Dobrá nálada I: Archív

A prach na ně usedá, brouci je prožírají.
Zamčeno
Uživatelský avatar
Target
Sigilan
Příspěvky: 449
Registrován: 22.3.2006 12:43
Bydliště: Nová Role
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Target »

Tokkar píše:... ale nikdy není tak zle, aby nemohlo být ještě hůř. 8-)
Každý jsme strůjcem svého štěstí. :roll:
Uživatelský avatar
Frosty
Sigilan
Příspěvky: 1726
Registrován: 2.10.2005 17:17
Bydliště: drsný sever:)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Frosty »

Wajgl píše:Každý jsme strůjcem svého štěstí. :roll:
Obrázek
To jsi nemyslel vážně, že ne..? Pokud bys nechápal - mohu ti vyjmenovat x případů, kdy tomu tak není, a kdy tvoje 'štěstí' strojvůdcuje někdo úplně jiný 8-)... :-?
Klacek i kámen kosti zláme, ale bacha na slova, bacha na ně...
Uživatelský avatar
Killdozer
Sigilan
Příspěvky: 463
Registrován: 23.10.2005 15:13
Bydliště: Friendly Arm Inn
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Killdozer »

alexa píše:
Tokkar píše:... ale nikdy není tak zle, aby nemohlo být ještě hůř. 8-)

To si chtěla říct? ;-)
asi tak...počítám (s horší variantou), že je ve hvězdách jestli budu mít práci i po silvestru tohoto roku, kdy mi doběhne smlouva na dobu určitou...no, jestli ne, zbalím svou akční dceru a vyrazíme fotit ty ledovce..."sponzor budoucí knížky" by nebyl špatný :roll: :lol: 8-)...
bejt vámi bych koupil linenci na baldur's gate a prodával vesele originálky všem co po nich touží... 8-)
je hezké, když se lidé spojí jako řetěz.. je ale krásné, když se spojí jako kroužková košile...

http://www.immortalfighters.net
Draci doupe ponetu
Uživatelský avatar
Tokkar
Dabus
Příspěvky: 1737
Registrován: 26.9.2005 11:28
Bydliště: cerna O.....a cerna

Příspěvek od Tokkar »

2 Kill: Rozhodně nejsi první, koho ta myšlenka napadla.
Avšak smůla.

Vlasák by ti vysvětlil, že to bohužel a jednou provždy není možné. :cry:
The Oldest King's Knight At Realm is like a shadow on Sigil's street at moonless night.
Uživatelský avatar
drake127
Sigil Team
Příspěvky: 2358
Registrován: 24.9.2005 22:28
Bydliště: Jihlava, Czech Republic
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od drake127 »

Tokkar píše:Vlasák by ti vysvětlil, že to bohužel a jednou provždy není možné. :cry:
A proč to ti poláci vesele prodávají dál? Předpokládám, že to mají za povinnost lokalizovat, ale stejně (mají ten master :idea: )
Žralok, který štěká, nekouše.
Uživatelský avatar
Tokkar
Dabus
Příspěvky: 1737
Registrován: 26.9.2005 11:28
Bydliště: cerna O.....a cerna

Příspěvek od Tokkar »

Problém je v tom, že licenci v Česku dosud má již neexistující firma a tudíž už ji nikdo další mít nemůže.

Velmi laicky řečeno.
Naposledy upravil(a) Tokkar dne 26.4.2006 11:47, celkem upraveno 1 x.
The Oldest King's Knight At Realm is like a shadow on Sigil's street at moonless night.
Uživatelský avatar
drake127
Sigil Team
Příspěvky: 2358
Registrován: 24.9.2005 22:28
Bydliště: Jihlava, Czech Republic
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od drake127 »

Tokkar píše:Problém je v tom, že licenci v Česku dosud má již neexistující firma a tudíž už ji nikdo další nít nemůže.
A na Slovensku?
Žralok, který štěká, nekouše.
Uživatelský avatar
Tokkar
Dabus
Příspěvky: 1737
Registrován: 26.9.2005 11:28
Bydliště: cerna O.....a cerna

Příspěvek od Tokkar »

Dobrá otázka na kterou neznám odpověď. Zkus Vlasáka.

