Modronské bludiště

Cesty Bezejmenného po sférách s jednou moc ukecanou levitující lebkou.
Stránky: Planescape: Torment

Moderátor: Sadako

Uživatelský avatar
Sadako
Sigil Team
Příspěvky: 4552
Registrován: 25.9.2005 12:58
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sadako »

Mně tam nikdy nikdo neumřel, to bude asi tou nejllehčí obtížností, na kterou to zásadně hrávám ;-) .
Ad mapa - v bludišti pokaždé zmatená jako Goro před Tokiem, s mapou i bez ní, i když bez ní je to na skok z okna. Jednou jsem to klaté místo procházela snad dva dny, hystericky hledajíc Nordoma, abych ho nakonec objevila cca 2 místnosti od začátku :wall: :lol:
Chtěl jsem říci, přerušil jej ředitel, čím trávíte svůj čas?
Svůj nejsvětlejší čas trávím tím, že jej dělám tmavým.
Pročpak? vyzvídal pokleslým hlasem ředitel.
Protože světlo mě dráždí.
Uživatelský avatar
drake127
Sigil Team
Příspěvky: 2358
Registrován: 24.9.2005 22:28
Bydliště: Jihlava, Czech Republic
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od drake127 »

Vampiria píše:Mně tam nikdy nikdo neumřel, to bude asi tou nejllehčí obtížností, na kterou to zásadně hrávám ;-) .
Ad mapa - v bludišti pokaždé zmatená jako Goro před Tokiem, s mapou i bez ní, i když bez ní je to na skok z okna. Jednou jsem to klaté místo procházela snad dva dny, hystericky hledajíc Nordoma, abych ho nakonec objevila cca 2 místnosti od začátku :wall: :lol:
Počkej, není tam Nordom jen na nejvyšší otížnost?
Žralok, který štěká, nekouše.
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

drake127: To je ale obtížnost toho bludiště - Vampiria narážela IMO na obtížnost samotné hry :think:
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
drake127
Sigil Team
Příspěvky: 2358
Registrován: 24.9.2005 22:28
Bydliště: Jihlava, Czech Republic
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od drake127 »

sevencreature píše:drake127: To je ale obtížnost toho bludiště - Vampiria narážela IMO na obtížnost samotné hry :think:
Ano, to mě taky hrozně zmátlo. Podruhé jsem hrál nejtěžší bludiště i nejtěžší hru, abych se vyhnul desinterpretaci (poprvé jsem bludiště minul úplně).
Žralok, který štěká, nekouše.
Uživatelský avatar
magnus
Sigilan
Příspěvky: 264
Registrován: 18.4.2006 21:14
Bydliště: Preol
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od magnus »

Vampiria píše:Mně tam nikdy nikdo neumřel, to bude asi tou nejllehčí obtížností, na kterou to zásadně hrávám ;-) .
Ad mapa - v bludišti pokaždé zmatená jako Goro před Tokiem, s mapou i bez ní, i když bez ní je to na skok z okna. Jednou jsem to klaté místo procházela snad dva dny, hystericky hledajíc Nordoma, abych ho nakonec objevila cca 2 místnosti od začátku :wall: :lol:
jo jo, i s mapkou to neni žádnej luxus, protože ty místnosti vypadaj všechny stejně - vždycky to na první pohled vypadá, že východy jsou na všechny strany a pak stačí chvíli nesledovat mapu a najednou ste v řiti :)
nejhorší je, že tam neni moc orientačních bodů, tedy prakticky skoro žádný

ale daj se tam najít bomba věci - asi 10 druhů čoček pro nordoma (dokonce jeden artefakt (+3 ke kritickýmu zásahu je lahoda))
Uživatelský avatar
AlieN
Sigilan
Příspěvky: 2932
Registrován: 4.10.2005 13:31
Bydliště: Zlín, Brno, Praha a tak podobně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlieN »

K čemu mapu, stačí jít pořád doprava (nebo doleva, záleží na vašich preferencích :lol:) a nemůžete se ztratit ;-)
Uživatelský avatar
magnus
Sigilan
Příspěvky: 264
Registrován: 18.4.2006 21:14
Bydliště: Preol
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od magnus »

