Adahn

Cesty Bezejmenného po sférách s jednou moc ukecanou levitující lebkou.
Stránky: Planescape: Torment

Moderátor: Sadako

Odpovědět
Uživatelský avatar
Pandaren96
Sigilan
Příspěvky: 16
Registrován: 1.5.2012 21:59
Bydliště: Ostrava, nebo kdekoli, kam se dá ze Sigilu jít.

Adahn

Příspěvek od Pandaren96 »

Hle co jsem našel:
Adahn the Imagined
In many dialogues throughout Ps:T the main character will have the chance to introduce himself as "Adahn", or to make several other references to that particular name. Anyway, the thing is, if you make enough references to the name "Adahn", 10 or 12 I belive, an individual by that name will appear in the Smoldering Corpse Bar (that's to show you how powerful will-power is, on Ps:T). You can talk this individual into giving you several items (along with some exp), as long as you don't let him know that you created him. First he'll give you an "Adahn's Ring" and 250 exp, then 100 gold pieces and 500 exp, and finally an "Adahn's Dagger" and 1000 exp, the dagger is very cool looking, if not that useful. You'll need a fairly high INT and WIS to get Adahn to give you these items.
It's very easy to get Adahn to appear soon in the game. You can talk about Adahn to almost every dustman inside the Mortuary, also, you can mention Adahn to the four dustman mourning near the dustman monument outside the Mortuary.

Toto ozkouším co nejdříve. Co si jinak o tom myslíte?
Stupidita je znakem SLABOSTI. Není NEPRAVEDLIVÉ, pokud je ZNEUŽIT ten, kdo sám zneužívá.
Uživatelský avatar
Pandaren96
Sigilan
Příspěvky: 16
Registrován: 1.5.2012 21:59
Bydliště: Ostrava, nebo kdekoli, kam se dá ze Sigilu jít.

Re: Adahn

Příspěvek od Pandaren96 »

Mám to.
V Adahna musí začít věřit alespoň 10 lidí, což znamená 5 spalovačů ve 3.patře márnice, 4 spalovači co zpívají u obelisku(poté, co se obeznámíte s jeho účelem) a Mebbeth(toto jsou postavy, kterým můžete toto zalhat co nejdříve). Pozor. Když Adahnovi jen tak řeknete, že může být výplodem Bezejmenného fantazie, zmizí.





Pozn.: Je dobré, že když zpívajícím spalovačům řeknete, že truchlí váš přítel Adahn, tak Adahn je váš přítel. :shhh:
Stupidita je znakem SLABOSTI. Není NEPRAVEDLIVÉ, pokud je ZNEUŽIT ten, kdo sám zneužívá.
Uživatelský avatar
Cesare
Lim-Lim
Příspěvky: 1504
Registrován: 13.1.2006 21:50
Bydliště: Over the hills and far away... (Where Teletubbies come to play.)
Kontaktovat uživatele:

Re: Adahn

Příspěvek od Cesare »

My víme...;-))

Ale jo, Adahn je jedním z těch mnoha úžasnejch detailů a vychytávek, mj. i díky nimž je P:T takovej nářez, jakej je.
These are like nostrils, like mouths, like ears, like beam-sockets, like drinking bowls, like mortars, like ditches, like sunken bogs. And the wind goes rushing through them - sniffing, snoring, singing, sighing, puffing, burbling, whistling, whirring--
Uživatelský avatar
Pandaren96
Sigilan
Příspěvky: 16
Registrován: 1.5.2012 21:59
Bydliště: Ostrava, nebo kdekoli, kam se dá ze Sigilu jít.

Re: Adahn

Příspěvek od Pandaren96 »

To rozhodně ano, jenomže Adahn je jedna z mála věcí, co mě za poslední dobu vůbec překvapila :-)
Stupidita je znakem SLABOSTI. Není NEPRAVEDLIVÉ, pokud je ZNEUŽIT ten, kdo sám zneužívá.
Uživatelský avatar
Pandaren96
Sigilan
Příspěvky: 16
Registrován: 1.5.2012 21:59
Bydliště: Ostrava, nebo kdekoli, kam se dá ze Sigilu jít.

Re: Adahn

Příspěvek od Pandaren96 »

Jo a jak udělat, aby vám Adahn dal více než jen prsten Adahna? Oslovil jsem 10 lidí a mám prsten. Oslovil jsem 11 lidí a mám prsten(byl to ten hlídač u průchodu do pohřbené vesnice jak řekl Ada...co?) Co dělám špatně? :wall: :wall: :wall:
Stupidita je znakem SLABOSTI. Není NEPRAVEDLIVÉ, pokud je ZNEUŽIT ten, kdo sám zneužívá.
Uživatelský avatar
Bhaall
Sigilan
Příspěvky: 547
Registrován: 29.9.2005 1:19
Bydliště: Šedozem
Kontaktovat uživatele:

Re: Adahn

Příspěvek od Bhaall »

Int, cha, wis?
...There is no path too perilous, or hazard too great.
The specter of death does not daunt me...for I am already dead...
Giving birth to this nightmare is my most coveted dream.
I will see them all burn!
As my pain ends...theirs begins.
Uživatelský avatar
Pandaren96
Sigilan
Příspěvky: 16
Registrován: 1.5.2012 21:59
Bydliště: Ostrava, nebo kdekoli, kam se dá ze Sigilu jít.

Re: Adahn

Příspěvek od Pandaren96 »

Bhaall píše:Int, cha, wis?
Cha :?: Já četl že stačí jenom int 18 a wis 19.
Stupidita je znakem SLABOSTI. Není NEPRAVEDLIVÉ, pokud je ZNEUŽIT ten, kdo sám zneužívá.
Uživatelský avatar
Bhaall
Sigilan
Příspěvky: 547
Registrován: 29.9.2005 1:19
Bydliště: Šedozem
Kontaktovat uživatele:

Re: Adahn

Příspěvek od Bhaall »

Co jinýho by to bylo? :-P nebo jak tam píšeš...prej věří že bys měl oslovit 12 lidí.
...There is no path too perilous, or hazard too great.
The specter of death does not daunt me...for I am already dead...
Giving birth to this nightmare is my most coveted dream.
I will see them all burn!
As my pain ends...theirs begins.
blackrose
Sigilan
Příspěvky: 1
Registrován: 10.10.2013 8:55

Re: Adahn

Příspěvek od blackrose »

což znamená 5 spalovačů ve 3.patře márnice, 4 spalovači co zpívají u obelisku(poté, co se obeznámíte s jeho účelem) a Mebbeth(toto jsou postavy, kterým můžete toto zalhat co nejdříve). Pozor. Když Adahnovi jen tak řeknete, že může být výplodem Bezejmenného fantazie, zmizí.
Odpovědět

Zpět na „Planescape: Torment“