Nejoblíbenější NPC

Cesty Bezejmenného po sférách s jednou moc ukecanou levitující lebkou.
Stránky: Planescape: Torment

Moderátor: Sadako

Odpovědět

Jaké je vaše nejoblíbenější NPC

Annah
25
21%
Dak'kon
26
22%
Fall-From-Grace
15
13%
Ignus
2
2%
Morte
44
37%
Nordom
5
4%
Vhailor
2
2%
 
Celkem hlasů: 119

Dagoneth
Sigilan
Příspěvky: 2
Registrován: 15.8.2006 16:17

Příspěvek od Dagoneth »

Já je mám rád všecky stejně, každá ta postava má svý kouzlo...

bez Morteho průpovídek by mě to nebavilo dohrát až do konce, :shock:

bez Annah bych si vystačil ale pro mně je prostě punks not dead! :-P

Dakkon mi přijde dost divnej a nelíbí se mi, ale je asi nejvěrnější parťák... :-x

Ingus...kapitola sama pro sebe, baví mě pocit že mam za zádama šílenýho pyrotechnika co mu může každou chvíli rupnout v kouli :twisted:

Fall From Grace padlé bezbožné kněze mam v RPG nejradši ale mohli jí udělat lepší skin...

Fanatického Revenanta a Mordona ani nebudu komentovat...
Uživatelský avatar
PinHead
Sigilan
Příspěvky: 193
Registrován: 8.1.2007 19:51
Bydliště: pláž v Nikdyzimě
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od PinHead »

jeste jeden dotazz: ktery z nasledujicich lidi je nejlepsi? Vhailor, Nordom, Ignus..................mam jedno mistov parte volne
Uživatelský avatar
AlieN
Sigilan
Příspěvky: 2932
Registrován: 4.10.2005 13:31
Bydliště: Zlín, Brno, Praha a tak podobně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlieN »

PinHead: Lepší v jakém smyslu? Lepší na boj je Vhalior, to je mlátička, ale na boje se v PT moc nehraje a to jestli je lepší charakterem si musíš rozhodnout sám.
Uživatelský avatar
PinHead
Sigilan
Příspěvky: 193
Registrován: 8.1.2007 19:51
Bydliště: pláž v Nikdyzimě
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od PinHead »

no, potrebuju nekoho na boj, ale vhailor me desne sere...jeho charakter se mi vubec nelibi....nevim, asi zkusim najit v modron maze Nordoma...bude podporovat boj zdálky
Uživatelský avatar
MCZ
Sigil Team
Příspěvky: 3926
Registrován: 25.9.2005 1:01
Bydliště: prázdná plechovka od barvy (černé)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MCZ »

PinHead: Nordom je na boj zdálky opravdu slušnej, když má speciální šipky a navíc jednu z těch optik (je tam jedna zvláště silná, která mu dává vysokou šanci na kritický zásah, ale žel teď nevím, kde ji najít). A jako charakter (byť toho moc nenamluví ;-) ) se mi ze všech třech zmiňovaných líbí nejvíce.
Uživatelský avatar
Sadako
Sigil Team
Příspěvky: 4552
Registrován: 25.9.2005 12:58
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sadako »

Já osobně bych dala taky přednost Nordomovi. Je mi jednak z těch tří nejsympatičtější, druhak je to jediná NPC specializovaná na boj na dálku, ve kterém je opravdu schopný.
Chtěl jsem říci, přerušil jej ředitel, čím trávíte svůj čas?
Svůj nejsvětlejší čas trávím tím, že jej dělám tmavým.
Pročpak? vyzvídal pokleslým hlasem ředitel.
Protože světlo mě dráždí.
Uživatelský avatar
Yachiko
Sigilan
Příspěvky: 3144
Registrován: 24.9.2005 23:26
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yachiko »

PinHead: Každopádne sa nenechaj moc ovlyvniť a zober si toho koho chceš. Pretože Lerek Torment zrejme nehral a za Vhailora sa teda neprihovorí asi nikto :mrgreen: a pyromanov tu tiež afaik nemáme... takže sa rozhodni sám ;-)
The day is done
But I’m having fun
I think I’m dumb
Or maybe just happy...
Uživatelský avatar
Cesare
Lim-Lim
Příspěvky: 1504
Registrován: 13.1.2006 21:50
Bydliště: Over the hills and far away... (Where Teletubbies come to play.)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cesare »

No... Já Ignuse do party beru vždycky... Je to vpravdě fascinující postava a je to celkem prima užívat si po jistou omezenou dobu jeho společnost.
Ale obvykle ho pak vyměním za Nordoma. S tím je mnohem větší prdel.

