Láska, sex a něžnosti

A prach na ně usedá, brouci je prožírají.
Zamčeno
Uživatelský avatar
Vallun
Dabus
Příspěvky: 3463
Registrován: 7.1.2006 19:03
Bydliště: Libiš

Příspěvek od Vallun »

Dalcor - rád bych proadil, ale mohu řáíct jediné - souhlasím s Neferitem Sr.:)
JRRT: "Jestliže chápeš, buď spokojen."
Uživatelský avatar
Sadako
Sigil Team
Příspěvky: 4552
Registrován: 25.9.2005 12:58
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sadako »

Dalcor: Začni brát heroin, rázem budeš mít jen jednu starost. :mrgreen:
Chtěl jsem říci, přerušil jej ředitel, čím trávíte svůj čas?
Svůj nejsvětlejší čas trávím tím, že jej dělám tmavým.
Pročpak? vyzvídal pokleslým hlasem ředitel.
Protože světlo mě dráždí.
Uživatelský avatar
Hamster
Dabus
Příspěvky: 1815
Registrován: 29.10.2005 1:04

Příspěvek od Hamster »

Vampiria píše:Dalcor: Začni brát heroin, rázem budeš mít jen jednu starost. :mrgreen:
A pokud se ti představa drog v žilách příčí, tak ho brát přestaň... Tak jako tak to tvoje problémy s ženskýma vyřeší. :-D
Uživatelský avatar
Dalcor
Sigilan
Příspěvky: 982
Registrován: 30.9.2005 8:53
Bydliště: Černá skála, Nightlund, Solamnie, Krynn, Mnohavesmír
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dalcor »

Dalcor píše:Tak víte jak jsem nedávno tvrdil že ženu ni omylem? Došlo na chudáka Dalcora.

No abych to shrnul - už dlouho jsem platonicky zamilvoaný do jedné kmarádky, která asi tak před třemi měsící řekla ne. Ale poslední tři dny by asi řekla ano. Mám jí opravdu moc a moc rád.

A je tu druhá žena. Moje dlouholetá kamarádka, kterou mám rád (jako kamarádku) a po silvestru kde jsme trochu přebrali jsme se rozhodli že to spolu zkusíme, ale ke mě ta láska nepřichází... Na ní asi jo.

A teď co? Jestli předchozí dilema bylo na občasnou skleničku, tak tohle je na denodenní flašku!

Asi vstoupím do armády nebo do kláštera ;-)
Tak jo. Rozešel jsem se neboť jsem jí nechtěl předstírat.

Ta druhá říká jak mě má ráda (a nejen říká, prostě všechno dohromady) a řekně že nový vztah teď nechce.

Nemáte někdo ten heroin? Pět litrů vodky? Pistoli?
Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jab »

Dalcor píše:Nemáte někdo ten heroin? Pět litrů vodky? Pistoli?
Wow, taková kombinace. Zní to skoro jak pangalaktický megacloumák. Tedy stihnout si píchnout do žíly, kopnout do sebe panáka a zároveň si prostřelit hlavu... To s tebou pořádně otřese. :-)

P.S. Věř mi, mohlo by být i hůř. I když takovou větu asi teď úplně neoceníš. Njn, c'est la vie...
Uživatelský avatar
Dalcor
Sigilan
Příspěvky: 982
Registrován: 30.9.2005 8:53
Bydliště: Černá skála, Nightlund, Solamnie, Krynn, Mnohavesmír
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dalcor »

c'est la vie nebo Hasta La Vista Baby?

Věř, mě osobně málokdy může být hůř. Naposledy když mi umřel děda :) Jsem citlivý člověk ...
Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jab »

Dalcor píše:Věř, mě osobně málokdy může být hůř. Naposledy když mi umřel děda :) Jsem citlivý člověk ...
Jo, nějakou takovou situaci jsem měl přesně na mysli... :-(
Uživatelský avatar
Neferit
Šifrovač
Příspěvky: 2323
Registrován: 29.9.2005 16:53
Bydliště: terra incognita
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Neferit »

Dalcor píše: Nemáte někdo ten heroin? Pět litrů vodky? Pistoli?
Psitoli nemám. ale třeba zapůsobí tohle -> Obrázek (takovou "bejsbolovkou" po hlavě... jó, to může bejt fakt taková rána, jakou potřebuješ ;-) :lol: )
http://gh.ffshrine.org?r=23256
deviantART - place, where deviancy comes to play

Pokud máte něco, co po mně chcete, tak mě kontaktujte pomocí PM, emailu nebo ICQ. Vše je zde uvedeno. ;-)
Uživatelský avatar
Neferit Sr.
Sigilan
Příspěvky: 2222
Registrován: 10.6.2006 18:10
Bydliště: Vyrostl jsem v Kloboučkách, vy namyšlení velkoměšťáci! ]:>

Příspěvek od Neferit Sr. »

Dalcor - na jedné starně je mi to líto, na druhé straně máš jasno. Mohls využít situace a užít si. Neudělals jsi to - to já osobně oceňuji - je to lidsky něco co potvrdí, že jsi čestný člověk. Ale jak jsem kdysi napsal. Trpělivost je mužovou cnostní, a nakonec si Tě nějaká drapne.

Ta druhá, nějak jsem nepochopil o co vlastně jde a tím jsem v rozporu se svým podpisem. Mohl bys mi to osvětlit? Tedy to o té co tě má ráda ale nechce další vztah.

