Spolupráce

A prach na ně usedá, brouci je prožírají.
Uživatelský avatar
Trandul
Sigilan
Příspěvky: 540
Registrován: 26.10.2005 19:16

Příspěvek od Trandul »

drake127:Takže? Ne?
Naposledy upravil(a) Trandul dne 12.5.2006 17:55, celkem upraveno 1 x.
Jak jste to mohli se mnou vydržet? Já byl tak strašně blbej. :-D
-------------------------------------------
Flower power
Uživatelský avatar
Yachiko
Sigilan
Příspěvky: 3144
Registrován: 24.9.2005 23:26
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yachiko »

Trandul: A čo tak spracovanie dát? ;-) Ber si príklad napr. z takého Frostyho...
Uživatelský avatar
Trandul
Sigilan
Příspěvky: 540
Registrován: 26.10.2005 19:16

Příspěvek od Trandul »

Yachiko píše:Trandul: A čo tak spracovanie dát? ;-) Ber si príklad napr. z takého Frostyho...
Díval sem se do spracování dat z BG2 a tam už nic neni a taky sem už dělal roby a hudební nástroje(na ty nástroje sem fakt neměl).
Taky mám IWD, ale to neznám tak dobře abych moh lcokoliv dělat.
Jak jste to mohli se mnou vydržet? Já byl tak strašně blbej. :-D
-------------------------------------------
Flower power
Uživatelský avatar
nuke
Sigilan
Příspěvky: 1783
Registrován: 2.10.2005 14:24
Bydliště: Arulco
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od nuke »

Yachiko : Opíš nám zhruba ako také spracovanie vyzerá, neviem si to dosť dobre predstaviť...

Mám rozohratý PT a možno by som za určitých podmienok mohol dačo urobiť, teda okrem Ajantisových screenov.
Uživatelský avatar
Yachiko
Sigilan
Příspěvky: 3144
Registrován: 24.9.2005 23:26
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yachiko »

Spraocanie vyezrá asi takto - otvotíš si príslušné súbory s predmetmi ( dialog.tlk ) cez ľubovoľný IE editor ( najlepšie je mať naraz otvorený SK a Infinity explorer ) a tiež excelovskú šablónu na tabuľku pre daný oddiel predmetov. A potom kpíruješ/prepisuješ dáta jednotlivých predmetov...
Uživatelský avatar
nuke
Sigilan
Příspěvky: 1783
Registrován: 2.10.2005 14:24
Bydliště: Arulco
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od nuke »

Yachiko : Takže vlastne ani nemusíš hru hrať ? Iba ju mať nainštalovanú ?
Uživatelský avatar
Yachiko
Sigilan
Příspěvky: 3144
Registrován: 24.9.2005 23:26
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yachiko »

nuke: jj
Uživatelský avatar
Pan Bača
Lim-Lim
Příspěvky: 401
Registrován: 30.9.2005 7:12
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pan Bača »

nuke: taky jsem hrál IWDII naposledy před lety... a nějaká data taky zpracoval... pokud vím, z IWDII ještě zbývají potvory a nějak se mi teď nedostává času a vlastně ani moc chuti. Musím počkat, až to na mě zase přijde :) takže když má něckdo touhu pomoci, zpracování dat je podle mě ideální... podle návodů to pochopí i jelito 8-)
Uživatelský avatar
Trandul
Sigilan
Příspěvky: 540
Registrován: 26.10.2005 19:16

Příspěvek od Trandul »

Nebo vidim že vám v BG2 sekci chybí mapy, mohl bych ty nejhlavnější vypreensceatnout, co vy nato?
Jak jste to mohli se mnou vydržet? Já byl tak strašně blbej. :-D
-------------------------------------------
Flower power
Uživatelský avatar
drake127
Sigil Team
Příspěvky: 2358
Registrován: 24.9.2005 22:28
Bydliště: Jihlava, Czech Republic
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od drake127 »

Trandul píše:Nebo vidim že vám v BG2 sekci chybí mapy, mohl bych ty nejhlavnější vypreensceatnout, co vy nato?
Já jsem o mapách ještě nějak konkrétněji neuvažoval, ale napadlo mě hned pár problémů, nad kterými se musíme pozastavit.
a) Mapy jsou (v editoru) tmavé a ve hře dostávají úplně jiný nádech (a nejedná se jen o gamu, ale i o odstín).
b) popisky - tak jak jsou ve hře (BG2) a ještě jestli anglicky nebo česky? Popisky vlastní - potom co zpopiskovat a co ne.

Pokud by se típaly ve hře, pak by se musela nějak vyeliminovat parta - típ, přesun party mimo, típ, složení těchto dvou típanců ~ složité
Žralok, který štěká, nekouše.
Uživatelský avatar
Pan Bača
Lim-Lim
Příspěvky: 401
Registrován: 30.9.2005 7:12
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pan Bača »

Zrovna jsem dostal záchvat nadšení a vzhledem k tomu, že jsem rozehrál Torment, chtěl jsem se podívat, jestli tady na stránkách něco o něm je. A prd! Ani žádné zpracování dat, nic! Copak na Sigilu není o tuto hru zájem, nebo je jen momentálně uložená k ledu, aby nezačala zahnívat?
Uživatelský avatar
drake127
Sigil Team
Příspěvky: 2358
Registrován: 24.9.2005 22:28
Bydliště: Jihlava, Czech Republic
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od drake127 »

Pan Bača píše:Zrovna jsem dostal záchvat nadšení a vzhledem k tomu, že jsem rozehrál Torment, chtěl jsem se podívat, jestli tady na stránkách něco o něm je. A prd! Ani žádné zpracování dat, nic! Copak na Sigilu není o tuto hru zájem, nebo je jen momentálně uložená k ledu, aby nezačala zahnívat?
Z nějakého (mě neznámého) důvodu je ohledně PST ticho po pěšině. Dokonce mě ani nikdo z týmu (čti Tokkar) neuhání, ať PST sekci udělám (což se o ostatních sekcích říci nedá).
Žralok, který štěká, nekouše.
Uživatelský avatar
Pan Bača
Lim-Lim
Příspěvky: 401
Registrován: 30.9.2005 7:12
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pan Bača »

Aneb kovářova kobyla chodí bosa
Uživatelský avatar
Tokkar
Dabus
Příspěvky: 1737
Registrován: 26.9.2005 11:28
Bydliště: cerna O.....a cerna

Příspěvek od Tokkar »

Ale no tak draku. ;-)
Sám víš nejlépe, proč tě neuháním s PST. :naughty:

A za další. Já sám ještě PST nehrál a tudíž od samého začátku nechávám iniciativu na druhých. "Kupodivu" se zdá, že se ji nikdo neujímá.

Pokud by se ti do toho chtělo P.B., zkus hodně hlasitě křičet, třeba se najde někdo ze Sigil Teamu (except drake&MCZ) kdo to s tebou rozjede. ;-)
The Oldest King's Knight At Realm is like a shadow on Sigil's street at moonless night.
Uživatelský avatar
Pan Bača
Lim-Lim
Příspěvky: 401
Registrován: 30.9.2005 7:12
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pan Bača »

Což o to, chuť by byla, i když se na mě řítí docela pěkná porce práce. Ale na oddych mezi ní by to bylo ideální :)

Takže: halooooooooooooo, je tady někdo, kdo by se začal věnovat zpracování dat z Planescapu??????????
Zamčeno

Zpět na „Archivy“