Zvyšováni statistik

Cesty Bezejmenného po sférách s jednou moc ukecanou levitující lebkou.
Stránky: Planescape: Torment

Moderátor: Sadako

Uživatelský avatar
PostTrauma
Sigilan
Příspěvky: 1256
Registrován: 6.8.2009 16:02
Bydliště: Asteroid B-612

Re: Zvyšováni statistik

Příspěvek od PostTrauma »

Pokaždé, když vylezeš z kanálů.
Marně se snažím přijít věcem na kloub, neboť většina věcí klouby vůbec nemá.
Uživatelský avatar
Field Mouse
Sigilan
Příspěvky: 656
Registrován: 18.5.2009 14:50
Bydliště: U Lomu 38, Sigil, 585 03

Re: Zvyšováni statistik

Příspěvek od Field Mouse »

Eh, už se hrozně netěším na svoji pátou hru PST, kde budu hrát power game úplně stejně jako vy :Đ
Svoji první hru jsem dohrál na 17 levelu se staty jen v jednom případě překračujícími dvacítku (a tou byla odolnost). A do závěrečného souboje šel Nameless One s takovým tím červeným ohnivým kladivem, které získal snad ještě někde v Hivu :)
Elminster sem, Elminster támhle. Dejte mi tisíc let a špičatý klobout a nakopu mu.. zadek :op
Uživatelský avatar
PostTrauma
Sigilan
Příspěvky: 1256
Registrován: 6.8.2009 16:02
Bydliště: Asteroid B-612

Re: Zvyšováni statistik

Příspěvek od PostTrauma »

Což o to, na Transcendentního ti stačí level cca 5 : )
Marně se snažím přijít věcem na kloub, neboť většina věcí klouby vůbec nemá.
Uživatelský avatar
Carlos
Sigilan
Příspěvky: 1917
Registrován: 24.2.2007 16:51
Bydliště: Špína pod špínou
Kontaktovat uživatele:

Re: Zvyšováni statistik

Příspěvek od Carlos »

No, s tím powergamingem je to trochu jinak. Pokud chceš získat opravdu power postavu, nemusíš ani náhodou vybíjet červy nebo démony. Bohatě ti stačí vysoká inteligence a moudrost (především moudrost) a pak to leze jedna báseň. Mimochodem lze poměrně zadarmo získat deset volných bodíků, ale teď si nepamatuju, jestli to bylo vázané na level (jestli ano, tak na 20.) nebo tím, že rozluštíš bronzovou kouli. Ať tak či tak, do boje s transcendentním půjdeš jako bouchač ;-) Mimochodem, lepší než červené kladivo je snad jen zelené o Vrishiky (té, co prodává třeba čokoládovou figurku a podobné věci v úřednické čtvrti) a to jen kvůli tomu, že na oheň má podstatně více zrůd resistenci než na kyselinu. To jsou ty dobré volněji dostupné. Jinak nejlepší věci ti vypadnou z démonů (a to bezkonkurenčně) a dobré je získat i Srdcomlat sekerku od démona v Curstu (doufám, že to byl Curst, abych tě nemystifikoval; kdyžtak mě opravte). Pokud hraješ za zloděje, tak ušel kyj uspávač - ten jsem používal relativně dlouho.
"Hey, sugar, I'm gonna smash you with that heavy truck!"
"That's what I call rough love."
Uživatelský avatar
PostTrauma
Sigilan
Příspěvky: 1256
Registrován: 6.8.2009 16:02
Bydliště: Asteroid B-612

Re: Zvyšováni statistik

Příspěvek od PostTrauma »

Podle mě jednoznačně nejlepší zbraň je ta, co vypadne z Triase a hodí se pro každé povolání (akorát musíš být LG). Asi myslíš Bronzovou kouli, za její rozluštění máš několik levelů, ale je to až před final battle.

Jinak na nízkém levelu můžeš porazit Transcendentního právě, když investuješ jenom do Int a Wis (21 nebo 22 by mělo stačit).

Ale i s vysokou Wis musíš pořád vybíjet červy a démony, aby ses dostal na opravdu vysoký level. Když splníš většinu questů, tak je normální level cca 25-30. Plus možná ještě levely z koule, teď si nejsem jistý. Já obvykle končil na 40 až občas 60 (všechny staty na max). Když v kanálech pod Sigilem potkáš 3 démony, tak to levelování jde rychle a najdeš solidní předměty : )
Marně se snažím přijít věcem na kloub, neboť většina věcí klouby vůbec nemá.
Welwet
Sigilan
Příspěvky: 283
Registrován: 11.8.2009 16:39

Re: Zvyšováni statistik

Příspěvek od Welwet »

pockat ,...cervy?? demony ..? v kanalu ? ty jo nevim proc ale mysim ze ani jedno jsem tam v zivote nepotkal... :lol: :?:
Obrázek
Uživatelský avatar
Field Mouse
Sigilan
Příspěvky: 656
Registrován: 18.5.2009 14:50
Bydliště: U Lomu 38, Sigil, 585 03

Re: Zvyšováni statistik

Příspěvek od Field Mouse »

Nevím, jak je to v češtině, ale těmi *kanály* je asi myšlen Under Sigil, do kterého se jde ze Clerks Wardu - dvě vstupní místa označená i na mapě.
Elminster sem, Elminster támhle. Dejte mi tisíc let a špičatý klobout a nakopu mu.. zadek :op
Uživatelský avatar
Carlos
Sigilan
Příspěvky: 1917
Registrován: 24.2.2007 16:51
Bydliště: Špína pod špínou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Carlos »

A v těch kanálech se démoni vyskytují až po návratu z výletu po Sférách ;-)
"Hey, sugar, I'm gonna smash you with that heavy truck!"
"That's what I call rough love."
Uživatelský avatar
PostTrauma
Sigilan
Příspěvky: 1256
Registrován: 6.8.2009 16:02
Bydliště: Asteroid B-612

Re: Zvyšováni statistik

Příspěvek od PostTrauma »

Před výletem bys na ně ani neměl schopnosti : ) Jo, je to Under Sigil, do kterého se jde z Clerks Wardu, ale nepamatoval jsem si, jak se to jmenuje : )
Marně se snažím přijít věcem na kloub, neboť většina věcí klouby vůbec nemá.
Welwet
Sigilan
Příspěvky: 283
Registrován: 11.8.2009 16:39

Re: Zvyšováni statistik

Příspěvek od Welwet »

aha...ja vim co myslite..tam jak je soego a krysa ne ?? :) hmm ..tak asi jdu zase rozehrat planescape....=) :applause: :twisted: :lol: :dancing:

dik za info
Obrázek
Uživatelský avatar
Field Mouse
Sigilan
Příspěvky: 656
Registrován: 18.5.2009 14:50
Bydliště: U Lomu 38, Sigil, 585 03

Re: Zvyšováni statistik

Příspěvek od Field Mouse »

Ne, k Soegovi a kryse se jde z Burried Village.
Do Under Sigilu se jde z Clerks Wardu, jedné ze dvou nových lokací, které se zpřístupní po questu, kdy pomůžeš jakési budově. V Clerks Wardu je ještě třeba Civic Festhall, právník či sídlo Godsmenů
Elminster sem, Elminster támhle. Dejte mi tisíc let a špičatý klobout a nakopu mu.. zadek :op
Welwet
Sigilan
Příspěvky: 283
Registrován: 11.8.2009 16:39

Re: Zvyšováni statistik

Příspěvek od Welwet »

ja uz to nejak vykoumu...:)) budu hledat .... ;-)
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Planescape: Torment“