Dobrá nálada I: Archív

A prach na ně usedá, brouci je prožírají.
Zamčeno
Uživatelský avatar
necrotising_
Sigilan
Příspěvky: 1648
Registrován: 3.10.2005 7:44
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od necrotising_ »

Strasne vzpominky... :-? :lol:

Ja ted stahuju videa z youtube.com :dancing: (thx to 7c :) ).
Geralt
Šifrovač
Příspěvky: 810
Registrován: 9.2.2006 20:55
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Geralt »

KOFi píše:Geralt: Popsal jsem 40 stránek na téma Organizace úřadu práce.. - a tvoje téma téma zní jak :?:
Zatím to vypadá na "Soumrak vozové hradby", nicméně je dost možné, že název ještě dočká mnohých změn, aby aspoň trochu korespondoval s obsahem :-)
KOFi-chan
Sigilan
Příspěvky: 1417
Registrován: 2.10.2005 9:47
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KOFi-chan »

Geralt: Aha.. - takže něco z období husitství :?: ;-)
Uživatelský avatar
Neferit
Šifrovač
Příspěvky: 2323
Registrován: 29.9.2005 16:53
Bydliště: terra incognita
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Neferit »

Arian píše:I já mám dobrou náladu a zároveň mnou proudí nostalgie. Zítra dělají deváťáci příjmačky, což znamená, že já nejdu do školy a vzpomínám na to, jak jsem se cítil před rokem ;-)
To mi připomíná, že zítra díky příjimačkám nejdu do školy :-D zlaté přijímačky... ještě, že já jsem je dělala v páté třídě - v devítce už bych to asi nezvládla ;-)
http://gh.ffshrine.org?r=23256
deviantART - place, where deviancy comes to play

Pokud máte něco, co po mně chcete, tak mě kontaktujte pomocí PM, emailu nebo ICQ. Vše je zde uvedeno. ;-)
Uživatelský avatar
Lerek
Sigilan
Příspěvky: 1676
Registrován: 27.11.2005 19:37
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lerek »

Nef: ano, také nejdu, za to jdu bojovat s byrokracií a nechat si prodloužit dobu trvání pasu
"Vycházelo se přitom ze zcela pravdivé zásady, že určitým faktorem uvěření lži je její velikost..." Adolf Hitler
Uživatelský avatar
Arian
Lim-Lim
Příspěvky: 2147
Registrován: 28.9.2005 20:11
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arian »

Lerek: V našem věku se ti to nepodaří, budeš měnit
Vidíš-li na konci černého tunelu světlo, pak je to obvykle na tebe letící fotonové torpédo
Uživatelský avatar
drake127
Sigil Team
Příspěvky: 2358
Registrován: 24.9.2005 22:28
Bydliště: Jihlava, Czech Republic
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od drake127 »

Arian píše:Lerek: V našem věku se ti to nepodaří, budeš měnit
Vždycky měníš, ne? Jen od určitého věku (15,18?) ho vydávají na deset let místo pěti (tří?).
Žralok, který štěká, nekouše.
Uživatelský avatar
Lerek
Sigilan
Příspěvky: 1676
Registrován: 27.11.2005 19:37
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lerek »

Arian píše:Lerek: V našem věku se ti to nepodaří, budeš měnit
jasně, jasně, jen jsem se špatně vyjádřil
"Vycházelo se přitom ze zcela pravdivé zásady, že určitým faktorem uvěření lži je její velikost..." Adolf Hitler
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

Dnes mám velmi dobrou náladu 8-)
Dloho jsem se vyspal, vstával po desáté, podíval se n ainternet, zjistil, že mi dali zápočet ze Římského práva...
Tak jsem vyrazil do školy, řekl jsem si, že to vezmu pěšky přes Letnou, projít se přes sady a pak po těch velkých schodech dolů k fakultě. Svítilo příjemné sluníčko, ale nebyo žádné vedro, krásný výhled na město... prostě ideální procházka. Ve škole to rychle uběhlo a pak jsem se vydal na fotbal. Skvělá atmosféra, pohodlíčko, perfektní fotbal...
No co víc si přát? ;-)
Tuším, že zítřek bude o to horší :-?
Uživatelský avatar
Neferit
Šifrovač
Příspěvky: 2323
Registrován: 29.9.2005 16:53
Bydliště: terra incognita
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Neferit »

