Láska, sex a něžnosti

A prach na ně usedá, brouci je prožírají.
Zamčeno
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Pěkný článek.
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Sadako
Sigil Team
Příspěvky: 4552
Registrován: 25.9.2005 12:58
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sadako »

Ajantis: Nj, příště dám ono "vědecké" do uvozovek, aby ta ironie byla lépe poznat. :-)

Jab: Chtělo by to lepší reflexy. 8-)
Chtěl jsem říci, přerušil jej ředitel, čím trávíte svůj čas?
Svůj nejsvětlejší čas trávím tím, že jej dělám tmavým.
Pročpak? vyzvídal pokleslým hlasem ředitel.
Protože světlo mě dráždí.
Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jab »

Ajantis píše:Jab: Koukám, že se bujaré silvestrovské oslavy negativně projevily na Tvém citu pro jazyk. ;-)
Spíše ta chřipka, kterou mám ode dneška. Stane se, opraveno.
Uživatelský avatar
Tokkar
Dabus
Příspěvky: 1737
Registrován: 26.9.2005 11:28
Bydliště: cerna O.....a cerna

Příspěvek od Tokkar »

No tenhle pán (kolega geolog :-D ) by snad měl mít, alespoň ze statistického hlediska, více zkušeností se vztahy než my všichni dohromady. Takže úplně šmahem bych ho neodmítal.

Jeho jazyk je mi blízký. Používá zjednodušující generalizace. :twisted:
OC nad některými jeho slovy souhlasně pokyvuji hlavou a nad jinými jí poněkud nesouhlasně kroutím.

Celkem zajímavá mi přijde teorie o "dlouhodobém působení přitažlivých sil" ve vztazích byť narušených nebo dokonce rozbitých. To by nám mohl potvrdit Firkraag. Za čas. Ať žije setrvačnost. :twisted:
I teorie o "atraktivitě patrnerů a optimálním výběru zlatého středu" je zajímavá a opravdu by mě zajímalo, jestli si ji ověřil v praxi či vycucal z prstu. Mohli bychom si tu udělat výzkum minianketkou. :twisted:
The Oldest King's Knight At Realm is like a shadow on Sigil's street at moonless night.
Uživatelský avatar
Sirine
Sigilan
Příspěvky: 1283
Registrován: 3.10.2005 16:44
Bydliště: Ust Natha - Modrá Sféra
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sirine »

Neferit Sr. píše:Sirine - a někdy je toho až nad hlavu viď.
No, ANO... chvalabohu, zítra jdou do školy :lol: a odpoledne do kroužků :lol: ...jedna kolegyně mi dnes mezi řečí, jak jsme probírala na schodišti vánoce a děti dala radu:...telecí léta? jen přežít, ale nezabít, jednou třeba budou vydělávat...a pak dodala: "nekecej, ty máš tak velké děti?...tak to jsem prohrála sázku..."tak nějak... :lol:
...Je přirozené, že když spojíme naši temnou minulost se světlým zítřkem, dostaneme naši šedivou současnost...
Uživatelský avatar
Neferit Sr.
Sigilan
Příspěvky: 2222
Registrován: 10.6.2006 18:10
Bydliště: Vyrostl jsem v Kloboučkách, vy namyšlení velkoměšťáci! ]:>

Příspěvek od Neferit Sr. »

Ahoj Sirine, měj se hezky v novém roce. Jo na svých dětech vidíme jak stárneme. Jen je otázka jestli i moudříme.

A víš co jsem s všiml? Že kdykoliv se někdo podiví -"Ty máš tak velké děti?" zní to jako by řekl: "A ty už jsi tak statý - stará?" To co jsi napsala o dialogu se sousedkou to skoro potvrzuje.

