Nejoblíbenější NPC

Cesty Bezejmenného po sférách s jednou moc ukecanou levitující lebkou.
Stránky: Planescape: Torment

Moderátor: Sadako

Odpovědět

Jaké je vaše nejoblíbenější NPC

Annah
25
21%
Dak'kon
26
22%
Fall-From-Grace
15
13%
Ignus
2
2%
Morte
44
37%
Nordom
5
4%
Vhailor
2
2%
 
Celkem hlasů: 119

Uživatelský avatar
AlieN
Sigilan
Příspěvky: 2932
Registrován: 4.10.2005 13:31
Bydliště: Zlín, Brno, Praha a tak podobně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlieN »

Zajímavý charaktery jsou tam všichni a u Ignuse i Vhaliora to platí dvojnásob, ale kamarádit bych se s nimi nechtěl. Sám složení party celkem rovnoměrně střídám, ať to není nuda :-)
Uživatelský avatar
morte
Sigilan
Příspěvky: 14
Registrován: 30.1.2007 12:58

Příspěvek od morte »

vyborny sou ty hadky Morteho s Annah nebo mortovi kecy v bordelu :-)
rostlinka
Sigilan
Příspěvky: 6
Registrován: 20.2.2007 23:07

Příspěvek od rostlinka »

Ouch ja myslim ze nejlepsi je Dakkon je to nejlepsi priklad jak bezejmenneho prokleti pusobi utrpeni...je to vecny otrok svazany jen slovy ktere nemuze pretrhnout jemiho hrozne lito atak je muj nejoblibenejsi...navic cela filosofie githu semi strasne libi...ajak tet hraju NWN 2 a sou tam githyianky doufam ze narazim na naky githzerai casem a doufam ze se dozvim novy pribehy z jejich historie...stejne by me zajimalo jak to se zerthimonem doopravdy bylo...kdyz si to prakticka inkarnace cely vymyslela ten nerozreseny kruh a taky jak se da pomoci karachovy cepele znicit celej mnohovesmir
Uživatelský avatar
Yachiko
Sigilan
Příspěvky: 3144
Registrován: 24.9.2005 23:26
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yachiko »

rostlinka píše:Ouch ja myslim ze nejlepsi je Dakkon je to nejlepsi priklad jak bezejmenneho prokleti pusobi utrpeni...
No to skutočne táleží na uhle pohľadu, podľa mne zase prídu ako viacej trpiaci iní. To Dakkonove je by som povedal len najokázalejšie... toto to približne dosvedčuje: :arrow:
rostlinka píše:je to vecny otrok svazany jen slovy ktere nemuze pretrhnout
rostlinka píše:ajak tet hraju NWN 2 a sou tam githyianky doufam ze narazim na naky githzerai casem a doufam ze se dozvim novy pribehy z jejich historie...stejne by me zajimalo jak to se zerthimonem doopravdy bylo...kdyz si to prakticka inkarnace cely vymyslela ten nerozreseny kruh a taky jak se da pomoci karachovy cepele znicit celej mnohovesmir

To by som bol celkom pesimistický, aj keď NWN2 som nehral a ani nemám v pláne, ale mám neblahé tušenie, že história githov ak nejaká bude, tak bude len hlúpa zlátanina fantasy rozprávok, ktorá sa možno pri najlepšej troche dobrej vôle autorov bude tváriť inteligentne... každopádne skús a podaj report... ;)
Naposledy upravil(a) Yachiko dne 21.2.2007 7:10, celkem upraveno 1 x.
The day is done
But I’m having fun
I think I’m dumb
Or maybe just happy...
Uživatelský avatar
Vlasák
Sigilan
Příspěvky: 3017
Registrován: 26.9.2005 7:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vlasák »

rostlinka píše:Navic cela filosofie githu semi strasne libi...ajak tet hraju NWN 2 a sou tam githyianky doufam ze narazim na naky githzerai casem a doufam ze se dozvim novy pribehy z jejich historie...stejne by me zajimalo jak to se zerthimonem doopravdy bylo...kdyz si to prakticka inkarnace cely vymyslela ten nerozreseny kruh a taky jak se da pomoci karachovy cepele znicit celej mnohovesmir
Zrovinka nedávno se tu historie gith- ras trochu řešila, viz. http://forum.sigil.cz/viewtopic.php?p=96452#96452. V zásadě lze říct, že to obecné, co Dak'kon o Zerthimonovi řekl a čemu věřil, je pravda. Lži jsou skryté spíše v tom, jak to praktická inkarnace vztáhla na Dak'kona - lež tak není ani tak v těch faktech, ale spíš v manipulaci a interpretaci s nimi. Zerthimon skutečně existoval, githzerai skutečně vzešli tak, jak bylo v Tormentu řečeno...

Jinak souhlas s Yachikem - nechci brát iluze, NWN2 jsem navíc taky nehrál, ale tomu, že by se tam kdovíjak sofistikovaně rozebírala historie githzerai a dalších, bych příliš nevěřil. A pokud, relevance toho může být značně vachrlatá - leda by na tom zrovna dělal skutečně nějaký Planescape geek a fakt se mu to tam povedlo procpat ;-)
Infinity forever! - Baldur's Gate II add-on CZ
Fórum plné RPG - RPG fórum


Obrázek
Uživatelský avatar
Kong Bao-tan
Sigilan
Příspěvky: 483
Registrován: 11.10.2005 13:11
Bydliště: Svět Ideí
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kong Bao-tan »

Hm hm ... komu dát hlas... ??? Dak'ken, Ignus (byť jsem ho neměl do konce) či Nordom? ... hmhmhm... Asi Nordom... Ale mám pocit že až sem budu koukat příště tak si řeknu "Proč jsem nedal spíš Igna?" ...
Těžké hlasování...