Na herák kašli, flašku nech zapadlým turistům v horách. O pistoli bych věděl ale zde hrozí paragraf o nedovolené ozbrojování. Jsi prostě v pasti.

Ale Neferit Sr. je kamarád a má řešení. Pokud potřebuječ úder, přijeď a já Ti na bradu usadím krátký tvrdý hák. Účinek stejný a bude to levnější. Zlomenou ruku mi zaplatí pjišťovna.
"Jde o to, že kdyby o něco šlo, bylo by dobré vědět, o co vlastně jde."

neznámý voják, na kbelíku z protipožární stěny muničního skladu v Žilině, LP 1981
Uživatelský avatar
drake127
Sigil Team
Příspěvky: 2358
Registrován: 24.9.2005 22:28
Bydliště: Jihlava, Czech Republic
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od drake127 »

Dalcor: Tak to nepoteší, ale ber to z té lepší stránky - jsi nyní volný jako pták a on se brzy někdo najde, kdo tě sestřelí z oblohy. Jinak následuj rady Neferita neb, kdyby jsi se zastřelil, tak ti přišijou nejméně obecné ohrožení a nedovolené ozbrojování a to bys přeci nechtěl.
Žralok, který štěká, nekouše.
Uživatelský avatar
Neferit Sr.
Sigilan
Příspěvky: 2222
Registrován: 10.6.2006 18:10
Bydliště: Vyrostl jsem v Kloboučkách, vy namyšlení velkoměšťáci! ]:>

Příspěvek od Neferit Sr. »

Navíc bys nadělal nepořádek :!: , někdo by ho musel uklízet :!: a nedodělal bys úpravu ČSLA útoku a to bys mě zarmoutil. :evil: Ale hlavně, připravil bys nás všechny o možnost nám oznámit své vlastní sestřelení tak jak ho nastínil drake127. :-D :-D :-D

A to bys nám přece neudělal. :naughty: Nebo snad ano :?: :evil:
"Jde o to, že kdyby o něco šlo, bylo by dobré vědět, o co vlastně jde."

neznámý voják, na kbelíku z protipožární stěny muničního skladu v Žilině, LP 1981
Uživatelský avatar
Sadako
Sigil Team
Příspěvky: 4552
Registrován: 25.9.2005 12:58
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sadako »

Dalcor: Důl Venuše u Mostu. Je tam kyselinové jezírko. Byl bys v dobré společnosti, házejí se tam vzájemně místní mafiáni, měli byste si o čem povídat. :twisted:
Chtěl jsem říci, přerušil jej ředitel, čím trávíte svůj čas?
Svůj nejsvětlejší čas trávím tím, že jej dělám tmavým.
Pročpak? vyzvídal pokleslým hlasem ředitel.
Protože světlo mě dráždí.
Uživatelský avatar
Dalcor
Sigilan
Příspěvky: 982
Registrován: 30.9.2005 8:53
Bydliště: Černá skála, Nightlund, Solamnie, Krynn, Mnohavesmír
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dalcor »

Vampiria píše:Dalcor: Důl Venuše u Mostu. Je tam kyselinové jezírko. Byl bys v dobré společnosti, házejí se tam vzájemně místní mafiáni, měli byste si o čem povídat. :twisted:
to zní dobře, ale anglický gentleman musí odejít se stylem...
Uživatelský avatar
Neferit
Šifrovač
Příspěvky: 2323
Registrován: 29.9.2005 16:53
Bydliště: terra incognita
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Neferit »

Dalcor píše:
Vampiria píše:Dalcor: Důl Venuše u Mostu. Je tam kyselinové jezírko. Byl bys v dobré společnosti, házejí se tam vzájemně místní mafiáni, měli byste si o čem povídat. :twisted:
to zní dobře, ale anglický gentleman musí odejít se stylem...
Pchachá, tak to se zeptej hráčů Planescapu z prvního isska - ti jsou machři na vymýšlení kuriózních způsobu sebevražd :lol:
http://gh.ffshrine.org?r=23256
deviantART - place, where deviancy comes to play

Pokud máte něco, co po mně chcete, tak mě kontaktujte pomocí PM, emailu nebo ICQ. Vše je zde uvedeno. ;-)
Uživatelský avatar
Neferit Sr.
Sigilan
Příspěvky: 2222
Registrován: 10.6.2006 18:10
Bydliště: Vyrostl jsem v Kloboučkách, vy namyšlení velkoměšťáci! ]:>

Příspěvek od Neferit Sr. »

No nejsem sice příteli Dalcore nějaký odborník na sebevraždy páchané anglickými gentlemany ale pokud by to mělo být opravdu stylové tak ne jed či střelba. To je dneska málo akční.
Co takhle být na koni, při honu na lišku a nechat se zabít golfovým míčkem odpaleným kriketovou pálkou. Samozřejmě za úsvitu v tvídovém obleku a s patřičným kloboukem. Pokud tohle dokážeš zorganizovat, trvám na pozvání, protože to bych fakt chtěl vidět. Přijel bych i s Neferit a Kebulí a krabicí popcornu. Takže pokud se rozhoupeš, dej vědět. Už dloho jsme neměli takto IN rodinný výlet.
"Jde o to, že kdyby o něco šlo, bylo by dobré vědět, o co vlastně jde."

neznámý voják, na kbelíku z protipožární stěny muničního skladu v Žilině, LP 1981
Zamčeno

Zpět na „Archivy“