Vhailor ani mně k srdci moc nepřirostl... I když bych si ho asi s chutí "vyzkoušela", kdyby v partě nebylo tolik nepostradatelnejch sympaťáků. Hmm... Možná časem budu schopná oželet Fall From Grace...
These are like nostrils, like mouths, like ears, like beam-sockets, like drinking bowls, like mortars, like ditches, like sunken bogs. And the wind goes rushing through them - sniffing, snoring, singing, sighing, puffing, burbling, whistling, whirring--
Uživatelský avatar
AlieN
Sigilan
Příspěvky: 2932
Registrován: 4.10.2005 13:31
Bydliště: Zlín, Brno, Praha a tak podobně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlieN »

Charakterem mi také nejvíce vyhovuje Nordom, jednak je docela fajn, ale hlavně ti ostatní dva jsou svině :lol:
Uživatelský avatar
Sadako
Sigil Team
Příspěvky: 4552
Registrován: 25.9.2005 12:58
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sadako »

No tak pozor, Ignuse mám náhodou docela v oblibě..."burrrn...flamesss" :-P Sympatický pán. Navíc může dost zajímavých věcí povědět/naučit... ;-)
Chtěl jsem říci, přerušil jej ředitel, čím trávíte svůj čas?
Svůj nejsvětlejší čas trávím tím, že jej dělám tmavým.
Pročpak? vyzvídal pokleslým hlasem ředitel.
Protože světlo mě dráždí.
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

Sympatický pán... to nevylučuje skutečnost, že je svině. :-)

Po Dak'konovi mi přijde jako nejzajímavější osobnost. Tedy "osobnost"... Jen škoda, že není až tak dobře propracovaný.
Nordoma rád nemám - je nudný, nebaví mě číst jeho dialogy a nikdy se mi ani nepovedlo vylepšit mu staty... :-?
Uživatelský avatar
Sadako
Sigil Team
Příspěvky: 4552
Registrován: 25.9.2005 12:58
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sadako »

Ovšem poměrně sympatická a zajímavá svině. 8-)

Hm, i když je zase pravda, že kromě Vhailora je Nordom NPC, které s sebou tahám nejméně (byť se na tom jistě podílí i to, kde Nordom je). 8-) jsou tam lepší pánové i dámy do party.
Chtěl jsem říci, přerušil jej ředitel, čím trávíte svůj čas?
Svůj nejsvětlejší čas trávím tím, že jej dělám tmavým.
Pročpak? vyzvídal pokleslým hlasem ředitel.
Protože světlo mě dráždí.
Uživatelský avatar
Cesare
Lim-Lim
Příspěvky: 1504
Registrován: 13.1.2006 21:50
Bydliště: Over the hills and far away... (Where Teletubbies come to play.)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cesare »

Já zas obvykle neodolám té možnosti cestovat ve společnosti pochodující krychle. Nehledě na to, že Nordom je pekelně roztomilej (z parťáků zdaleka nejroztomilejší) a já prostě zbožňuju roztomilý věci... :angel:
These are like nostrils, like mouths, like ears, like beam-sockets, like drinking bowls, like mortars, like ditches, like sunken bogs. And the wind goes rushing through them - sniffing, snoring, singing, sighing, puffing, burbling, whistling, whirring--
Uživatelský avatar
Sadako
Sigil Team
Příspěvky: 4552
Registrován: 25.9.2005 12:58
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sadako »

Cesare: Jawohl, v roztomilosti vítězí Nordom na celé čáře. :angel: Má hrozně hustý výraz na přední straně krychle. A líbí se mi to jeho "I think, therefore I'm...I think." :-)
Chtěl jsem říci, přerušil jej ředitel, čím trávíte svůj čas?
Svůj nejsvětlejší čas trávím tím, že jej dělám tmavým.
Pročpak? vyzvídal pokleslým hlasem ředitel.
Protože světlo mě dráždí.
Uživatelský avatar
Cesare
Lim-Lim
Příspěvky: 1504
Registrován: 13.1.2006 21:50
Bydliště: Over the hills and far away... (Where Teletubbies come to play.)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cesare »

Ano, "I think, therefore I am...I think" je jedna z nejlepších hlášek v Tormentu. Hned bych se pod ni podepsala...:-)

EDIT: Jo, ještě mě tak napadlo... Ohledně Ignuse a Vhailora... Z prvního mi běhá mráz po zádech a druhej mě nebetyčně vytáčí, ale za svini bych neoznačila ani jednoho. Nebezpečný rozhodně jsou, ale svině IMHO ne... Na to, aby byli opravdu echt svině, jsou trochu moc mešuge. Oba. ;-)
These are like nostrils, like mouths, like ears, like beam-sockets, like drinking bowls, like mortars, like ditches, like sunken bogs. And the wind goes rushing through them - sniffing, snoring, singing, sighing, puffing, burbling, whistling, whirring--
Odpovědět

Zpět na „Planescape: Torment“