Sťažnosti na všetko - Urna plná stížností

A prach na ně usedá, brouci je prožírají.
Zamčeno
Uživatelský avatar
Trandul
Sigilan
Příspěvky: 540
Registrován: 26.10.2005 19:16

Příspěvek od Trandul »

Vanda píše:Sirine: doporučuji Norsko, není to daleko a všeho tebou jmenovaného je tam dostatek : ;-)
A vůbec celá Skandinávie je taková.
Jak jste to mohli se mnou vydržet? Já byl tak strašně blbej. :-D
-------------------------------------------
Flower power
Uživatelský avatar
Yachiko
Sigilan
Příspěvky: 3144
Registrován: 24.9.2005 23:26
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yachiko »

8-) 8-) 8-) Keď vy už o Škandinávii, tak vám poviem, že som sa včera dozvedel, že budúci rok sa pravdepodobne dostanem na nejaký čas na dovolenku do Fínska... 8-)
The day is done
But I’m having fun
I think I’m dumb
Or maybe just happy...
Uživatelský avatar
Trandul
Sigilan
Příspěvky: 540
Registrován: 26.10.2005 19:16

Příspěvek od Trandul »

Yachiko píše:8-) 8-) 8-) Keď vy už o Škandinávii, tak vám poviem, že som sa včera dozvedel, že budúci rok sa pravdepodobne dostanem na nejaký čas na dovolenku do Fínska... 8-)
Sme asi dva, uděláme zahraniční Sigil sraz. :lol:
Jak jste to mohli se mnou vydržet? Já byl tak strašně blbej. :-D
-------------------------------------------
Flower power
Uživatelský avatar
Sirine
Sigilan
Příspěvky: 1283
Registrován: 3.10.2005 16:44
Bydliště: Ust Natha - Modrá Sféra
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sirine »

Ve Finsku je hezky - kamarádi tam už jezdí skoro jako domů :lol: ale...od jara do zimy mraky komárů, což pro mou krev není příznivé :cry: ajak říkali, čechu tam už také jezdí nějak moc...pátrám teda dál... 8-)
...Je přirozené, že když spojíme naši temnou minulost se světlým zítřkem, dostaneme naši šedivou současnost...
Uživatelský avatar
Sadako
Sigil Team
Příspěvky: 4552
Registrován: 25.9.2005 12:58
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sadako »

Stěžuji si na firmu Otto, která pravidelně inzeruje oblečení, které již není na skladě. Chtěla jsem si koupit krásný růžový kabátek, ale jelikož ho nemají, tak jsem musela vzít jiný, který vypadal černé, na rozdíl od toho růžového, hezky. Ale je kratší. :cry: Nejradši bych jim šlápla na krk. :evil:
Chtěl jsem říci, přerušil jej ředitel, čím trávíte svůj čas?
Svůj nejsvětlejší čas trávím tím, že jej dělám tmavým.
Pročpak? vyzvídal pokleslým hlasem ředitel.
Protože světlo mě dráždí.
Uživatelský avatar
Neferit
Šifrovač
Příspěvky: 2323
Registrován: 29.9.2005 16:53
Bydliště: terra incognita
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Neferit »

Šmarjá... co jsem komu provedla? Jsem nevyspalá a hlava mě bolí tak, že uvažuju, jestli mi vyskočí mozek z hlavy hned, nebo až za pět minut :-( Na nevyspání nepomáhá ani kafe a ani to množství vypité vody nezabírá na bolavou hlavu. Kde je nějaká střelná zbraň, když ji jeden potřebuje? :roll:
http://gh.ffshrine.org?r=23256
deviantART - place, where deviancy comes to play

Pokud máte něco, co po mně chcete, tak mě kontaktujte pomocí PM, emailu nebo ICQ. Vše je zde uvedeno. ;-)
Uživatelský avatar
Frosty
Sigilan
Příspěvky: 1726
Registrován: 2.10.2005 17:17
Bydliště: drsný sever:)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Frosty »

