Dobrá nálada I: Archív

A prach na ně usedá, brouci je prožírají.
Zamčeno
Uživatelský avatar
Neferit
Šifrovač
Příspěvky: 2323
Registrován: 29.9.2005 16:53
Bydliště: terra incognita
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Neferit »

SiNuHeT píše:alexa: malá dovolená se hodí vždycky, ale tahle byla na můj vkus až moc malá :-(
A cos taky čekal, krevety? :-P :lol:
http://gh.ffshrine.org?r=23256
deviantART - place, where deviancy comes to play

Pokud máte něco, co po mně chcete, tak mě kontaktujte pomocí PM, emailu nebo ICQ. Vše je zde uvedeno. ;-)
Uživatelský avatar
SiNuHeT
Sigilan
Příspěvky: 544
Registrován: 30.9.2005 22:28
Bydliště: Lihový doom

Příspěvek od SiNuHeT »

neferit: to taky, ale hlavně ženy, víno zpěv a tak :lol:
Uživatelský avatar
Sirine
Sigilan
Příspěvky: 1283
Registrován: 3.10.2005 16:44
Bydliště: Ust Natha - Modrá Sféra
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sirine »

SiNuHeT píše:neferit: to taky, ale hlavně ženy, víno zpěv a tak :lol:
...tak třeba nebudeš zaměstnám dlouho :roll: ....ale já bych počkala až bude hezčeji...přece jen ;-) 8-)
...Je přirozené, že když spojíme naši temnou minulost se světlým zítřkem, dostaneme naši šedivou současnost...
Uživatelský avatar
nuke
Sigilan
Příspěvky: 1783
Registrován: 2.10.2005 14:24
Bydliště: Arulco
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od nuke »

Sedím v práci, píšem na Sigil a okrem toho je tu nuda. Týždeň pred výplatou je o ničom ;-)

Ale aspoň sa neunavím pred nočním hraním :twisted:
Uživatelský avatar
Killdozer
Sigilan
Příspěvky: 463
Registrován: 23.10.2005 15:13
Bydliště: Friendly Arm Inn
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Killdozer »

nuke píše:Sedím v práci, píšem na Sigil a okrem toho je tu nuda. Týždeň pred výplatou je o ničom ;-)

Ale aspoň sa neunavím pred nočním hraním :twisted:
¨

jj, taky uz se tesim na sobotu... :-P
je hezké, když se lidé spojí jako řetěz.. je ale krásné, když se spojí jako kroužková košile...

http://www.immortalfighters.net
Draci doupe ponetu
Uživatelský avatar
Neferit
Šifrovač
Příspěvky: 2323
Registrován: 29.9.2005 16:53
Bydliště: terra incognita
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Neferit »

Já se těším na 24.4. :-D - na gymplu se konají přijímačky a my ostatní máme ředitelský volno :-D
http://gh.ffshrine.org?r=23256
deviantART - place, where deviancy comes to play

Pokud máte něco, co po mně chcete, tak mě kontaktujte pomocí PM, emailu nebo ICQ. Vše je zde uvedeno. ;-)
Geralt
Šifrovač
Příspěvky: 810
Registrován: 9.2.2006 20:55
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Geralt »

Dobrou náladu mi způsobila skutečnost, že se mi podařilo (alespoň prozatím) přemoci temnou sílu obývající můj pokoj, jenž mi ustavičně schovává má oblíbená cédéčka (a potažmo i jiné věci, ale tam mě to tolik neštve). Po dvou hodinách pátrání a circa pěti desítkách sprostých slov jsem našel již delší dobu pohřešovaný mixtape true schoolových hiphopových nahrávek z 80. let. Doufám, že ho znovu někde neztratím, radši si to nahraji do PC 8-)
Uživatelský avatar
Killdozer
Sigilan
Příspěvky: 463
Registrován: 23.10.2005 15:13
Bydliště: Friendly Arm Inn
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Killdozer »

Geralt píše:Dobrou náladu mi způsobila skutečnost, že se mi podařilo (alespoň prozatím) přemoci temnou sílu obývající můj pokoj, jenž mi ustavičně schovává má oblíbená cédéčka (a potažmo i jiné věci, ale tam mě to tolik neštve). Po dvou hodinách pátrání a circa pěti desítkách sprostých slov jsem našel již delší dobu pohřešovaný mixtape true schoolových hiphopových nahrávek z 80. let. Doufám, že ho znovu někde neztratím, radši si to nahraji do PC 8-)
vaši ti taky pořád uklízí pokoj? :lol: :lol: :lol:
je hezké, když se lidé spojí jako řetěz.. je ale krásné, když se spojí jako kroužková košile...

