Planescape Torment 2008

Cesty Bezejmenného po sférách s jednou moc ukecanou levitující lebkou.
Stránky: Planescape: Torment

Moderátor: Sadako

jakebiff
Sigilan
Příspěvky: 1
Registrován: 25.6.2009 10:17

Re: Planescape Torment 2008

Příspěvek od jakebiff »

ZdureX, mohl by mě někdo popostrčit... dloubnout dýkou... aby mě docvaklo řešení problému. Lokace: Nevěstinec v Clerk's Ward , Zákys: Kesai Serris mi na otázku "Jsi Ravenina dcera?" neodpoví, jen se to přepne zpět k obecným otázkám. Btw zkoušel sem různé patche, ale bezůspěšně. ( Ps: její sestru i ostatní jsem už vyzpovídal. )
Uživatelský avatar
Resurrection
Sigilan
Příspěvky: 38
Registrován: 2.10.2005 11:38
Kontaktovat uživatele:

Re: Planescape Torment 2008

Příspěvek od Resurrection »

Lehce novejsi a obsirnejsi verze navodu na Ultimate PST, prelinkovavam ze spellholdu:

http://thunderpeel2001.blogspot.com/200 ... odded.html

Nedoreseny problem pro jazykove balicky (tedy pro cestinu) je nekompatibilita tech vetsich fontu (nemaji diakritiku). No a pro nas s LCD je trochu neprijemne pouzivani nenativniho rozliseni, ale to se da prezit. Zkousel jsem 1680x1050 a byt to vypada dobre a ostre GUI je totalne rozhozeny a Ghost's mod vyssi rozliseni v soucasne verzi (1.2) nepodporuje.

Jeste jsem si vsiml, ze z nejakyho duvodu mi nastaveni CacheSize= na 1 zacne hru misty trhat, takze to nastavuju na 600 a pri framerateu 60 to slape v pohode.
Secrets are power.
Enter
Sigilan
Příspěvky: 4
Registrován: 12.7.2009 18:23

Re: Planescape Torment 2008

Příspěvek od Enter »

Zdravím všechny , měl bych malou otázečku ohledně tohoto "nového" Planescapu . Jsem vlastníkem monitoru s rozlišením 1680x1050 a to tedy znamená , že nemužu nainstalovat ten mód od pana Ghost Doga? Opravdu se mi to líbí a chtěl bych si to nainstalovat , ale moc se v tom nevyznám. Také bych rád poprosil nějakého LG ( tzn. nebude chtít odměnu :) ) , jestli by mi nemohl vypsat ty mody , které na mé rozlišení půjdou . Widescreen mod mám , ale nějak se nedokážu zorientovat v těch ruzných FixPacks etc , děkuji mnohokráte.
Uživatelský avatar
Carlos
Sigilan
Příspěvky: 1917
Registrován: 24.2.2007 16:51
Bydliště: Špína pod špínou
Kontaktovat uživatele:

Re: Planescape Torment 2008

Příspěvek od Carlos »

Mám taky monitor s vyšším rozlišením, ale widescreen mod je všechno, co potřebuješ, pokud tě zajímá jen vylepšení grafiky.
"Hey, sugar, I'm gonna smash you with that heavy truck!"
"That's what I call rough love."
Marcelzvon
Sigilan
Příspěvky: 3
Registrován: 1.8.2009 2:49

Re: Planescape Torment 2008

Příspěvek od Marcelzvon »

Ahoj,,LIDI,, Sigilu, konečně jsem Vás našel a protlačil se semka. No hlavně bych chtěl zpětně poděkovat ERINĚ, za zatím jediný cz manuál na PT, který jsem zatím, kde našel. A navíc smekám před ní klobouk, že ho napsala V DOBĚ , KDY ČEŠTINA JEŠTĚ ,,VISELA VE SKŘÍNI,,...Molte mille Grazia ERINA. Rád sem budu chodit...si pokecat. Též děkuji tvůrcům těchto stránek, a pochopitelně Mawerickovi a dalším 42 pařanům za češtinu k PT, Marcel od Zvonu.
Uživatelský avatar
Erina
Sigilan
Příspěvky: 123
Registrován: 26.2.2007 12:57

Re: Planescape Torment 2008

Příspěvek od Erina »

Marcelzvon, dekuju, potesi to :). Ja ten navod napsala pri svem prvnim hrani PT, protoze jsem se tam motala jak kaca o hodech a na mym pomalym komplu bylo nacitani lokaci o hubu, kdyz jsem musela prebihat z jedne do druhe, tak jsem se snazila napsat ho tak, aby se veci v jedne lokaci vyresily naraz, pokud to slo. Samozrejme tam neni vsechno, protoze kdo z nas pri prvnim hrani objevi uplne vsechno, ze? Navic za nektere frakce jsem ani nehrala :).
Uživatelský avatar
MCZ
Sigil Team
Příspěvky: 3926
Registrován: 25.9.2005 1:01
Bydliště: prázdná plechovka od barvy (černé)
Kontaktovat uživatele:

Re: Planescape Torment 2008

Příspěvek od MCZ »

Erina: Tedy, nic proti, ale viděl jsem (už v době vydání) lepší návod, i když možná to byl spíše překlad. Tedy, ne že by ten tvůj byl špatný, ale třeba to nabádání k pobití Mrtvých národů, ehm? Mě tohle nenapadlo ani při prvním hraní...
Uživatelský avatar
Erina
Sigilan
Příspěvky: 123
Registrován: 26.2.2007 12:57

Re: Planescape Torment 2008

Příspěvek od Erina »

njn, ja neumim moc english, vis? Takze to ber tak, ze jsem si jinak poradit neumela :-?. A taky jsem nikoho nenutila, aby to hral podle mne. Proc jsi treba ty neco takoveho neudelal? Vis, on kritizovat umi kazdej, ale neco udelat pro druhy malokdo.
Uživatelský avatar
MCZ
Sigil Team
Příspěvky: 3926
Registrován: 25.9.2005 1:01
Bydliště: prázdná plechovka od barvy (černé)
Kontaktovat uživatele:

Re: Planescape Torment 2008

Příspěvek od MCZ »

Pokud si dobře vzpomínám, ono nabádání tam bylo "zdůvodněno" získatelnými XP, k tomu to bylo tuším napsáno AŽ poté, co byly splněny všechny úkoly (nebo aspoň ty podstatné pro postup).

