Papíry proti Pikitovi + jak se stát LG

Cesty Bezejmenného po sférách s jednou moc ukecanou levitující lebkou.
Stránky: Planescape: Torment

Moderátor: Sadako

Uživatelský avatar
Carlos
Sigilan
Příspěvky: 1917
Registrován: 24.2.2007 16:51
Bydliště: Špína pod špínou
Kontaktovat uživatele:

Papíry proti Pikitovi + jak se stát LG

Příspěvek od Carlos »

Nevíte někdo, komu odevzdat důkazy o Pikitově zločinnosti, které jsem získal od Lennyho?

A asi docela obligátní otázka - určitě se to tu řešilo nejméně 1000x, ale potřebuju se stát LG. Můžete mi tu napsat nějaký seznam questíků + jjeich řešení, které by mi mohly pomoci?
"Hey, sugar, I'm gonna smash you with that heavy truck!"
"That's what I call rough love."
Uživatelský avatar
Cesare
Lim-Lim
Příspěvky: 1504
Registrován: 13.1.2006 21:50
Bydliště: Over the hills and far away... (Where Teletubbies come to play.)
Kontaktovat uživatele:

Re: Papíry proti Pikitovi + jak se stát LG

Příspěvek od Cesare »

Carlos píše:Nevíte někdo, komu odevzdat důkazy o Pikitově zločinnosti, které jsem získal od Lennyho?
Corvus - je to ten strážný, kterého najdeš u jednoho z východů z tržnice. Akorát nevím, jestli s ním nemusíš vyřešit jeden miniquest, než mu ty papíry předáš (potřebuje dohodit holku...;-)).
Carlos píše:A asi docela obligátní otázka - určitě se to tu řešilo nejméně 1000x, ale potřebuju se stát LG. Můžete mi tu napsat nějaký seznam questíků + jjeich řešení, které by mi mohly pomoci?
Stát se LG? Pfff, na co? :twisted: ;-)
Někdo snad bude konkrétnější, ale v podstatě ti stačí vědět tohle: dělej takový ty nudný LG věci, nebuď chamtivej, nelži, neblufuj, nepodváděj, s vtipkováním myslím taky trochu opatrně... A buď v tom pokud možno důslednej.

Mám pocit, že přesvědčení se může docela zásadně změnit po questu s vyšetřováním vraždy v Godsmen Foundry, takže tam bacha.

A nevim to jistě, ale asi bys neměl dávat Coaxmetalovi modron cube, až na to dojde.
Na víc si zrovna teď nevzpomenu...
These are like nostrils, like mouths, like ears, like beam-sockets, like drinking bowls, like mortars, like ditches, like sunken bogs. And the wind goes rushing through them - sniffing, snoring, singing, sighing, puffing, burbling, whistling, whirring--
Uživatelský avatar
Sadako
Sigil Team
Příspěvky: 4552
Registrován: 25.9.2005 12:58
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sadako »

Carlos: A proč tak nutně potřebuješ být LG?
Chtěl jsem říci, přerušil jej ředitel, čím trávíte svůj čas?
Svůj nejsvětlejší čas trávím tím, že jej dělám tmavým.
Pročpak? vyzvídal pokleslým hlasem ředitel.
Protože světlo mě dráždí.
Uživatelský avatar
Carlos
Sigilan
Příspěvky: 1917
Registrován: 24.2.2007 16:51
Bydliště: Špína pod špínou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Carlos »

Protože jsem dohrál PT 12x, měl jsem téměř všechna přesvědčení, ale LG ani LE nikdy... Kromě toho se mi líbí možnost využít triasův meč a krvavé slzy, co zvyšují odolnost.
Bohužel se mi to už asi zřejmě nepodaří, protože jsem teď poměrně často bluffoval... :-?
"Hey, sugar, I'm gonna smash you with that heavy truck!"
"That's what I call rough love."
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

LG postava Triasův meč nemůže použít. Prostě proto, že LG postava Triase nezabije - RP pochopitelně :wink: Jediná RP metoda (ale i tak dle mého názoru ne zrovna košer varianta je využít Vhailora). Nicméně Triasův meč stejně sucks 8-)

Jinak mám dojem, že jsem PT pokaždé dohrál jako LG postava :think: Přišlo mi zábavné mít nějaký cíl, kterého se může člověk držet (třeba mít stabilně LG). Když jsi dostatečně LG, tak ti přesvědčení nerozhodí ani když vytraduješ Modron Cube (ne, že bych to dělal) nebo další chaotické záležitosti.

