První dojmy

Cesty Bezejmenného po sférách s jednou moc ukecanou levitující lebkou.
Stránky: Planescape: Torment

Moderátor: Sadako

Uživatelský avatar
Field Mouse
Sigilan
Příspěvky: 656
Registrován: 18.5.2009 14:50
Bydliště: U Lomu 38, Sigil, 585 03

Re: První dojmy

Příspěvek od Field Mouse »

Číst všechny texty nešlo, neboť pak by mi hra netrvala dva týdny, kolik jsem jí vyhradil (celkem asi 40 hodin hraní), ale měsíc, takže bych ji nedohrál :) Ale i tak jsem prokecal s 90% postavami a přečetl 90% všeho, co se říkalo.. ale zrovna ti učitelé ve Festhallu byli fakt nudní (začal jsem tím, co učil o smrti a ten byl nic moc, takže další dva jsem prokecal akorát z principu a jen tak zběžně). Občas se holt trochu ztrácela motivace všechno číst (a překládat si), když jsem byl dychtivý posunout se zase o kousek dál v příběhu :)
Elminster sem, Elminster támhle. Dejte mi tisíc let a špičatý klobout a nakopu mu.. zadek :op
Uživatelský avatar
PostTrauma
Sigilan
Příspěvky: 1256
Registrován: 6.8.2009 16:02
Bydliště: Asteroid B-612

Re: První dojmy

Příspěvek od PostTrauma »

Možná ti právě v těch 10% uteklo něco důležitého : )
Zobrazit spoiler
Jak říká Carlos, můžeš hrát za sebehodnějšího samaritána, ale karma předchozích inkarnací tě stejně táhne do pekel (zde je ekvivalentem válka krve), kde budeš nějakou tu věčnost. Podle mě je to závěr dobrý - žádný trapný happyend. Na druhou stranu to zas není tak úplně sad end, jelikož TNO získal svoji smrtelnost a sféry můžou dojít pokoje.
Marně se snažím přijít věcem na kloub, neboť většina věcí klouby vůbec nemá.
Uživatelský avatar
Field Mouse
Sigilan
Příspěvky: 656
Registrován: 18.5.2009 14:50
Bydliště: U Lomu 38, Sigil, 585 03

Re: První dojmy

Příspěvek od Field Mouse »

Aha, tak v tom případě jsem ten závěr pochopil, jen mne zklamal :) Mnohem víc by se mi líbilo, kdyby byl závěr trochu ve stylu úvodního videa.
Zobrazit spoiler
Vlastně to na mě působilo tím dojmem, že Nameless One šel do té války konečně opravdu umřít
Elminster sem, Elminster támhle. Dejte mi tisíc let a špičatý klobout a nakopu mu.. zadek :op
Uživatelský avatar
jourada
Sigilan
Příspěvky: 20
Registrován: 1.1.2010 20:22

Re: První dojmy

Příspěvek od jourada »

Field Mouse píše:Číst všechny texty nešlo, neboť pak by mi hra netrvala dva týdny, kolik jsem jí vyhradil (celkem asi 40 hodin hraní), ale měsíc, takže bych ji nedohrál :) Ale i tak jsem prokecal s 90% postavami a přečetl 90% všeho, co se říkalo.. ale zrovna ti učitelé ve Festhallu byli fakt nudní (začal jsem tím, co učil o smrti a ten byl nic moc, takže další dva jsem prokecal akorát z principu a jen tak zběžně). Občas se holt trochu ztrácela motivace všechno číst (a překládat si), když jsem byl dychtivý posunout se zase o kousek dál v příběhu :)
No tak to se pak nediv, mne třeba přijde jako kravina si na hru vyhrazovat čas... :-|
!! BLACK METAL IST KRIEG !!
Uživatelský avatar
PostTrauma
Sigilan
Příspěvky: 1256
Registrován: 6.8.2009 16:02
Bydliště: Asteroid B-612

Re: První dojmy

Příspěvek od PostTrauma »

Pravda, že úvodní video mě hodně navnadilo a i teď se na něj rád podívám.
Zobrazit spoiler
I když jsem z toho moc nepochopil, jestli TNO s Annah chodil už předtím a proč stojí v čele těch zombií, když to celé přežije.
Marně se snažím přijít věcem na kloub, neboť většina věcí klouby vůbec nemá.
Uživatelský avatar
Field Mouse
Sigilan
Příspěvky: 656
Registrován: 18.5.2009 14:50
Bydliště: U Lomu 38, Sigil, 585 03