Jinak ano, kritizovat umí každý, ale troufám si tvrdit, že alespoň trochu konstruktivní kritika neuškodí. A o tom, že nic nedělám pro druhé mi tedy povídej...
Uživatelský avatar
Erina
Sigilan
Příspěvky: 123
Registrován: 26.2.2007 12:57

Re: Planescape Torment 2008

Příspěvek od Erina »

MCZ, dávam na vyber ze dvou moznosti... a i kdyz jsem napsala, ze doporucuji, tak je prece kazdeho volba, jestli chce vic expu ci nikoli. Ja se ted schvalne koukla, jak jsem to tam vlastne napsala a je videt, ze jsem si zkusila obe verze, protoze jsem byla zvedava na toho ticheho krale.
Ale pak kdyz jsem to hrala uz v cestine, vim, ze jsem se z toho vzdycky nejak vylhala. Mne Bezejmenny koncil vzdycky jako dobry a 2x se mi podarilo dokonce zakonne dobro :mrgreen: .
Nyní máte dvě možnosti. Můžete pouze projít a pokračovat v cestě, nebo začít plnit úkol pro Many-As-One, což doporučuji, protože je za to dost zkušeností. Klíč ke komnatě Tichého krále vlastní Hargrimm the Bleak a ten vám také brání v návštěvě krále. Nezbude vám nic jiného, než Hargrimma zabít a klíč si vzít. Počítejte ovšem s tím, že v tom okamžiku budete napadeni ostatními obyvateli Dead Nations . Nepříjemná je hlavně stráž před královou komnatou – dva obří kostlivci. Přímo v komnatě na vás čekají další. Pokud se na boj s nimi necítíte, lze kolem nich proběhnout, doběhnout ke králi, abyste zjistili, že je opravdu "tichý", sebrat jeho lebku a zase úprkem ven. Proběhnout k východu a zajít za Many-As-One. Tady máte zase dvě možnosti. Buď jí zalžete a získáte jen 750 bodíků nebo řeknete pravdu a dostanete zkušeností podstatně více. Nakonec proč lhát, když jste Dead Nations stejně "vybílili" .
Marcelzvon
Sigilan
Příspěvky: 3
Registrován: 1.8.2009 2:49

Re: Planescape Torment 2008

Příspěvek od Marcelzvon »

No Klídek přátelé, zajímal by ma ten ,,přeložený,,Man, že...jinak sem se tam od Mrtváků nemoh dostat, sice jsem dostal od H. úkol,,RAT,,ale , kde ho splnit, když ma nepustí ven a ukecat se mi ho bohužel nepodařilo, jaksi po ,,50,,už ty Neuroni aj Bizoni nejsou co bývali. Tož znova opakuji jinej cz MAN, než od ERINy jsem nikdy , nikde nenašel a znova ji musím chválit a děkovat...jinak by pro mne byl PT i po letech nehratelnej. I tak mám problema i s manem v ruce,HE...Tydýt Starec Marcel od Zvonu.
Uživatelský avatar
Sayboot
Sigilan
Příspěvky: 39
Registrován: 2.1.2009 13:47

Re: Planescape Torment 2008

Příspěvek od Sayboot »

Wow, skvělá věc :applause: Vše funguje, i s češtinou... Jenom škoda že se mi seká stejně jako ID2 na rok staré mašině :-|
Moudrý člověk kritizuje názor, hloupý autora. │ Jen mrtvé ryby plavou s davem. │ Nikdo není dokonalý! I hovno má své mouchy. │ Být idiotem v očích blbce je rozkoší labužníka.
Uživatelský avatar
HiHi789
Sigilan
Příspěvky: 129
Registrován: 13.3.2009 23:27
Bydliště: Nepovím a nepovím.

Re: Planescape Torment 2008

Příspěvek od HiHi789 »

Heh. Chceš návod jak to zrychlit, Sayboote? :mrgreen:
Uživatelský avatar
Sayboot
Sigilan
Příspěvky: 39
Registrován: 2.1.2009 13:47

Re: Planescape Torment 2008

Příspěvek od Sayboot »

HiHi789 píše:Heh. Chceš návod jak to zrychlit, Sayboote? :mrgreen:
Zřejmě myslels toto :arrow: http://forum.sigil.cz/viewtopic.php?f=4 ... 43328#wrap Vyřešeno ;-) Dvě mouch jednou ranou :-D
Moudrý člověk kritizuje názor, hloupý autora. │ Jen mrtvé ryby plavou s davem. │ Nikdo není dokonalý! I hovno má své mouchy. │ Být idiotem v očích blbce je rozkoší labužníka.
Uživatelský avatar
HiHi789
Sigilan
Příspěvky: 129
Registrován: 13.3.2009 23:27
Bydliště: Nepovím a nepovím.

Re: Planescape Torment 2008

Příspěvek od HiHi789 »

Jj. Není zač. :)
Odpovědět

Zpět na „Planescape: Torment“