Přežít a nezabít? To je nádherný názor, A asi i pravdivý. Když si přeberu Kebuli a jeho studium, tak jsem občas začínal ztrácet klid. A nakonec solidně pracuje a vydělává. A to začíná experimentovat s něčím novým a já opět ztrácím klid.
A Neferit je tak jako Tvoje děti ve škole, potom má housle. A to její mrchlání a brblání, že už zase, to byl nádherný konec dne.

O tohle všechno bych pokud bych kdysi dávno zůstal sám přišel a byla by to škoda.
"Jde o to, že kdyby o něco šlo, bylo by dobré vědět, o co vlastně jde."

neznámý voják, na kbelíku z protipožární stěny muničního skladu v Žilině, LP 1981
Uživatelský avatar
Sirine
Sigilan
Příspěvky: 1283
Registrován: 3.10.2005 16:44
Bydliště: Ust Natha - Modrá Sféra
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sirine »

Jo, v podstatě máš pravdu (také Ti a Tvým blízkým přeji hezký šťastný nový rok) :-) jen mně připadá, že v pozadí je nevyřčeno: to měla to první v patnácti? :lol: 8-)
...Je přirozené, že když spojíme naši temnou minulost se světlým zítřkem, dostaneme naši šedivou současnost...
Uživatelský avatar
Neferit Sr.
Sigilan
Příspěvky: 2222
Registrován: 10.6.2006 18:10
Bydliště: Vyrostl jsem v Kloboučkách, vy namyšlení velkoměšťáci! ]:>

Příspěvek od Neferit Sr. »

Sirine - jo to taky. Moje spolužačka ze základky to stihla v šestnácti, dokoupili jí roky či co to tenkrát bylo a je už 24 let spokojeně vdaná. Už je babičkou. V jednačtiřiceti je to možná brzo ale vysloveně si to užívá a když jsem mi potkal tak mi řekla, že dokud to člověk nemá, tedy to babičkovství tak neví co je život. Nevím, budu si muset počkat.
Chlapa má o 4 roky staršího a je to prima maník. Než se brali tak se znali 4 měsíce. To je stejně kolikrát mazec. Když je člověk vidí Sirine, tak on se na ni i po těch letech dívá jako by byla jediná na světě. Fantazie.
"Jde o to, že kdyby o něco šlo, bylo by dobré vědět, o co vlastně jde."

neznámý voják, na kbelíku z protipožární stěny muničního skladu v Žilině, LP 1981
Uživatelský avatar
Sirine
Sigilan
Příspěvky: 1283
Registrován: 3.10.2005 16:44
Bydliště: Ust Natha - Modrá Sféra
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sirine »

No, to zní hezky, já si teď užiju akorát půl roku života slaměné vdovy :cry: ...po Iráku je to pro změnu Kosovo... :-? hm...
...Je přirozené, že když spojíme naši temnou minulost se světlým zítřkem, dostaneme naši šedivou současnost...
Uživatelský avatar
Neferit Sr.
Sigilan
Příspěvky: 2222
Registrován: 10.6.2006 18:10
Bydliště: Vyrostl jsem v Kloboučkách, vy namyšlení velkoměšťáci! ]:>

Příspěvek od Neferit Sr. »

Sirine - co na to říct. Já jsem o podobné zařazení nikdy nestál i když mi to dvakrát nabízeli. Já na to neměl odvahu a navíc mi to vždy připadalo jako nějak moc daleko od naší státní hranice. Ale já už nezažil naši armádu v NATO.
Pokud to není tajné, ze kterého jsi města? Hodně těch misí jezdí od nás z Prostějova. To bys byla další možný účastník našich Prostějovských a Olomouckých potlachů. A vítaný.
Na půl roku? To je dlouho ale aspoň je v Evropě.
"Jde o to, že kdyby o něco šlo, bylo by dobré vědět, o co vlastně jde."

neznámý voják, na kbelíku z protipožární stěny muničního skladu v Žilině, LP 1981
Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jab »

