z podivného býlí, které chmel ani nevidělo, zato potkalo a vzalo sebou spoustu veselých a hravých alkaloidů...
Jj, Starobahno je zlo (a bolí mě po něm hlava :-x )...
Chce to pátrat po hospodách, kde maj černou horu... Nebo třeba i Litovel... Nebo něco...
Od Starobrna pracky (a ústa) pryč...
These are like nostrils, like mouths, like ears, like beam-sockets, like drinking bowls, like mortars, like ditches, like sunken bogs. And the wind goes rushing through them - sniffing, snoring, singing, sighing, puffing, burbling, whistling, whirring--
Uživatelský avatar
Bodkin
Sigilan
Příspěvky: 474
Registrován: 5.12.2005 0:32
Bydliště: Soukromá krypta

Příspěvek od Bodkin »

Stěžuji si, že po té, co jsem shlédnul nějaký šialený film o přepisování myšlenek, který tvrdil, že minulost je relevantní a pak přišel na fórum, které vypadalo stejně jako dneska brzo ráno, tak mě z toho málem kleplo.... :-o

A ty důležité pivní informace jsou taky v háji... Dráčku Dráčku :lol: :-D ;-)
SKOČTE ŠIPKOU DO MUŠLE, JEZTE KAŠI S MRKVÍ.
JENOM JÁ JSEM NAŽIVU; VY JSTE VŠICHNI MRTVÍ.
Uživatelský avatar
AlmSiVi
Sigilan
Příspěvky: 579
Registrován: 29.11.2005 8:20
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlmSiVi »

Stěžuji si na datadisk k Dungeon Siege 2. Postavy z původní hry mi tam nejdou importovat, takže moje 2 měsíce trénovaná postava je k ničemu :-( :-(
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Hmm, ty klávesnice a myši v StudentAgency kavárně nejsou z nejlepších - ale lepší něco, než nic. Takže si stěžuju na zvrhlé celodenní laborky z analýzy potravin :evil:
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Geralt
Šifrovač
Příspěvky: 810
Registrován: 9.2.2006 20:55
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Geralt »

Stěžuji si na lidi, kteří postrádají elementární zásady slušného chování a při vytočení špatného čísla místo omluvy beze slova zavěsí. Kvůli jedné takovéto madam jsem utratil 10 Kč za hovor a 1 SMS. :evil: To jsem si radši mohl koupit na nádraží párek v rohlíku a měl bych lepší zážitek...
Uživatelský avatar
Sirine
Sigilan
Příspěvky: 1283
Registrován: 3.10.2005 16:44
Bydliště: Ust Natha - Modrá Sféra
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sirine »

A na co bych si tak mohla stěžovat já? tradičně...na lidi...trajdají se po nocích po hřebenech Jeseníků a budí slušné lidi ve čtvrt na čtyři ráno děsivou popovou muzikou z rádia - no uvažte, to není normální - však oni věděli, proč nelezou ještě v osm ze spacáků...a nám se nechtělo lézt pro změnu pod střechu za nima... 8-) nechat se zavřít za ... :idea: 8-)
...Je přirozené, že když spojíme naši temnou minulost se světlým zítřkem, dostaneme naši šedivou současnost...
Uživatelský avatar
AlieN
Sigilan
Příspěvky: 2932
Registrován: 4.10.2005 13:31
Bydliště: Zlín, Brno, Praha a tak podobně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlieN »

Geralt píše:To jsem si radši mohl koupit na nádraží párek v rohlíku a měl bych lepší zážitek...
Ano, střevní chřipku :twisted:
Uživatelský avatar
Vanda
Sigilan
Příspěvky: 845
Registrován: 30.7.2006 22:59

Příspěvek od Vanda »

