Sťažnosti na všetko - Urna plná stížností

A prach na ně usedá, brouci je prožírají.
Zamčeno
Uživatelský avatar
Sadako
Sigil Team
Příspěvky: 4552
Registrován: 25.9.2005 12:58
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sadako »

Adieu: Jelikož se mi to jméno pak bude líbit více a bude to originální.

yenn: Ukážu pak občanku. ;-)
Chtěl jsem říci, přerušil jej ředitel, čím trávíte svůj čas?
Svůj nejsvětlejší čas trávím tím, že jej dělám tmavým.
Pročpak? vyzvídal pokleslým hlasem ředitel.
Protože světlo mě dráždí.
Uživatelský avatar
AlieN
Sigilan
Příspěvky: 2932
Registrován: 4.10.2005 13:31
Bydliště: Zlín, Brno, Praha a tak podobně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlieN »

Vampiria píše:Adieu: Jelikož se mi to jméno pak bude líbit více a bude to originální.
Bude to velmi originální :-)

Ale jinak Vampirie přeju hodně štěstí a pevné nervy v boji proti české byrokracii, budeš je potřebovat.
Uživatelský avatar
necrotising_
Sigilan
Příspěvky: 1648
Registrován: 3.10.2005 7:44
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od necrotising_ »

Tak mně na Xchatu přeškrtlý hákáč neschválí, ale nějakému kriplovi 'white pride world wide' jo, hmm... To tam má teď nově, už delší dobu tam má hajlující plešouny a spol. Tak před měsícem jsem o tom psal adminům, samozřejmě s tím nic neudělali. No jo, spravedlnost.
Uživatelský avatar
wosmahl
Sigilan
Příspěvky: 399
Registrován: 2.3.2006 14:34
Bydliště: Kárlsbád
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od wosmahl »

Přijdu domů,sednu k pc,looknu se na CMUS a co nevidim: hafec novejch příspěvků,kouknu a co nevidim:1. toppic:lřlřlřlřlřllřlřlřř
2.toppic:řjřjřjřjřř
3.topic:pici pici pici
...atd bylo to tam asi 20x,nevraždili byste za to???Chápu že každej někdy napíše OT nebo spam (já taky..)ale tohle????
Quand trois poules vont aux champs,
La premiére va devant
La seconde suit la premiére
La troisième va derrière.
Uživatelský avatar
Lerek
Sigilan
Příspěvky: 1676
Registrován: 27.11.2005 19:37
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lerek »

v USA mi schazi cesky pivo, ale maji tu aspon pilsnera lahvace
"Vycházelo se přitom ze zcela pravdivé zásady, že určitým faktorem uvěření lži je její velikost..." Adolf Hitler
Uživatelský avatar
AlieN
Sigilan
Příspěvky: 2932
Registrován: 4.10.2005 13:31
Bydliště: Zlín, Brno, Praha a tak podobně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlieN »

Teď jsem hrál půl hodiny demo Just Cause.... myslím že budu muset zajít k očnímu, ty šílené barvičky a HDR efekty mi asi propálily sítnici :shock: :sick: :hand:
Uživatelský avatar
Neferit
Šifrovač
Příspěvky: 2323
Registrován: 29.9.2005 16:53
Bydliště: terra incognita
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Neferit »

Ach jo, stěžuju si už předem na naši "matku třídní". Budem jak trubky ještě hodinu po konci vyučování tvrdnout ve škole kvůli třídnické hodině, na které se stejně zase nic nevyřeší a jako pointu toho všeho se dozvíme, že jsme blbci a neučíme se (což nám může říct během pětiminutové přestávky a nemusíme tam být jak trubky celou vyučovací hodinu :evil: ). Jak máme sakra vyjít s někým, kdo uznává pouze dva typy názoru; ten její a ten špatný? (v lepším případě ten její a ten její).
http://gh.ffshrine.org?r=23256
deviantART - place, where deviancy comes to play

Pokud máte něco, co po mně chcete, tak mě kontaktujte pomocí PM, emailu nebo ICQ. Vše je zde uvedeno. ;-)
Uživatelský avatar
AlieN
Sigilan
Příspěvky: 2932
Registrován: 4.10.2005 13:31
Bydliště: Zlín, Brno, Praha a tak podobně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlieN »

Stěžuji si ma dementní lïdi co řídí jak hovada a pak vraky svých aut blokují silnice :evil:
Uživatelský avatar
Elessar
Sigilan
Příspěvky: 1785
Registrován: 1.10.2005 19:39
Bydliště: Desolation Row
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Elessar »

Krista aj s Mohamedom! To mam za to, ze som bol cely rok kludny a teraz to vsetko vyplavalo na povrch a som nasraty/resp. serie ma (a tym padom sa nanho stazujem) cely damned svet! (akurat trolejbus bol v pohode...) Mam pocit, ze kazdu chvilu vybuchnem (Hirosima a Nagasiki hadr) a potom za to samozrejme budu moct Guns N' Roses, marihuana a pocitacove hry... Ak to neprejde, asi budem musiet nieco rozbit, bol by som nerad, aby to schytal niekto aspon trochu nevinny (az na to, ze ma ostatne ako vsetko sral)...
If every time we tell a lie a little fairy dies they must be building death camps in the garden.
Uživatelský avatar
Cesare
Lim-Lim
Příspěvky: 1504
Registrován: 13.1.2006 21:50
Bydliště: Over the hills and far away... (Where Teletubbies come to play.)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cesare »

