Ztraceni lebky Morteho

Cesty Bezejmenného po sférách s jednou moc ukecanou levitující lebkou.
Stránky: Planescape: Torment

Moderátor: Sadako

Odpovědět
Dekron
Sigilan
Příspěvky: 5
Registrován: 6.11.2006 18:23
Kontaktovat uživatele:

Ztraceni lebky Morteho

Příspěvek od Dekron »

Lidi mam takovej problem :(((.Chodil jsem tak po tom prvnim meste i s mortem a zasel jsem do toho zborenyho kostela nebo co to bylo a pokecal s tim kouzelnikem a dal se k nemu k uceni. Jak jsem vysel z baraku ukazalo se intro a hodilo me to do labyrintu (uz bez lebky) z labyrintu jsem se vratil a ted nevim kde mam najit MOrteho tu lebku .... poradite mi nekdo pls ???? :roll:
Uživatelský avatar
RisQ
Sigilan
Příspěvky: 84
Registrován: 15.10.2006 17:30

Příspěvek od RisQ »

tiez sa mi stalo a riesil som to loadom... mal by byt niekde v Alley of Dangerous Angles, vtip je v tom ze morteho je velmi tazko tam niekde najst.... no skusil by som vyxody z lokacie a tiez zapnut si priehladnost objektov a trpezlivo to po centimetri prehladavat.... ak to nepojde, tak load, niekde v Sigile Morteho vyhod z party, potom xod do tej katedraly, prejdi bludisko a vyzdvihni si ho tam de si ho nehal.
Vole, jseš vtipnej jak bedňa Githú.
Uživatelský avatar
drake127
Sigil Team
Příspěvky: 2358
Registrován: 24.9.2005 22:28
Bydliště: Jihlava, Czech Republic
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od drake127 »

Morte by měl při vyhození z party (což nastalo tím, jak jsi přišel do bludiště) zůstat na místě. Tj. hledej v okolí tvého zmizení. Někde tam bude a problém bude jen v jeho "neviditelnosti".
Žralok, který štěká, nekouše.
Dekron
Sigilan
Příspěvky: 5
Registrován: 6.11.2006 18:23
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dekron »

No joj uz sem ho hledal a zatim nic ;O). Zkusim si dat kontrast a jas naplno a budu hledat a hledat hehe :O).
Uživatelský avatar
Lyrick
Sigilan
Příspěvky: 47
Registrován: 17.12.2009 22:41

Re: Ztraceni lebky Morteho

Příspěvek od Lyrick »

Zdravím,

sorry že oživuju takhle staré téma, ale bohužel se mi nikde jinde nepodařilo najít jiné v souvislousti s "Alley of Dangerous Angles".

Můj problém ale není ten, že bych nemohl najít Morteho po návratu z bludiště (tam jsem se ještě nedostal) ale jsem tu abych dokončil quest se záhadnou krabicí od Mara. Mluvil jsem asi se 4 lidmi, naposled s tou kouzelnicí Shalandrou či jak se jmenuje a ta mě poslala do katedrály ve středu Alley.

Bohužel ale nevím, co tady dál. Nedokážu najít cestu "dovnitř" katedrály a vchody co jsem našel byli pouze do baráku s kouzelníky a typem co shání prsteny, ke kterým jsem našel přesně 3 další stany. Nic víc.

Když jsem krabici otevřel v blízkosti katedrály, došlo jen k boji se stvořením, po jehož zabití zůstala v deníku poznámka o tom, že příště bych měl dávat na rady ostatních, no a tak jsem tu ;)

Může mě někdo mírně nasměrovat?

Díky
Whenever someone says "pls" because it's shorter than "please", I say "no" because it's shorter than "yes".
Uživatelský avatar
Carlos
Sigilan
Příspěvky: 1917
Registrován: 24.2.2007 16:51
Bydliště: Špína pod špínou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Carlos »

Vstup do katedrály tam skutečně je, ale neuvěřitelně hovadky postavený - kurzuj trochu myší po oněch troskách a změní se ti kurzor na takový ten s dveřmi.
"Hey, sugar, I'm gonna smash you with that heavy truck!"
"That's what I call rough love."
Uživatelský avatar
Lyrick
Sigilan
Příspěvky: 47
Registrován: 17.12.2009 22:41

Re: Ztraceni lebky Morteho

Příspěvek od Lyrick »

Ahááá.. tak tady bych ho opravdu nečekal :)

Škoda, že PS:T neumí něco jako Neverwinter Nights II, kde se dají zvýraznit "použitelné" objekty, ikdyž je fakt že tím se pak hra stává až moc snadná, není problém objevit všechny truhly atd.. Hodně by se mi líbilo kdyby to zvýraznilo třeba jen dveře, kór v tý změti harampádí a celkově temné atmosféře PS:T mám někdy i problém najít kudy vůbec vede cesta, natož pak hledat truhly či vchody např. do stanů které vlastně nejsou ani vidět, takže trávím čas tím že jezdím jak jouda myší po obrazovce abych náhodou třeba něco objevil, viz. vchod do týhle katedrály. No jo, asi jsem zhýčkaný.. Ale co už, prostě to tak je, i tak mě to neuvěřitelně chytlo :)

Mimochodem, abych nezakládal nové téma, mám ještě jeden dotaz úplně z jiného soudku - krom toho že od Síly se odvíjí kolik kdo unese, dá se i nějak rozšířit množství slotů v báglu? Přijde mi neuvěřitelně malý, což me dost otravuje, jelikož se bojím cokoliv vyhodit / prodat, když i takový zdánlivě nepoužitelné věci jako harampádí otevírají velmi důležitý portál. Nevím totiž jak poznat která věc je klasický junk a která bude sloužit k něčemu důležitému.. Nějaké tipy?

Díky
Whenever someone says "pls" because it's shorter than "please", I say "no" because it's shorter than "yes".
Uživatelský avatar
Carlos
Sigilan
Příspěvky: 1917
Registrován: 24.2.2007 16:51
Bydliště: Špína pod špínou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Carlos »

Bohužel nezvyšuje. S prostorem v inventáři jsem měl také potíže a tak jsem si našel jednu truhlu na dostupném místě, kterou jsem používal jako skladiště některých věcí. Doporučuji udělat totéž. Ale zjisti si, odkud věci zmizí a odkud ne.
"Hey, sugar, I'm gonna smash you with that heavy truck!"
"That's what I call rough love."
Uživatelský avatar
Lyrick
Sigilan
Příspěvky: 47
Registrován: 17.12.2009 22:41

Re: Ztraceni lebky Morteho

Příspěvek od Lyrick »

Máš na mysli klasické truhly na které narážím všude možně a lootuju z nich věci, nebo nejaké specialní vyloženě truhly pro ukládání viz. Truhla ve městě v Diablu 2?

Případně, jak zjistím z které to mizí? Zmizí to hned jak tam věci vložím a znovu otevřu, nebo například když napřed dojdu do jiné lokace a vrátím se, nebo třeba až když znovu naloaduju hru?

Dík :)
Whenever someone says "pls" because it's shorter than "please", I say "no" because it's shorter than "yes".
Uživatelský avatar
Carlos
Sigilan
Příspěvky: 1917
Registrován: 24.2.2007 16:51
Bydliště: Špína pod špínou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Carlos »

Běžné truhly, které nacházíš. Poznáš to tak, že do ní něco položíš a pak se zkus někde vyspat, jít do jiné lokace. Když to tam zůstane, používej ji jako sklad.
"Hey, sugar, I'm gonna smash you with that heavy truck!"
"That's what I call rough love."
Odpovědět

Zpět na „Planescape: Torment“