Jůů v Olomouci a Prostějově máte potlache? A co všechno do toho ohně házíte? Severoameričtí indiáni občas nezapomínali přiložit dokonce i manželkami. :twisted:
Uživatelský avatar
Neferit Sr.
Sigilan
Příspěvky: 2222
Registrován: 10.6.2006 18:10
Bydliště: Vyrostl jsem v Kloboučkách, vy namyšlení velkoměšťáci! ]:>

Příspěvek od Neferit Sr. »

Jab - PPDPS, co si to o nás myslíš? Jediné co spalujeme je alkohol a případná poživatina rozličného typu a ti zatvrzelí tabák v různých konfiguracích.
"Jde o to, že kdyby o něco šlo, bylo by dobré vědět, o co vlastně jde."

neznámý voják, na kbelíku z protipožární stěny muničního skladu v Žilině, LP 1981
Uživatelský avatar
Dalcor
Sigilan
Příspěvky: 982
Registrován: 30.9.2005 8:53
Bydliště: Černá skála, Nightlund, Solamnie, Krynn, Mnohavesmír
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dalcor »

Tak víte jak jsem nedávno tvrdil že ženu ni omylem? Došlo na chudáka Dalcora.

No abych to shrnul - už dlouho jsem platonicky zamilvoaný do jedné kmarádky, která asi tak před třemi měsící řekla ne. Ale poslední tři dny by asi řekla ano. Mám jí opravdu moc a moc rád.

A je tu druhá žena. Moje dlouholetá kamarádka, kterou mám rád (jako kamarádku) a po silvestru kde jsme trochu přebrali jsme se rozhodli že to spolu zkusíme, ale ke mě ta láska nepřichází... Na ní asi jo.

A teď co? Jestli předchozí dilema bylo na občasnou skleničku, tak tohle je na denodenní flašku!

Asi vstoupím do armády nebo do kláštera ;-)
Uživatelský avatar
Vlasák
Sigilan
Příspěvky: 3017
Registrován: 26.9.2005 7:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vlasák »

Dalcor: odříkaného největší krajíc :mrgreen: ;-)

Fakta týkající se Silvestra znáš - jak moc to bylo z přebrání... jak se na to díváš s odstupem... takže to zkus nějak vyhodnotit. Imho lepší než nějaké polovičaté vztahy ze setrvačnosti a toho, že se nějak pochybně došlo k tomu, že "se to zkusí", přičemž člověk ví, že si něco spíš nalhává, je lepší si užívat plné svobody :-P
Infinity forever! - Baldur's Gate II add-on CZ
Fórum plné RPG - RPG fórum


Obrázek
Uživatelský avatar
Neferit Sr.
Sigilan
Příspěvky: 2222
Registrován: 10.6.2006 18:10
Bydliště: Vyrostl jsem v Kloboučkách, vy namyšlení velkoměšťáci! ]:>

Příspěvek od Neferit Sr. »

Dalcor - že by skončil program zapřisáhlosti starého mládence? V situaci jako je tato je těžké se rozhodnout. Ale Vlasák se na to dívá jako vždy lidsky správně. Ten vztah po propité hlavě na zkoušku kde Ty už po letech necítíš nic než kamarádství asi nemá perspektivu. Ten druhý kde ty jsi potrefený je asi perspektivnější. Na všechno se vykašli a jdi do plných. Ale na dvě strany to nezkoušej, jinak dopadneš jak kulečníková koule po dvojité falši.

Ale hlavně - co Ti říká srdce? Rozum na chvilku vynechej... Pokud Ti vyjde pokaždé minus tak asi má Vlasák pravdu. Ono to nakonec přijde jinak a jinde - nějaká si Tě drapne a ty budeš rád, že to tahle a nikdo jiný.
"Jde o to, že kdyby o něco šlo, bylo by dobré vědět, o co vlastně jde."

neznámý voják, na kbelíku z protipožární stěny muničního skladu v Žilině, LP 1981
Zamčeno

Zpět na „Archivy“