EDIT: Uz jsem mu napsal. It is very interesting idea. ;-)
The Oldest King's Knight At Realm is like a shadow on Sigil's street at moonless night.
Uživatelský avatar
Dalcor
Sigilan
Příspěvky: 982
Registrován: 30.9.2005 8:53
Bydliště: Černá skála, Nightlund, Solamnie, Krynn, Mnohavesmír
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dalcor »

IMHO to de převod práv - viz switch mezi Návratem a Fntomprintem ohledně práv na WOTC knihy. Ovšem neexistující firma s tím musí souhalsit, teoreticky by to šlo i soudně zařídit, ale na to nejsem expert.
Uživatelský avatar
Vlasák
Sigilan
Příspěvky: 3017
Registrován: 26.9.2005 7:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vlasák »

drake127 píše:
Tokkar píše:Problém je v tom, že licenci v Česku dosud má již neexistující firma a tudíž už ji nikdo další nít nemůže.
A na Slovensku?
Na Slovensku mají rajón naše firmy ;-) Polský CDP měl od začátku (a tady je třeba zmínit, že ještě od časnějšího začátku - v Čechách je CDP myslím od konce r. 2002 (2001 ?), zatímco v Polsku fungoval - a to ve velkém - nějakou dobu před tím) s Interplayem jinou licenci než náš CDP - na všechny IE hry a měl jich větší množství (bohužel je to mezi CDP nepřenosné ;-))

Český CDP měl licenci na BG2 a IWD hry. S BG1 zřejmě čekali na ohlas s prodejem novějších IE her (a taky proto, že BG1 už vyšlo v Game4U, tj. naposledy Cenega), s Tormentem to bylo ještě nějaké komplikovanější skrz to, že to vyšlo u Score. Přesně nevím, akorát to, že zhruba před rokem se mi Gremlin s nostalgií nad tormentovskou podložkou od myši vyznával, že Torment u nás vždycky chtěl do platinovky a ne a ne... už byla připravená se soundtrackem, ale vstoupilo do toho právě Score a myšlenka se již dále víc oživit nikdy nepodařila... Mezitím exlo-neexlo Interplay (tj. licenčník) a zásoby BG2 a IWDs u nás dobíhají (viz. ta růžová edice za 80 nebo kolik korun).

Ještě před cca rokem v tom stavu bytí a nebytí Interplaye bylo možné tu licenci na BG1 sehnat, ale za nepřijatelných podmínek - dejme tomu zhruba v podobě, v jaké to bylo, když ta hra byla novinkou.

Zkrátka a dobře - teoretická a nákladná naděje tu byla, možná ještě teoretičtější a nákladnější stále je, ovšem i přes euforický přístup lidí z CDP je to věc z roviny fikce. A navíc, těm hrám už je chtě nechtě šest let, ne-li víc...

Shodou okolností na tohle théma připravuju pro Sigil článek a tam to padne z úst povolaných ;-)
Infinity forever! - Baldur's Gate II add-on CZ
Fórum plné RPG - RPG fórum


Obrázek
Uživatelský avatar
Tokkar
Dabus
Příspěvky: 1737
Registrován: 26.9.2005 11:28
Bydliště: cerna O.....a cerna

Příspěvek od Tokkar »

Shodou okolností na tohle théma připravuju pro Sigil článek a tam to padne z úst povolaných
Připravuj Vlasáku, připravuj, protože tahle otázka už tu několikrát padla.
FAQ je to třeba. ;-)
The Oldest King's Knight At Realm is like a shadow on Sigil's street at moonless night.
Uživatelský avatar
Target
Sigilan
Příspěvky: 449
Registrován: 22.3.2006 12:43
Bydliště: Nová Role
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Target »

Frosty: ne to nam říká náš trenér na golf
(popravdě tomu taky moc nevěřim)
Uživatelský avatar
Sirine
Sigilan
Příspěvky: 1283
Registrován: 3.10.2005 16:44
Bydliště: Ust Natha - Modrá Sféra
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sirine »

paráda...tak jsem si na ty petráky pořídila paruku...cha,chá...sice neměli žádnou dosti temnou a čistě bílou taky ne, takže opačný extrém (černá, pomerančová, červená a žlutá...)jo, jó....ať žije dokonalé maskování :twisted: .... :lol: 8-) možná si pak změním foto :roll: 8-)
...Je přirozené, že když spojíme naši temnou minulost se světlým zítřkem, dostaneme naši šedivou současnost...
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

Mám docela dobrou náladu, bo jsem dnes definitivně získal potvrzení, že mám úspěšně složené všechny 4 zápočty a složenu jednu písemnou zkoušku 8-)
Takže teď mám několi týdnů totálního vegetu, než přijde zkouška z angličtiny :-?
Uživatelský avatar
Ave
Sigilan
Příspěvky: 1073
Registrován: 30.11.2005 8:04
Bydliště: Chrám Vědění

Příspěvek od Ave »

Tak a já už mám skoro hotovou školní docháku za první pololetí.Ještě Matiku,chemii a fyziku která mi asi kvůli množství zůstane ještě na nový školní rok :roll:
Plá plamen věrné lásky,
prýští slzy a nad hlavou hoří hvězdy
... a pak už nic... a pak už nic...
Zamčeno

Zpět na „Archivy“