Mrtvé národy

Cesty Bezejmenného po sférách s jednou moc ukecanou levitující lebkou.
Stránky: Planescape: Torment

Moderátor: Sadako

Odpovědět
Borg
Sigilan
Příspěvky: 107
Registrován: 26.2.2009 15:28

Mrtvé národy

Příspěvek od Borg »

Nacházím se v jeskyni mrtvých národů, ale po snažení prozkoumání atd... jsem zvládl pouze zabít pomocí kněze soega. Podle návodu, který jsem si později našel, mám zabít i nějaké krysy abych získal důvěru a jediná místnost kterou sem neprohledal v této jeskyni je dole vlevo a je zamčená - podle mně ona. Jak se do ní dostat?
Díky za pomoc
Uživatelský avatar
raider
Sigilan
Příspěvky: 498
Registrován: 1.12.2005 18:48

Re: Mrtvé národy

Příspěvek od raider »

Pozri mapu, krysy sú v chodbe č.8 link
"Máš štestí,že mám deset kilo podváhu. Jinak už by z tebe byla mrtvá liška."
Myron
Borg
Sigilan
Příspěvky: 107
Registrován: 26.2.2009 15:28

Re: Mrtvé národy

Příspěvek od Borg »

raider píše:Pozri mapu, krysy sú v chodbe č.8 link
Tam jsem to také prohledal, ale více než zavalenou chodbu jsem nenašel. A upozorňuju že všechny důležitější osoby jsem o krysách vyvzpovídal i když po mě nikdo pomoc nechtěl...
Uživatelský avatar
DeadBoss
Sigilan
Příspěvky: 21
Registrován: 6.10.2008 15:42

Re: Mrtvé národy

Příspěvek od DeadBoss »

Ten quest tuším zadáva Hargrim. Ale nie som si istý, či si krysi nemal zabiť pred tým ako si zabil Soega.
Adrian Smith knows unknown cures for unknown diseases.
Borg
Sigilan
Příspěvky: 107
Registrován: 26.2.2009 15:28

Re: Mrtvé národy

Příspěvek od Borg »

DeadBoss píše:Ten quest tuším zadáva Hargrim. Ale nie som si istý, či si krysi nemal zabiť pred tým ako si zabil Soega.
Myslím že jsem to zkoušel, ale myslel jsem že když to nejde tak - tak nejdřív zabiju Soega. Je možné že se jedná o ,,místní" bug na mém pc? Jediná možnost je nahrát si autosave...
blackjoker
Sigilan
Příspěvky: 4
Registrován: 30.4.2009 16:05
Kontaktovat uživatele:

Re: Mrtvé národy

Příspěvek od blackjoker »

Mam naprosto stejnej problém. Zkoušel jsem už i autosave, ale po proklikání rozhovorů se mi jen do deníku zapíše něco o krysách, ale neni to úkol a když dojdu na ono místo tak nikde nic. Už fakt nevim prosím o pomoc.
Borg
Sigilan
Příspěvky: 107
Registrován: 26.2.2009 15:28

Re: Mrtvé národy

Příspěvek od Borg »

blackjoker píše:Mam naprosto stejnej problém. Zkoušel jsem už i autosave, ale po proklikání rozhovorů se mi jen do deníku zapíše něco o krysách, ale neni to úkol a když dojdu na ono místo tak nikde nic. Už fakt nevim prosím o pomoc.
Uf. Tak v tom nejsem sám, i za tu dobu jsem to zkoušel jen jednou a nic.
blackjoker
Sigilan
Příspěvky: 4
Registrován: 30.4.2009 16:05
Kontaktovat uživatele:

Re: Mrtvé národy

Příspěvek od blackjoker »

Uf. Tak v tom nejsem sám, i za tu dobu jsem to zkoušel jen jednou a nic.
No já jsem to včera už nevydržel a tak jsem vymlátil Mrtvé národy a konečně jsem se dostal dál, ale i přesto by mě zajímalo jak to že tam ty krysy nebyli?
Verewolf
Sigilan
Příspěvky: 1
Registrován: 1.6.2009 9:32

Re: Mrtvé národy

Příspěvek od Verewolf »

S tim to bugem krome vymlaceni mrtvych narodu se da poradit tak, ze se zabijete pomoci klavesi 'A'.
Odpovědět

Zpět na „Planescape: Torment“