Nejoblíbenější NPC

Cesty Bezejmenného po sférách s jednou moc ukecanou levitující lebkou.
Stránky: Planescape: Torment

Moderátor: Sadako

Odpovědět

Jaké je vaše nejoblíbenější NPC

Annah
25
21%
Dak'kon
26
22%
Fall-From-Grace
15
13%
Ignus
2
2%
Morte
44
37%
Nordom
5
4%
Vhailor
2
2%
 
Celkem hlasů: 119

Uživatelský avatar
vypité_oko
Sigilan
Příspěvky: 216
Registrován: 16.11.2005 15:58
Bydliště: Sunagakure no Sato

Příspěvek od vypité_oko »

AnnAH,jednoznačně.Včera sem to porvý dohrál a až na to,že se nakonec TNO neválel s Annah,ačkoli to měl dobře rozjeté(zvlášť po té hryzačce do krku:-))sem byl spokojenej.BAVILO MĚ TO!Naposledy sem se bavil u hry Lemmings 1.Což je kotel dávno.A teď konečně hra,.kterou možu hrát znova a znova.
A navíc má nadstandartní airbagy,což jako šofér umím docenit:-)
Sonduji duše - diskrétně a tiše...
Pokud si člověk nepřeje nic jiného než klid a mír,touží po smrti...
Dattebayo!!!

Obrázek
Uživatelský avatar
Bender
Sigilan
Příspěvky: 109
Registrován: 30.10.2005 11:40
Bydliště: Jak kdy...

Příspěvek od Bender »

Kong Bao-tan píše:dost dobrým ??? NAPROSTO perfektním. sedím a sedím a nemůžu se odtrhnout. Mám pocit, že tak dychtivej jsem nebyl ani u Fallouta. Jestli mi to vydrží až do konce hry, požná zažije můj osobní herní žebříček menší změny...
Přesně tak. Myslím si že kdybych měl být na místě Bezejmenného asi už zešílím...
Obrázek
Uživatelský avatar
Slither
Sigilan
Příspěvky: 18
Registrován: 9.11.2005 15:01

Příspěvek od Slither »

Moje dve nejoblibenejsi postavy jsou Dak'kon a Morte.U Dak'kona se mi libi jeho moudrost,ukol s nerozresenym kruhem a jeho mec.U Morteho to jsou zase jeho hlasky.Ale jestli si musim vybrat jen jednu tak je to Dak'kon,protoze me dokazal necim prekvapit ikdyz sem to hral uz potreti.
Uživatelský avatar
Kong Bao-tan
Sigilan
Příspěvky: 483
Registrován: 11.10.2005 13:11
Bydliště: Svět Ideí
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kong Bao-tan »

Ted se mi hra krapet pozastavila... Dostala se mi do rukou ID2 a s ní možnost hrát za Drowa, tak ty hry tak strídám...
Dost již bylo ostrých uší, na čase tasit nosy!
Něco málo o Svirfneblinech: http://forum.sigil.cz/viewtopic.php?p=125332#125332
Uživatelský avatar
drake127
Sigil Team
Příspěvky: 2358
Registrován: 24.9.2005 22:28
Bydliště: Jihlava, Czech Republic
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od drake127 »

Asi bych ještě neměl hlasovat, neboť neznám Vhailora, takže ještě nebudu, ale zatím se mi nejvíc libíl Nordom a jeho dokonalá hláška I think therefore I am ... I think.
Žralok, který štěká, nekouše.
Uživatelský avatar
Landor
Šifrovač
Příspěvky: 554
Registrován: 27.9.2005 10:38
Bydliště: Astral Plane

Příspěvek od Landor »

Hlasoval jsem pro Fall, i když jsem byl celkem na vážkách jestli nemám radši zvolit Dak'kona.. Tak nějak to těsně vyhrála fall, ale nedokážu odůvodnit proč..
Uživatelský avatar
raider
Sigilan
Příspěvky: 498
Registrován: 1.12.2005 18:48

Příspěvek od raider »

Vsetky npc maju tak perfektne rozvinute charaktery ze je naozaj tazke si vybrat ten jeden naj...ale hlasujem pre Annah
Uživatelský avatar
Cesare
Lim-Lim
Příspěvky: 1504
Registrován: 13.1.2006 21:50
Bydliště: Over the hills and far away... (Where Teletubbies come to play.)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cesare »

Jednoznačně Morte.