http://www.immortalfighters.net
Draci doupe ponetu
Geralt
Šifrovač
Příspěvky: 810
Registrován: 9.2.2006 20:55
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Geralt »

Killdozer píše:vaši ti taky pořád uklízí pokoj? :lol: :lol: :lol:
Z toho jsem je už vyléčil, obvykle dovnitř nevkročují, není-li to životně nutné ;-) Daří se mi držet z dosahu vonnými (matka by volila spíš slovo "smradlavé") tyčinkami a hudbou. Mám podezření, že u mě řádí tzv. Plivník (známý též z časopisu LEVEL), tato potvůrka je za všechno zodpovědná. Za obět jí padlo mnoho statečných ponožek, domácích úkolů a CD. Až jí jednou chytnu tak bude litovat :twisted:
Uživatelský avatar
Killdozer
Sigilan
Příspěvky: 463
Registrován: 23.10.2005 15:13
Bydliště: Friendly Arm Inn
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Killdozer »

Geralt píše:
Killdozer píše:vaši ti taky pořád uklízí pokoj? :lol: :lol: :lol:
Z toho jsem je už vyléčil, obvykle dovnitř nevkročují, není-li to životně nutné ;-) Daří se mi držet z dosahu vonnými (matka by volila spíš slovo "smradlavé") tyčinkami a hudbou. Mám podezření, že u mě řádí tzv. Plivník (známý též z časopisu LEVEL), tato potvůrka je za všechno zodpovědná. Za obět jí padlo mnoho statečných ponožek, domácích úkolů a CD. Až jí jednou chytnu tak bude litovat :twisted:
jestli ji chytneš, dej jí i za mě. pokud ta záhadná zmizení v mém pokoji nejsou dílem rodičů, je viník jasnej :twisted:
btw, s těma tyčinkama to není špatnej nápad :-)
je hezké, když se lidé spojí jako řetěz.. je ale krásné, když se spojí jako kroužková košile...

http://www.immortalfighters.net
Draci doupe ponetu
Uživatelský avatar
Arian
Lim-Lim
Příspěvky: 2147
Registrován: 28.9.2005 20:11
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arian »

Po dlouhé době mám opravdu alespoň trochu dobrou náladu. Moji bývalí spolužáci totiž založili stránku naší třídy a mají tam spoustu fotek... ;-) A tak jsem se dal do vzpomínání :-(
Vidíš-li na konci černého tunelu světlo, pak je to obvykle na tebe letící fotonové torpédo
Uživatelský avatar
Lerek
Sigilan
Příspěvky: 1676
Registrován: 27.11.2005 19:37
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lerek »

Arian píše:Po dlouhé době mám opravdu alespoň trochu dobrou náladu. Moji bývalí spolužáci totiž založili stránku naší třídy a mají tam spoustu fotek... ;-) A tak jsem se dal do vzpomínání :-(
Ukaž :arrow:
"Vycházelo se přitom ze zcela pravdivé zásady, že určitým faktorem uvěření lži je její velikost..." Adolf Hitler
Uživatelský avatar
Arian
Lim-Lim
Příspěvky: 2147
Registrován: 28.9.2005 20:11
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arian »

Vidíš-li na konci černého tunelu světlo, pak je to obvykle na tebe letící fotonové torpédo
Uživatelský avatar
Hamster
Dabus
Příspěvky: 1815
Registrován: 29.10.2005 1:04

Příspěvek od Hamster »

Neferit píše:Já se těším na 24.4. :-D - na gymplu se konají přijímačky a my ostatní máme ředitelský volno :-D
Joj, to já taky! Mám svátek a dostanu pytlík bonparů! ;-)
Uživatelský avatar
Killdozer
Sigilan
Příspěvky: 463
Registrován: 23.10.2005 15:13
Bydliště: Friendly Arm Inn
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Killdozer »

Hamster píše:
Neferit píše:Já se těším na 24.4. :-D - na gymplu se konají přijímačky a my ostatní máme ředitelský volno :-D
Joj, to já taky! Mám svátek a dostanu pytlík bonparů! ;-)
gympláci se radujou! jo a taky už to vypadá že bude hezky!
je hezké, když se lidé spojí jako řetěz.. je ale krásné, když se spojí jako kroužková košile...

http://www.immortalfighters.net
Draci doupe ponetu
Zamčeno

Zpět na „Archivy“