PS: omlouvám se Vhailorovi, páč sem ho jako jediného neměl ve skupině a přesto jsem již hlasoval pro Nordoma.
Dost již bylo ostrých uší, na čase tasit nosy!
Něco málo o Svirfneblinech: http://forum.sigil.cz/viewtopic.php?p=125332#125332
Uživatelský avatar
Cesare
Lim-Lim
Příspěvky: 1504
Registrován: 13.1.2006 21:50
Bydliště: Over the hills and far away... (Where Teletubbies come to play.)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cesare »

Kong Bao-tan: Nic si z toho nedělej, Nordom je rozhodně lepší...;-)
These are like nostrils, like mouths, like ears, like beam-sockets, like drinking bowls, like mortars, like ditches, like sunken bogs. And the wind goes rushing through them - sniffing, snoring, singing, sighing, puffing, burbling, whistling, whirring--
Uživatelský avatar
Carlos
Sigilan
Příspěvky: 1917
Registrován: 24.2.2007 16:51
Bydliště: Špína pod špínou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Carlos »

Jen tak na okraj, co se řeší s Modronem? Každý z NPC má nějaký titulkní quest nebo tak něco. Co má tenhle hranatý chlapík?
"Hey, sugar, I'm gonna smash you with that heavy truck!"
"That's what I call rough love."
Uživatelský avatar
MCZ
Sigil Team
Příspěvky: 3926
Registrován: 25.9.2005 1:01
Bydliště: prázdná plechovka od barvy (černé)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MCZ »

Carlos: Jmenuje se Nordom 8-). A u něj je tedy hlavním úkolem ho nalézt ;-) . Jinak o žádném speciálním úkolu nevím, jsou tu ale různé rozhovory, kterými z něj můžeš udělat opravdu elitního střelce.
Uživatelský avatar
Carlos
Sigilan
Příspěvky: 1917
Registrován: 24.2.2007 16:51
Bydliště: Špína pod špínou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Carlos »

Jo, přesně ty rozhovory mám na mysli.
Najít ho není problém - jsem klikař, většinou se mi to podařilo do půl hoďky.
"Hey, sugar, I'm gonna smash you with that heavy truck!"
"That's what I call rough love."
Uživatelský avatar
Mamut
Sigilan
Příspěvky: 337
Registrován: 24.11.2007 22:06
Bydliště: Praha Bubeneč
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mamut »

Hranatce nemám, a ani nevím kde ho najdu.Ale neklepší je sucuba
Vanitas vanitatum et omnia vanitas.
http://garden.mujblog.atlas.cz/
Uživatelský avatar
Mamut
Sigilan
Příspěvky: 337
Registrován: 24.11.2007 22:06
Bydliště: Praha Bubeneč
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mamut »

Heh.Tak jsem zakoupil kostičku a teď se klackuju v Dungeonu Modron. Je to prča:-)Teprve tady poznavám pány autory.Ve Faloutu byla takovejch srandiček spousta.He.He 8-)
Vanitas vanitatum et omnia vanitas.
http://garden.mujblog.atlas.cz/
Uživatelský avatar
Rudax
Sigilan
Příspěvky: 206
Registrován: 5.12.2007 21:24
Bydliště: střed mnohovesmíru
Kontaktovat uživatele:

jednoznačně Annah

Příspěvek od Rudax »

Má nejoblíbenější NPC je Annah. Putování Bezejmenného s Annah po boku můžete schlédnout v mé galerii. :-P
Lukfi
Sigilan
Příspěvky: 99
Registrován: 30.3.2008 13:54

Re: Nejoblíbenější NPC

Příspěvek od Lukfi »

Dal jsem hlas Dak'konovi. Vždycky mě fascinovaly postavy jeho typu, moudré, se silnou duševní disciplínou, dá se mu důvěřovat. Jeho příběh s jednou z minulých inkarnací je taky zajímavý. Na druhém místě je Annah, sice je taková impulzivní a musí se s ní opatrně, ale to je právě to koření. Morte má dobrý hlášky a bez něj na konci přijdete o důležité informace, ale jinak mi moc k srdci nepřirostl. Fall-from-Grace je taková nemastná neslaná, Ignus je magor a Vhailor časovaná bomba...
Uživatelský avatar
Dead Boss
Sigilan
Příspěvky: 64
Registrován: 3.8.2007 16:16
Bydliště: Košice

Re: Nejoblíbenější NPC

Příspěvek od Dead Boss »

Ja dám Nordoma. Je proste taký naivný a strašne logický, že je to až sranda. A nepovedal by som, že má málo dialógov. Najviac sa mi páčilo ako hovoril príbeh a na Morteho "mierne" zhodnotenie potom povie, že návrat k zdroju mu pripadal ako vhodné zakončenie príbehu. :-D :-D :-D :-D :-D Takého exota len tak neuvidíte.

Na druhom mieste mám Annah. Hlavne jej príbeh je dosť smutný a je to kočka. :-D

Na treťom bude TO. Síce to nie je NPC, ale jeho motív je dosť cool. Rozhodne to nie je sviňa tak ako Vhailor či Praktická inkarnácia, on má len rád slobodu(kto by nemal) a chce ostať slobodný.
The punishment is death for all who live

Torment v LEGU - http://www.mocpages.com/moc.php/4312
Odpovědět

Zpět na „Planescape: Torment“