Geralt píše:Stěžuji si na lidi, kteří postrádají elementární zásady slušného chování a při vytočení špatného čísla místo omluvy beze slova zavěsí. Kvůli jedné takovéto madam jsem utratil 10 Kč za hovor a 1 SMS. :evil: To jsem si radši mohl koupit na nádraží párek v rohlíku a měl bych lepší zážitek...
To mě jednou zavolala nějaká dáma a když jsem řekla prosím, tak neustále mlela, "to není možný, ty vole, to se mi zdá" a pod. Na mé otázky typu:" prosím, kdo volá" mlela stále totéž, až hovor ukončila rázným "tak fajn", že bych si to za rámeček nedala. ;-) Nevím dodnes kdo to byl, ale tipla bych na nějakou žárlivku, která se místo tomu svému dovolala mě a nemohla rozchodit, že jejímu miláčkovi už oprásklá milenka bere telefony. ;-) Jinak si to vysvětlit dodnes nedovedu.
My ochotní, vedeni nevědomými, děláme nemožné pro nevděčné.
(anonym?)
Uživatelský avatar
Vanda
Sigilan
Příspěvky: 845
Registrován: 30.7.2006 22:59

Příspěvek od Vanda »

Ach jo, zase se balím na dovču na poslední chvíli a to ještě honem před odjezdem brzy ráno musím k doktorce. Zatím mám zbaleno tak půlku věcí a už je mi jasné, že to chci ještě zredukovat...že bych ustřihla pyžamu kalhoty, ručník rozpůlila, vymačkala pastu? :lol:
My ochotní, vedeni nevědomými, děláme nemožné pro nevděčné.
(anonym?)
Uživatelský avatar
Sadako
Sigil Team
Příspěvky: 4552
Registrován: 25.9.2005 12:58
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sadako »

Stěžuji si na debilní byrokracii na matrice aneb seznam povolených jmen. To, které jsem si chtěla přidat + forma, na kterou jsem si chtěla změnit původní nejsou povoleny, takže mě čeká návštěva u paní Knapové. Doufám, že ji neustále prohrávané soudní procesy v posledních letech poučily, že není dobré někomu kecat do výběru vlastního jména. Jestli ne, tak konečně poznám ombudsmana. :evil:

EDIT: A ještě mám na krku praštěnou famílii, která se stará o lidi, kteří by měli být ze státního rozkazu popraveni za úsvitu u zdi. :evil:
Chtěl jsem říci, přerušil jej ředitel, čím trávíte svůj čas?
Svůj nejsvětlejší čas trávím tím, že jej dělám tmavým.
Pročpak? vyzvídal pokleslým hlasem ředitel.
Protože světlo mě dráždí.
Uživatelský avatar
Cesare
Lim-Lim
Příspěvky: 1504
Registrován: 13.1.2006 21:50
Bydliště: Over the hills and far away... (Where Teletubbies come to play.)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cesare »

Na dnešek jsem spala 2 hodiny, oči se mi zavírají, palice mě bolí - a ještě mě čeká víc než devět stran The Country Wife od Wycherleyho... :roll:
These are like nostrils, like mouths, like ears, like beam-sockets, like drinking bowls, like mortars, like ditches, like sunken bogs. And the wind goes rushing through them - sniffing, snoring, singing, sighing, puffing, burbling, whistling, whirring--
Uživatelský avatar
Adieu
Sigilan
Příspěvky: 1409
Registrován: 30.1.2006 11:08
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Adieu »

Vampiria: Ty si chceš nechat změnit jméno? :shock: Z jakého důvodu, jestli se smím zeptat?
Právě jsem si vzpomněl na Simpsony, jak Homer přejmenoval Marge na Kláru Prsatou. :-D
"Za život si nic nekoupíš, ty čůzo! Haahahahahahahaahahaa…"
Uživatelský avatar
yenn
Sigil Team
Příspěvky: 3192
Registrován: 24.9.2005 23:13
Bydliště: pod tisíciletým dubem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od yenn »

Mně je vcelku fuk, jaký pro to má Vampiria důvod, ovšem zajímalo by mě, po jakém (nepovoleném) jménu touží :-)
Horoskop stojí drachmu a je o drachmu předražený. [Quintus Ennius]
Zamčeno

Zpět na „Archivy“