Planescape Torment 2008

Cesty Bezejmenného po sférách s jednou moc ukecanou levitující lebkou.
Stránky: Planescape: Torment

Moderátor: Sadako

jax90
Sigilan
Příspěvky: 78
Registrován: 27.7.2007 17:59

Re: Planescape Torment 2008

Příspěvek od jax90 »

nazdar,možte mi poradit navod na instalaciu tohto modu,ked mam 2 diskovu verziu hry???a este mi to hadze chybu ERROR: Unable to find DIALOG.TLK in:
dialog.tlk kde moze byt chyba ?? :-(
Uživatelský avatar
Patejl
Sigilan
Příspěvky: 73
Registrován: 30.12.2005 0:31

Re: Planescape Torment 2008

Příspěvek od Patejl »

Mám podobný problém... Dokonce se mi nechce ani nainstalovat Bigg's Widescreen Mod v2 , píše mi to že moje hra není podporována :( (nastavím adresář s hrou a místo instalace mi to vyůíše tohle...)

EDITT : Tak jsem stáhl verzi 2.60, ta se se mnou sice víc baví, ale pořád se odmítá nainstalovat :( (ERROR locating resource for copy... :( ), něco se souborem "chitin.key" , jsem z toho fakt jelen a trotl... doufal jsem že jednou nějaká instalace bude půodle návodu bez problémů a prdlajs :-x
What can change the nature of man...? // Co muze zmenit charakter cloveka...?
Uživatelský avatar
Patejl
Sigilan
Příspěvky: 73
Registrován: 30.12.2005 0:31

Re: Planescape Torment 2008

Příspěvek od Patejl »

Tak jsem po hodině a půl se tím vším konečně prokousal, nainstaluju češtinu a co se nestane... hra samozřejmě nejde a vyhazuje podivný error :-D

Snaží se načíst nějaký soubor na adrese D:/Torment/source/baldur/chUI.cpp , což něvím proč, když je hra nainstalována na Cčku (C:/Planescape torment), kam jsem instaloval i čedštinu (bylo nutno ji instalnout v nouzovém režimu), proboha, lidi, jak jste tam tučeštinu narvali...?! Jsem už krapet nas**** :twisted:
What can change the nature of man...? // Co muze zmenit charakter cloveka...?
Uživatelský avatar
Patejl
Sigilan
Příspěvky: 73
Registrován: 30.12.2005 0:31

Re: Planescape Torment 2008

Příspěvek od Patejl »

Bože, sféry asi nechtějí, abych si ten Planescape zahrál znovu... přeinstaloval jsem všecho a češtinu nahodil jako první... výsledkem byl krásnej hi-res Planescape :applause: :-) , JENŽE, stačí zaútočit na první mrtvolu v márnici hned na začátku (kvůli klíči), a hra SPADNE... pokaždé spadne :( Ani nepíše žádný chytrý error, prostě klasický Windows fail :(

Už jsem v koncích, na anglických fórech jsem nic nenašel, nikde podobný problém... Kdyby jse někdo měl nějaký tip, případně jste už v minulosti něco podobného vyřešili
, prosím, dejte mi vědět... :wall: :cry:
What can change the nature of man...? // Co muze zmenit charakter cloveka...?
Uživatelský avatar
AlieN
Sigilan
Příspěvky: 2932
Registrován: 4.10.2005 13:31
Bydliště: Zlín, Brno, Praha a tak podobně
Kontaktovat uživatele:

Re: Planescape Torment 2008

Příspěvek od AlieN »

Kde přesně (ideálně přesné souřadnice) se má nacházet Ratbone z modu Unfinished Business, který spouští quest Pendant of Yemeth?
Na hadrníkově náměstí ho nemohu najít, tak nevím jestli nezmizel díky bugu (stává se...), či mám hledat někde jinde.

Případně bych ocenil alespoň vyspoilerovat o čem přesně onen staronový quest je.
Odpovědět

Zpět na „Planescape: Torment“