AlieN píše:K čemu mapu, stačí jít pořád doprava (nebo doleva, záleží na vašich preferencích :lol:) a nemůžete se ztratit ;-)
hmm.. a co když to ke kouzelníkovi nebo nordomovi tímhle způsobem nevede? ;)
Uživatelský avatar
Idaho
Sigilan
Příspěvky: 313
Registrován: 10.7.2006 19:48
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Idaho »

Doprava bo doleva je dobrý jen když sbíraš xp ale k nordomovy a čaroději se dostaneš jen průchodem na horu
Uživatelský avatar
Vhailor
Sigilan
Příspěvky: 8
Registrován: 25.9.2006 17:34

Příspěvek od Vhailor »

Vampiria píše:Mně tam nikdy nikdo neumřel, to bude asi tou nejllehčí obtížností, na kterou to zásadně hrávám ;-) .
Ad mapa - v bludišti pokaždé zmatená jako Goro před Tokiem, s mapou i bez ní, i když bez ní je to na skok z okna. Jednou jsem to klaté místo procházela snad dva dny, hystericky hledajíc Nordoma, abych ho nakonec objevila cca 2 místnosti od začátku :wall: :lol:
máš můj naprostý soucit, mě se stalo to samé - málem mi pohebala celá družinka, já se zařek, že toho modrona prostě najdu a nakonec jsem zjistil, že sem při kreslení mapy udělal chybu a přehlídl jednu místnost u samýho začátku - a hádejte ke byl.

Jinak bludiště je fajn a jdou tam dokonce i dělat "značky" typu "v pravym hornim rohu místnosti leží dýka" ev. čočka, ev. něco. je to pruda, ale občas se to hodí, když se člověk fakt ztratí a ideálně ještě nemá ten teleportační šutrnebocotoje..
Uživatelský avatar
Idaho
Sigilan
Příspěvky: 313
Registrován: 10.7.2006 19:48
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Idaho »

Nejlepší je jít tam sám za zloděje a všechny vybackstabovat
Uživatelský avatar
Yachiko
Sigilan
Příspěvky: 3144
Registrován: 24.9.2005 23:26
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yachiko »

Akurát sa tiež plazím modronským bludiskom... čarodej už padol, horšie je, že stále nemôžem nájsť Nordoma. Obtiažnosť mám oc nastavenú na ťažkú a už mám z toho vážne nervy, pretože som tam strávil cca dve hodiny čistého času a on nikde. Keď to tu čítam - ak som správne pochopil - di Nordomovej miestnosti sa vstupuje vždy zľava? Teda z vchodu, ktorý je najbližšie k ľavému hornému okraju obrazovky?
The day is done
But I’m having fun
I think I’m dumb
Or maybe just happy...
Uživatelský avatar
Sadako
Sigil Team
Příspěvky: 4552
Registrován: 25.9.2005 12:58
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sadako »

Mno, já hrála PT opravdu víckrát a mám pocit, že pokaždé když jsem s sebou brala Nordoma, tak byl vchod na levé straně...ale 100% to tvrdit nemohu.
Chtěl jsem říci, přerušil jej ředitel, čím trávíte svůj čas?
Svůj nejsvětlejší čas trávím tím, že jej dělám tmavým.
Pročpak? vyzvídal pokleslým hlasem ředitel.
Protože světlo mě dráždí.
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

Yachiko:
Pokud si kreslíš mapu, tak jednoduše projdi všechny místnosti - někde ho najdeš.
Uživatelský avatar
Yachiko
Sigilan
Příspěvky: 3144
Registrován: 24.9.2005 23:26
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yachiko »

Ajantis: Nie mapku som si nekreslil :oops: ale nakoniec som ho našiel aj tak... 8-)
The day is done
But I’m having fun
I think I’m dumb
Or maybe just happy...
Uživatelský avatar
Elessar
Sigilan
Příspěvky: 1785
Registrován: 1.10.2005 19:39
Bydliště: Desolation Row
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Elessar »

Yachiko píše:Ajantis: Nie mapku som si nekreslil :oops:
Toto je extremna forma masochizmu 8-)
If every time we tell a lie a little fairy dies they must be building death camps in the garden.
Odpovědět

Zpět na „Planescape: Torment“