Stěžuji si na svou paměť... ehm - tedy na tu v PC (i když ani ta mozková by nebyla bez výtek :))...
Včera jsem asi po patnáctém spadnutí hry FSW-TH během pár sekund hravě překonal všechna sprostá slova do té doby ve hře užitá, neboť prvních pár misí hra běhala bez problémů.. Ono ale i XP nějak potuhávali a tak jsem se jal nainstalovat CCleaner.... A ihned po jeho otevření a shlédnutí identifikace PC jsem nadával opět (tentokráte už ale sobě :D) Procesor i grafika o.k. ale místo 512MB RAM se tam skvělo pouze 256 :wall: :boohoo: :roll: :doh: :wall:
Takže plánovaný upgrade na 1024 asi proběhne o něco dříve - toť možná jediné pozitivum 8-)
Klacek i kámen kosti zláme, ale bacha na slova, bacha na ně...
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Nepij vodu, ale čaj (pokud možno horký) a koukej se radši vyspat (ve škole to jde taky :mrgreen: :wink:).
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Neferit
Šifrovač
Příspěvky: 2323
Registrován: 29.9.2005 16:53
Bydliště: terra incognita
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Neferit »

sevencreature píše:Nepij vodu, ale čaj (pokud možno horký) a koukej se radši vyspat (ve škole to jde taky :mrgreen: :wink:).
Jak se mám pořádně vyspat, když mě pořád někdo budí? :evil: Navíc zaspat písemku v našem novém školním bodovém systému podle mě není zrovna dvakrát šikovné ;-) A nejhorší na tom je, že ani odpoledne se nevyspím, páč musím cvičit na hodinu v houslích... nj, když jeden na housle nechytne celých 14 dní, tak se to musí projevit :roll:
http://gh.ffshrine.org?r=23256
deviantART - place, where deviancy comes to play

Pokud máte něco, co po mně chcete, tak mě kontaktujte pomocí PM, emailu nebo ICQ. Vše je zde uvedeno. ;-)
Uživatelský avatar
Sadako
Sigil Team
Příspěvky: 4552
Registrován: 25.9.2005 12:58
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sadako »

Stěžuji si na souseda, který nemá na práci nic lepšího, než přebudovávat panelákové jádro, takže musím neustále točit volume doprava, abych z těch Lokajů taky něco měla. :evil:
Chtěl jsem říci, přerušil jej ředitel, čím trávíte svůj čas?
Svůj nejsvětlejší čas trávím tím, že jej dělám tmavým.
Pročpak? vyzvídal pokleslým hlasem ředitel.
Protože světlo mě dráždí.
Uživatelský avatar
Vanda
Sigilan
Příspěvky: 845
Registrován: 30.7.2006 22:59

Příspěvek od Vanda »

Sakra, dneska mám tak skvělou náladu, že na nepříjemné lidi jsem fakt vostrá a ani se to nesnažím do ničeho zabalit. Zítra se budu divit, že takhle tvrdá umím být. :evil:
My ochotní, vedeni nevědomými, děláme nemožné pro nevděčné.
(anonym?)
Uživatelský avatar
Firkraag
Sigilan
Příspěvky: 1131
Registrován: 29.9.2005 19:31
Bydliště: Umar Hill's
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Firkraag »

Zas*ana funkce ukoncit program!!!
Zaseklo se mi power dvd tak jsem ho chtel vypnout pres ctrl-alt-del a omylem jsem vypnul DVD lab pro!!!!!!!!!
Celou noc jsem v nem delal menu.. :wall: :doh: :boohoo: :hand: :-x :evil:
Když jsem byl malý, byl jsem namyšlený…. ale teď už nemám chybu.
Uživatelský avatar
necrotising_
Sigilan
Příspěvky: 1648
Registrován: 3.10.2005 7:44
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od necrotising_ »

Jeden kretén mi včera urazil 2 zuby... jedničku a dvojku nahoře... fakt super... Dneska mu buď máti zavolá nebo jdem k němu, aby mi zaplatil nové zuby + roztrhlou mikinu a když nebude souhlasit, tak jdem na policajty.
Uživatelský avatar
Hamster
Dabus
Příspěvky: 1815
Registrován: 29.10.2005 1:04

Příspěvek od Hamster »

Stěžuju si na sebe. Už dva dny kašlu z nachlazení a řekl jsem si, že silně omezím kouření. Nakonec jsem včera v noci vykouřil skoro 2 krabičky a teď nemůžu přestat kašlat... Krom toho mě při tom plíce pálí jako bych vdechnul žárovku. :evil:
Uživatelský avatar
Firkraag
Sigilan
Příspěvky: 1131
Registrován: 29.9.2005 19:31
Bydliště: Umar Hill's
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Firkraag »

necrotising_ píše:Jeden kretén mi včera urazil 2 zuby... jedničku a dvojku nahoře... fakt super... Dneska mu buď máti zavolá nebo jdem k němu, aby mi zaplatil nové zuby + roztrhlou mikinu a když nebude souhlasit, tak jdem na policajty.
To se dela! Zalovat? :twisted: :lol:
Když jsem byl malý, byl jsem namyšlený…. ale teď už nemám chybu.
Zamčeno

Zpět na „Archivy“