Re: První dojmy

Příspěvek od Field Mouse »

jourada píše: No tak to se pak nediv, mne třeba přijde jako kravina si na hru vyhrazovat čas... :-|
Dle tvojí rady se nedivím. Ale chtěl jsem to stihnout za Vánoce do doby, než se začnu učit na zkoušky. Pak bych to dohrával rychlostí hodina denně a než bych to celé dojel, tak bych půlku příběhu zapomněl. Bohužel ne všichni mají každý den vyhrazeny čtyři hodiny na hry, takže tyhle věci nemusí řešit. :-)
Elminster sem, Elminster támhle. Dejte mi tisíc let a špičatý klobout a nakopu mu.. zadek :op
Uživatelský avatar
MCZ
Sigil Team
Příspěvky: 3926
Registrován: 25.9.2005 1:01
Bydliště: prázdná plechovka od barvy (černé)
Kontaktovat uživatele:

Re: První dojmy

Příspěvek od MCZ »

PostTrauma: taky že to nebyla Annah.
Uživatelský avatar
PostTrauma
Sigilan
Příspěvky: 1256
Registrován: 6.8.2009 16:02
Bydliště: Asteroid B-612

Re: První dojmy

Příspěvek od PostTrauma »

MCZ: U zombíků se to těžko poznává, ale přišla mi až záhadně podobná, obzvlášť, když je záběr na zombíky těsně po záběru na Annah. Takže to má být nějaká anonymní zombie, která jen vypadá jinak než ostatní (pro mě podobná Annah), nebo je to někdo konkrétní (Ošuntělá Mary nebo kdojávím kdo)?
Marně se snažím přijít věcem na kloub, neboť většina věcí klouby vůbec nemá.
Uživatelský avatar
Carlos
Sigilan
Příspěvky: 1917
Registrován: 24.2.2007 16:51
Bydliště: Špína pod špínou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Carlos »

Myslím, že je tam Deionarra (bůhví, jak se to píše), Annah jen probleskne a zombies. Pak ta brunetka s kratšími vlasy, ale moc bych za to nedal, že to je taky Deionarra.
"Hey, sugar, I'm gonna smash you with that heavy truck!"
"That's what I call rough love."
Uživatelský avatar
jourada
Sigilan
Příspěvky: 20
Registrován: 1.1.2010 20:22

Re: První dojmy

Příspěvek od jourada »

TAk ted se vubce nechytam...ale neni divu vždyť jsem to hrál před 2 mi lety. :-D
!! BLACK METAL IST KRIEG !!
Uživatelský avatar
PostTrauma
Sigilan
Příspěvky: 1256
Registrován: 6.8.2009 16:02
Bydliště: Asteroid B-612

Re: První dojmy

Příspěvek od PostTrauma »

Myslíš, že Deionarře po smrti ještě rostou vlasy? : )


Asi budu muset kouknout na to video a podrobně ho rozebrat : )
Marně se snažím přijít věcem na kloub, neboť většina věcí klouby vůbec nemá.
Uživatelský avatar
MCZ
Sigil Team
Příspěvky: 3926
Registrován: 25.9.2005 1:01
Bydliště: prázdná plechovka od barvy (černé)
Kontaktovat uživatele:

Re: První dojmy

Příspěvek od MCZ »

Já měl popravdě celou dobu za to, že je to Deionarra. Ale je docela možné, že se jedná o úplně jinou - ve hře pak již nezmíněnou - osobu. Kdoví, kdy to intro dělali.
Uživatelský avatar
Carlos
Sigilan
Příspěvky: 1917
Registrován: 24.2.2007 16:51
Bydliště: Špína pod špínou
Kontaktovat uživatele:

Re: První dojmy

Příspěvek od Carlos »

Nebo to bude spíš nějaká osoba zmíněná jen v denicích nebo z vyprávění té rybářky v Tržnici.
"Hey, sugar, I'm gonna smash you with that heavy truck!"
"That's what I call rough love."
Uživatelský avatar
PostTrauma
Sigilan
Příspěvky: 1256
Registrován: 6.8.2009 16:02
Bydliště: Asteroid B-612

Re: První dojmy

Příspěvek od PostTrauma »

Tak to vypadá, že to určitě není Annah ani Deionarra. Dokonce se zdá, že jsou tam hned dvě neznámé. Jedna s výrazem podobným agónii v plamenech se symbolem utrpení a druhá, která při doteku zmizí a stane se zombií. Vážně nemám ponětí, kdo tyhle dvě jsou (ta první by i mohla být Deionarra, má aspoň podobný účes a myslím, že proto je tam i ten symbol utrpení (na kterém je právě Deionarra)). Budu si PS:T muset zahrát a zjistit to : )
Marně se snažím přijít věcem na kloub, neboť většina věcí klouby vůbec nemá.
Welwet
Sigilan
Příspěvky: 283
Registrován: 11.8.2009 16:39

Re: První dojmy

Příspěvek od Welwet »

tusim je to fakt Deionarra ..aspon co si pamatuju.. ;-)
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Planescape: Torment“