Na škole navštěvuju seminář "Překlad a humor". Na předmět jako takovej si nemůžu stěžovat, je to celé velice zajímavé, přínosné a užitečné, ovšem na tenhle týden máme za domácí úkol přeložit krátkou pasáž z Pana Kaplana - a je to za trest. Zvlášť když se máme snažit nevykrádat Přidalův geniální překlad - kterej znám bohužel až moc dobře.
Grrr. :-x
Specielně na "one Mock-tvaina" bych potřebovala pořádnýho hudlana od nějaký překladatelský múzy. :roll:
These are like nostrils, like mouths, like ears, like beam-sockets, like drinking bowls, like mortars, like ditches, like sunken bogs. And the wind goes rushing through them - sniffing, snoring, singing, sighing, puffing, burbling, whistling, whirring--
Uživatelský avatar
wosmahl
Sigilan
Příspěvky: 399
Registrován: 2.3.2006 14:34
Bydliště: Kárlsbád
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od wosmahl »

Stěžuju si na moji CDromku která najedou přestala axeptovat to, že v ní může bejt i prázdný CD
Quand trois poules vont aux champs,
La premiére va devant
La seconde suit la premiére
La troisième va derrière.
Uživatelský avatar
Sadako
Sigil Team
Příspěvky: 4552
Registrován: 25.9.2005 12:58
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sadako »

Stěžuji si na svůj mobilní telefon - tváří se, jako by na něm umřela klávesnice. :evil: Dnes přijede bratr, tak prozkoumá co s tím a jestli to nepůjde spravit, tak jsem imobilní. Normálně by mi to bylo vcelku jedno, ale teď ten telefon tak trochu potřebuji. :-?
Chtěl jsem říci, přerušil jej ředitel, čím trávíte svůj čas?
Svůj nejsvětlejší čas trávím tím, že jej dělám tmavým.
Pročpak? vyzvídal pokleslým hlasem ředitel.
Protože světlo mě dráždí.
Uživatelský avatar
Neferit Sr.
Sigilan
Příspěvky: 2222
Registrován: 10.6.2006 18:10
Bydliště: Vyrostl jsem v Kloboučkách, vy namyšlení velkoměšťáci! ]:>

Příspěvek od Neferit Sr. »

Vampirie-technika selhala?
To je vždy na šlaka trefení. Nám v práci odešel ventilátor na vypalovací peci. Je starý 11let, jeho výrobce zanikl před 8 lety,náhradní díly nejsou. Rovnocená náhrada existuje, ale dodání do 3, slovy tří týdnů. Dva chlapi nemůžou dělat, a firmě utíká 20 tisíc denně ve výkonech.
Jestli jsi naštvaná mám podobné pocity. Máš štěstí jen v tom, že pokud jsou mergle tak mobil koupíš kdekoliv a kdykoliv, i třeba jetej v bazaru.
Navíc bráchové jsou někdy užiteční, třeba ho rozchodí.
Já si tímto stěžuji a ulevuji-široké možnosti moderní raně kapitalistické doby jsou mi nanic, když se nikdo nezatěžuje poviností udržovat po dobu životnosti drahých strojů a zařízení potřebný servis.Nostalgicky si říkám, že před 89 bych vzal flašku chlastu a do druhého dne bych vesele vypaloval a vypaloval.
"Jde o to, že kdyby o něco šlo, bylo by dobré vědět, o co vlastně jde."

neznámý voják, na kbelíku z protipožární stěny muničního skladu v Žilině, LP 1981
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Neferit.Sr: Jj, v dnešní době se vyplácí udržovat firemní vybavení s dobou - říká se tomu modernizace nebo tak nějak :-? (takže opravdu nechápu, proč tady u nás tolik lidí musí pracovat na Duronech s 256 MB RAM a 15" CRT :think: Asi to bude ta kovářova kobyla :lol: :evil: - no upgrade už je snad na cestě :-) ).
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Sadako
Sigil Team
Příspěvky: 4552
Registrován: 25.9.2005 12:58
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sadako »

Dnes se mi vážně daří - dala jsem si na sporák skleněnou konvici z varného skla s trochou kávy a zapomněla na nic. Výsledek - je to tu cítit jako v pekle, konvice je černá a praská. To zase bude řečí...a budu určitě muset koupit novou. :-?
Chtěl jsem říci, přerušil jej ředitel, čím trávíte svůj čas?
Svůj nejsvětlejší čas trávím tím, že jej dělám tmavým.
Pročpak? vyzvídal pokleslým hlasem ředitel.
Protože světlo mě dráždí.
Zamčeno

Zpět na „Archivy“