Jak mám získat zákonně dobré přesvědčení ?

Cesty Bezejmenného po sférách s jednou moc ukecanou levitující lebkou.
Stránky: Planescape: Torment

Moderátor: Sadako

Uživatelský avatar
Edvin
Sigilan
Příspěvky: 188
Registrován: 2.11.2006 8:18
Bydliště: Stín

Jak mám získat zákonně dobré přesvědčení ?

Příspěvek od Edvin »

Planescape torment jsem dohrál už mnohokrát, ale ještě nikdy jsem nebyl zákonně dobrý, nevíte někdo, jak na to? (Už vím, že když roztrhám tu smlouvu a pak nebudu nic chtít a řeknu že pro mě mají jeho díky velkou cenu, tak dostanu neutrálně dobré, ale to je všechno, dál jsem se nikdy nedostal). Kdybyste to někdo vědě,l zkuste tu dát prosím i čísla otázek, jak mám odpovídat v rozhovoru, moc by mi to pomohlo.
Uživatelský avatar
RisQ
Sigilan
Příspěvky: 84
Registrován: 15.10.2006 17:30

Příspěvek od RisQ »

mne sa zmenilo presvedcenie na LG ked som sa pridal k Dustmanom... bohuzial niekde pri vstupe do lower ward som zistil ze som zasa uz len NG, takze ani mne sa nikdy nepodarilo skoncit hru ako LG... ale aspon som mohol pouzit jednu slzu :)
Vole, jseš vtipnej jak bedňa Githú.
Uživatelský avatar
Razfallow
Dabus
Příspěvky: 1373
Registrován: 24.9.2005 22:54
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Razfallow »

Nelhat, nepodvadet, nezadat odmenu za splneni ukolu atd.

Kód: Vybrat vše

IF
  Detect([SPAMMER])
THEN
    RESPONSE #100
             ReallyForceSpell(WIZARD_POWER_WORD_KILL,LastSeenBy(Myself))
END
[/size]
Uživatelský avatar
Edvin
Sigilan
Příspěvky: 188
Registrován: 2.11.2006 8:18
Bydliště: Stín

Příspěvek od Edvin »

Rada nad zlato :-D Jenže já už jsem tu hru dohrál už mnohokrát a vždycky jsem se snažil býd dobrák ale nikdy se mi nepovedlo být zákoně dobrý
Uživatelský avatar
drake127
Sigil Team
Příspěvky: 2358
Registrován: 24.9.2005 22:28
Bydliště: Jihlava, Czech Republic
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od drake127 »

Edvin píše:Rada nad zlato :-D Jenže já už jsem tu hru dohrál už mnohokrát a vždycky jsem se snažil býd dobrák ale nikdy se mi nepovedlo být zákoně dobrý
Asi to nemáš v krvi :-) Opravdu stačí nelhat, přísahat (a plnit), nekecat s nemyslícími kostlivci a chovat se "nudně".
Žralok, který štěká, nekouše.
Uživatelský avatar
Edvin
Sigilan
Příspěvky: 188
Registrován: 2.11.2006 8:18
Bydliště: Stín

Příspěvek od Edvin »

Ve mě to tedy určitě není já jsem do RPG naprostý blázen a vždycky jsem vzorem kladného hrdiny ale posta lidí mi říkala že jde přesvědčení zlepšit i v Uličce nebezpečných zákoutí ale nepřišel jsem na to jak nevíte o tom něco ?
Uživatelský avatar
drake127
Sigil Team
Příspěvky: 2358
Registrován: 24.9.2005 22:28
Bydliště: Jihlava, Czech Republic
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od drake127 »

Edvin píše:Ve mě to tedy určitě není já jsem do RPG naprostý blázen a vždycky jsem vzorem kladného hrdiny ale posta lidí mi říkala že jde přesvědčení zlepšit i v Uličce nebezpečných zákoutí ale nepřišel jsem na to jak nevíte o tom něco ?
V uličce mě nenapadá, jak se stát víc zákonným, ale věř mi, že příležitostí je tam opravdu hodně. Já byl LG zatím vždycky a to jsem se v podstatě nesnažil. Dokonce v honbě za XP jsem dal Coaxmetalovi co chtěl a stejně jsem se nestal ani NG ;-).
Je to běh na delší trať, nečekej, že tě jeden dialog spasí. Musíš se chovat zákonně po celou hru a dovolit si chaos jen výjimečně - ne naopak.
Žralok, který štěká, nekouše.
Uživatelský avatar
AlieN
Sigilan
Příspěvky: 2932
Registrován: 4.10.2005 13:31
Bydliště: Zlín, Brno, Praha a tak podobně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlieN »

Mě se tohle taky nikdy nepovedlo, jako powergamer mi trhalo srdce odmítat ty expy, peníze, nebo celé úkoly :-P
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

AlieN píše:jako powergamer mi trhalo srdce odmítat ty expy, peníze, nebo celé úkoly :-P
Jako powergamer jsem vždycky dohrál PT jako LG :lol: A to jsem vždycky bral expy (na peníze kašlu). První hraní PT mi asi dalo zabrat nejvíc - protože save, prozkoumat jednu možnou cestu/řešení questu, load a prozkoumat další řešení :-?
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Cesare
Lim-Lim
Příspěvky: 1504
Registrován: 13.1.2006 21:50
Bydliště: Over the hills and far away... (Where Teletubbies come to play.)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cesare »

Za LG jsem myslím nedohrála nikdy. Tu a tam jsem to zkoušela, ale nakonec jsem se na to vybodla vždycky...
Jen jednou nebo dvakrát jsem krátce byla LG a nevydrželo to dlouho...
A co se tý slzičky týče, radši ji prodám a nakoupím za ty penízky spoustu slziček hojivejch... ;-)
These are like nostrils, like mouths, like ears, like beam-sockets, like drinking bowls, like mortars, like ditches, like sunken bogs. And the wind goes rushing through them - sniffing, snoring, singing, sighing, puffing, burbling, whistling, whirring--
Uživatelský avatar
raider
Sigilan
Příspěvky: 498
Registrován: 1.12.2005 18:48

Příspěvek od raider »

Pri vstupe k spalovacom si menim presvedcenie na LG a potom dobra prilezitost je aj pri rozhovore s Ravel. U Ravel sa da zmenit presvedcenie behom rozhovoru asi 2x (alebo 3x ?).
"Máš štestí,že mám deset kilo podváhu. Jinak už by z tebe byla mrtvá liška."
Myron
fliege666
Sigilan
Příspěvky: 4
Registrován: 29.10.2006 13:16
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fliege666 »

Edvin píše:Ve mě to tedy určitě není já jsem do RPG naprostý blázen a vždycky jsem vzorem kladného hrdiny ale posta lidí mi říkala že jde přesvědčení zlepšit i v Uličce nebezpečných zákoutí ale nepřišel jsem na to jak nevíte o tom něco ?
mi se to v ulicce nejak povedlo, myslim, ze musis splnit dva ukoly pro toho typka samotneho - black rose nebo tak nejak - vyvrazdit obe skupiny zlodeju a pak odmitnout souboj s tim, ze nemuzes zemrit
Uživatelský avatar
Idaho
Sigilan
Příspěvky: 313
Registrován: 10.7.2006 19:48
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Idaho »

jj, tam je posun přesvědčení k g ale s oleje to na lg nepujde
Uživatelský avatar
PinHead
Sigilan
Příspěvky: 193
Registrován: 8.1.2007 19:51
Bydliště: pláž v Nikdyzimě
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od PinHead »

ja sem ziskal zakonne dobro kdyz sem nabral do party vhailora a zabil inguse..po jeho zabiti mi skocilo dobro, ale po oziveni mi zakonne dobro zustalo :-)
Uživatelský avatar
Pan Bača
Lim-Lim
Příspěvky: 401
Registrován: 30.9.2005 7:12
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pan Bača »

Já, když jsem hrál, jsem osciloval mezi LG a NG. Ale nikdy jsem nepátral po příčině, proč se mi najednou změnilo přesvědčení, prostě jsem jen nelhal, nepodváděl, ochotně každému pomohl atd ;)
Odpovědět

Zpět na „Planescape: Torment“