Juchů, taky mám dobrou náladu :-D

Byla jsem SAMA doma, nikdo po mně nic nechtěl, měli jsme zkoušku v orchestru (z čehož sice nejsem nijak odvázaná, ale aspoň se člověk zasměje) a mimořádnou hodinu v izraelských tancích -> z toho mě sice nehorázně bolí nohy, ale nálada je na maximu :-D

... škoda, že i u mě ten zítřek nebude nijak růžový - v pátek se kluci ze třídy (btw, stejně jsou to členové SD) dohádali s češtinářkou (což je zrovna i naše třídní :-? ) a zítra píšem čtvrtelku z češtiny, takže to bude nejspíš pořádnej záhul, ale s trochou štěstí to dopadne dobře :-)
http://gh.ffshrine.org?r=23256
deviantART - place, where deviancy comes to play

Pokud máte něco, co po mně chcete, tak mě kontaktujte pomocí PM, emailu nebo ICQ. Vše je zde uvedeno. ;-)
Uživatelský avatar
AlieN
Sigilan
Příspěvky: 2932
Registrován: 4.10.2005 13:31
Bydliště: Zlín, Brno, Praha a tak podobně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlieN »

Tak se taky přidám, celý den krásné počasí, konečně nám opravili projekty z jednoho předmětu (skoro plný počet bodů :dancing:),
potkal jsem několik známých které už jsem hodně dlouho neviděl :-)
a navrch jsme psali jednu půlsemestrálku a náš profesor byl potom co jsme mu hromadně popřáli k svátku tak naměko, že nás to nechal všechno opsat :-D
Uživatelský avatar
Killdozer
Sigilan
Příspěvky: 463
Registrován: 23.10.2005 15:13
Bydliště: Friendly Arm Inn
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Killdozer »

už pět dní se parádně flákám...v pátek na olympiádě, pak víkend, příjmačy a dneska se píšou nějaký testy, který se mě netýkaj... venku je navíc hezky a celkově... jak už ale i ti přede mnou předeslali, jednou se všecku musí podělat... :-?
je hezké, když se lidé spojí jako řetěz.. je ale krásné, když se spojí jako kroužková košile...

http://www.immortalfighters.net
Draci doupe ponetu
Uživatelský avatar
Sirine
Sigilan
Příspěvky: 1283
Registrován: 3.10.2005 16:44
Bydliště: Ust Natha - Modrá Sféra
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sirine »

tak...firma se prodala, novým vlastníkem je obrovská nadnárodní společnost a ačkoliv nikdo neví, jak dlouho budeme ještě existovat, venku svítí Oskar, teploty jsou přijatelné a víkend se blíží....co víc si přát? :roll:
(to sice vím, ale... :oops: ) 8-)
...Je přirozené, že když spojíme naši temnou minulost se světlým zítřkem, dostaneme naši šedivou současnost...
Uživatelský avatar
Tokkar
Dabus
Příspěvky: 1737
Registrován: 26.9.2005 11:28
Bydliště: cerna O.....a cerna

Příspěvek od Tokkar »

... ale nikdy není tak zle, aby nemohlo být ještě hůř. 8-)

To si chtěla říct? ;-)
The Oldest King's Knight At Realm is like a shadow on Sigil's street at moonless night.
Uživatelský avatar
Sirine
Sigilan
Příspěvky: 1283
Registrován: 3.10.2005 16:44
Bydliště: Ust Natha - Modrá Sféra
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sirine »

Tokkar píše:... ale nikdy není tak zle, aby nemohlo být ještě hůř. 8-)

To si chtěla říct? ;-)
asi tak...počítám (s horší variantou), že je ve hvězdách jestli budu mít práci i po silvestru tohoto roku, kdy mi doběhne smlouva na dobu určitou...no, jestli ne, zbalím svou akční dceru a vyrazíme fotit ty ledovce..."sponzor budoucí knížky" by nebyl špatný :roll: :lol: 8-)...
...Je přirozené, že když spojíme naši temnou minulost se světlým zítřkem, dostaneme naši šedivou současnost...
Zamčeno

Zpět na „Archivy“