Každopádně největší výhoda LG jsou dle mě ty slzy (+3 VIT) a navíc i upgrade od Vhailora (+3 STR a +3 dmg bonus).
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
drake127
Sigil Team
Příspěvky: 2358
Registrován: 24.9.2005 22:28
Bydliště: Jihlava, Czech Republic
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od drake127 »

No jasně, já pomohl snad i tomu Coaxmetalovi na svobodu a stejně jsem zůstal LG. Je tam hodně příležitostí, jak se posouvat po LC ose.
Žralok, který štěká, nekouše.
Uživatelský avatar
Carlos
Sigilan
Příspěvky: 1917
Registrován: 24.2.2007 16:51
Bydliště: Špína pod špínou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Carlos »

Já nevím, mně se přesvědčení ne a ne hnout. Teď už jsem udělal zase x questů a jako maximální dobrák, jenže stejně jsem NG. Fakt už nevim, jak na to.
Mimochodem, není Vhailor zrádce? V partě jsem ho měl myslím jen jednou, ale nemůžu se zbavit pocitu, že na konci u toho výslechu nebo co to je mě zradil... :think:
EDIT: Ještě prosím připomenout jakouže musím splnit podmínku, abych mohl u Virschiky koupit otrávený sýr a pohostit jím Mantuoka?
"Hey, sugar, I'm gonna smash you with that heavy truck!"
"That's what I call rough love."
Uživatelský avatar
SneZhulak
Sigilan
Příspěvky: 344
Registrován: 8.10.2005 8:13
Bydliště: vlastní hlava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od SneZhulak »

sevencreature: Triasův meč sux? JOKE?
težko pochopit, že chápu vše, protože mi nezbýva nic jiného než nechápát nic
Uživatelský avatar
Cesare
Lim-Lim
Příspěvky: 1504
Registrován: 13.1.2006 21:50
Bydliště: Over the hills and far away... (Where Teletubbies come to play.)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cesare »

Já osobně radši nechám Triase letět a Coaxmetala běžet (či co vlastně). Entropy blade je taky prima věc.
These are like nostrils, like mouths, like ears, like beam-sockets, like drinking bowls, like mortars, like ditches, like sunken bogs. And the wind goes rushing through them - sniffing, snoring, singing, sighing, puffing, burbling, whistling, whirring--
NightKiller
Sigilan
Příspěvky: 20
Registrován: 30.8.2007 23:29

Příspěvek od NightKiller »

No me se povedlo skoro vzdycky law good...sice jen na chvilku ale i tak,uz v sigilu sem to nekde dostal...potom kdyz sem koukal se mi to zmenilo na chaoticke dobro v nestrezenem okamziku ;-)
Dobry je kdyz mas hodne moudrost a int,presvedcit triase ze mu odpusti at to tam zkusi a on se stane dobrym,tak ziskas naky tetovani u fella,sice neni nic extra ale i tak :-)
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

SneZhulak píše:sevencreature: Triasův meč sux? JOKE?
Ne, smrtelně vážně. Dobrých zbraní typu meče a dýky v PT není a Triasův meč získáš až ke konci hry. Moje volba zbraní jsou Axes a Clubs. A pokud hraješ za mága, tak tě nějaké zbraně až tak moc neberou, bych řekl.
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Hamster
Dabus
Příspěvky: 1815
Registrován: 29.10.2005 1:04

Příspěvek od Hamster »

Mě se snad taky nikdy nepodařilo získat lawful přesvědčení i když jsem se o to při jednom hraní cíleně snažil (při ostatních jsem na C/N/L obvykle kašlal). Když o tom tak přemýšlím, tak to někdy v dohledné době asi zkusím znovu... :-?
Uživatelský avatar
SneZhulak
Sigilan
Příspěvky: 344
Registrován: 8.10.2005 8:13
Bydliště: vlastní hlava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od SneZhulak »

sevencreature: nemůže triasův meč být jakýmkoli typem zbraně?
težko pochopit, že chápu vše, protože mi nezbýva nic jiného než nechápát nic
Uživatelský avatar
Landor
Šifrovač
Příspěvky: 554
Registrován: 27.9.2005 10:38
Bydliště: Astral Plane

Příspěvek od Landor »

V čem je ten meč tak dobrý, hrál jsem to jen jednou a myslím jsem ho neměl. Nechcete hodit nějaký popis/statistiky?
Uživatelský avatar
yenn
Sigil Team
Příspěvky: 3192
Registrován: 24.9.2005 23:13
Bydliště: pod tisíciletým dubem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od yenn »

Landor:

Obrázek

Btw: Přijde mi, že stát se LG je snad nejsnazší :-)
Horoskop stojí drachmu a je o drachmu předražený. [Quintus Ennius]
Odpovědět

Zpět na „Planescape: Torment“