Dak'kon a Nordom (a vlastně všichni ostatní, snad s výjimkou Vhailora a Ignuse, který jsou fascinující, ale protivný jak hovno v botě) jsou taky prima, ale Morte je bezkonkurenční.
Landor píše:Hlasoval jsem pro Fall, i když jsem byl celkem na vážkách jestli nemám radši zvolit Dak'kona.. Tak nějak to těsně vyhrála fall, ale nedokážu odůvodnit proč..
Eh... Já bych věděla... ;-) Fall je na každej pád hezčí, než Dak'kon... :twisted:

(Sorry za ten double post - blbej způsob jak se uvést na fóru...)

d127Edit: Není důvod se znepokojovat, my ti ten post spojíme :D
Uživatelský avatar
disable
Sigilan
Příspěvky: 3
Registrován: 1.3.2006 20:56
Bydliště: brno

Příspěvek od disable »

určitě morte, prostě mi přirost k srdci.. jinak ale propracovanost NPC, vztahů mezi nimi a celkově i jejich ujetost dává tormentu takovej příjemně lidskej rozměr (ta ujetost to nijak nevylučuje :)
i když nejvíc mě asi fascinuje Ignus..

hm, dá se Ignus nějak vyhodit ze skupinky, aniž bych ho musel zabít?
Uživatelský avatar
raider
Sigilan
Příspěvky: 498
Registrován: 1.12.2005 18:48

Příspěvek od raider »

disable:A neda sa to klasicky s gombickom ,,upravit partu,,? Uz som to dlho nehral,ale takto sa da myslim vyhodit hocikoho.
"Máš štestí,že mám deset kilo podváhu. Jinak už by z tebe byla mrtvá liška."
Myron
Uživatelský avatar
Yachiko
Sigilan
Příspěvky: 3144
Registrován: 24.9.2005 23:26
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yachiko »

disable: Mne sa Ignusa podarilo vyhodiť aj bez zabíjania... normálnym spôsobom...
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

Když jsem to hrál poprvé, asi mě nejvíce zaujal Morte, ale postupem času favorizuji jednoznačně Dak´kona.
Jeho příběh se mi líbí kvůli své netradičnosti, opravdu něco jiného, než co se odehrává v tomto světě - to třeba Morte je, až na svůj vzhled, docela obyčejný. A krom toho, že je mi jeho příběh blízký ideologicky, tak se mi velmi zamlouvá i ten způsob vyprávění - nedostane se k němu každý, je třeba mít nějaké staty na určité úrovni - no a ten systém "kruhů"... úžasné :angel:
Jo a tady je Dak´kon docela fešák :-)
I když Githyianki jsou prostě lepší :thumbs up:
Uživatelský avatar
Loki
Sigilan
Příspěvky: 6
Registrován: 10.4.2006 18:54

Příspěvek od Loki »

Dlouho sem se rozhodovala mezi Annah a Mortem ( kdo by odolal křivce jeho týlní kosti.... ;-) ) Ale Annah je tak doře vychovaná.... :lol:
Až zemřu, pohřběte mě tváří dolů, aby mi mohl celý svět políbit prdel.
Uživatelský avatar
Cesare
Lim-Lim
Příspěvky: 1504
Registrován: 13.1.2006 21:50
Bydliště: Over the hills and far away... (Where Teletubbies come to play.)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cesare »

Ajantis píše:Když jsem to hrál poprvé, asi mě nejvíce zaujal Morte, ale postupem času favorizuji jednoznačně Dak´kona.
Jeho příběh se mi líbí kvůli své netradičnosti, opravdu něco jiného, než co se odehrává v tomto světě - to třeba Morte je, až na svůj vzhled, docela obyčejný. A krom toho, že je mi jeho příběh blízký ideologicky, tak se mi velmi zamlouvá i ten způsob vyprávění - nedostane se k němu každý, je třeba mít nějaké staty na určité úrovni - no a ten systém "kruhů"... úžasné :angel:
Jo a tady je Dak´kon docela fešák :-)
I když Githyianky jsou prostě lepší :thumbs up:
Celkem nesouhlas ohledně Morteho "obyčejnosti". IMHO není o moc obyčejnější než Dak'kon... A jak už jsem psala na aprílovým fóru - Morte občas (narozdíl od Dak'kona) překvapí... V průběhu hry se můj pohled na něj několikrát radikálně změnil - a Morte ve mně víc než jiní vyvolává dojem, že za tou jeho kostlivě špásovnou fasádou jsou skrytý věci, který by tam jeden fakt nečekal...
These are like nostrils, like mouths, like ears, like beam-sockets, like drinking bowls, like mortars, like ditches, like sunken bogs. And the wind goes rushing through them - sniffing, snoring, singing, sighing, puffing, burbling, whistling, whirring--
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Cesare: Jj. Ale i celkově jsou ty NPC dost generické (no dobře, na PC hru jsou geniální).

Když to vezmu kolem a kolem, tak historie Morteho se mi zdá taky nejlepší :shock: :think: No a vlastně až tolik "nekecá" (asi jsem to psal v době, kdy jsem měl Minsca zrovna plné zuby - no nebo kdoví, co to bylo).
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Odpovědět

Zpět na „Planescape: Torment“