Gothic 1, 2 + datadisk

Kobky, města i pláně potřebují svého hrdinu (či padoucha). Aneb jeden človíček ve velkých příbězích.

Moderátor: sevencreature

Odpovědět
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Ajantis_CG_thief píše:A pak jsem tam zažil zatím asi největší pocit uspokojení při vykrádání obydlí vesničanů v noci - chce se mi říct "jako ve skutečnosti" :-)))
:lol:

Na kradení jsem nikdy nějak moc nebyl :-)
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Syf
Sigilan
Příspěvky: 237
Registrován: 3.10.2005 15:42
Bydliště: Trademeet Crypt
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Syf »

Jj, vykrádání domků je kouzelný. Zatímco majitel spí, vy se potichu připlížíte k truhle a hrajete si se šperhákem...
Supr je hláška u okrádání Lehmara o účetní knihu a jeho reakce:
Tuto knihu by mu okradlo i mentálně retardované nemluvně se zlámanýma rukama. Po okradení:L: Neviděl jsi někde mou účetní knihu?? Hl. p.:Nee. :-D
Which is worse - the sleep which never ends or that which never comes?
Uživatelský avatar
Killdozer
Sigilan
Příspěvky: 463
Registrován: 23.10.2005 15:13
Bydliště: Friendly Arm Inn
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Killdozer »

ja sem tuhle prisel na bomba vec. starej tabor je uz proti me a moc se mi dovnitr jeste nechce. mam kouzlo ohnivy dest a obchazim stary tabor okolo zdi a caruju. pres zed slysim jen vykriky umirajicich lidi. a taky, kdyz sem sel do skretiho mesta, presel sem skalu a skocil na strom primo v tom meste. vsichni se podemnou sebehli a nebylo opravdu nic lehciho, nez zakouzlit ohnivy dest...

taky je skvela taktika hodit ledovou vlnu a pak vsechny mecem rozsekat. :-D (pro vas asi nic novyho, ale ja sem to proste potreboval nekomu zdelit)
je hezké, když se lidé spojí jako řetěz.. je ale krásné, když se spojí jako kroužková košile...

http://www.immortalfighters.net
Draci doupe ponetu
Uživatelský avatar
Anreil
Šifrovač
Příspěvky: 244
Registrován: 14.1.2006 23:48
Bydliště: Antor

Příspěvek od Anreil »

Killdozer píše:ja sem tuhle prisel na bomba vec. starej tabor je uz proti me a moc se mi dovnitr jeste nechce. mam kouzlo ohnivy dest a obchazim stary tabor okolo zdi a caruju. pres zed slysim jen vykriky umirajicich lidi. a taky, kdyz sem sel do skretiho mesta, presel sem skalu a skocil na strom primo v tom meste. vsichni se podemnou sebehli a nebylo opravdu nic lehciho, nez zakouzlit ohnivy dest...

taky je skvela taktika hodit ledovou vlnu a pak vsechny mecem rozsekat. :-D (pro vas asi nic novyho, ale ja sem to proste potreboval nekomu zdelit)
Tfuj takhle nečestně:-)

Já sem starej tábor vymlátil hezky poctivě(hned jak byl proti mě)
Nenávidím vás. Nenávidím sebe. Nenávidím cokoli co stvořil člověk, a proto vás všechny zabiju.
Uživatelský avatar
Killdozer
Sigilan
Příspěvky: 463
Registrován: 23.10.2005 15:13
Bydliště: Friendly Arm Inn
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Killdozer »

nejvic cool je fakt xardas. starej děda v temným rouchu a na zádech masivní orkskou sekeru:) to mě dostalo. jinak gothic je super hra. paradni krajina. vyzkousel sem free jumping z te nejvyssi veze. no to bylo huustyy.

celkove krajina je nejlepsi ze vseho!
je hezké, když se lidé spojí jako řetěz.. je ale krásné, když se spojí jako kroužková košile...

http://www.immortalfighters.net
Draci doupe ponetu
Uživatelský avatar
Wenom
Sigilan
Příspěvky: 141
Registrován: 30.9.2005 16:40
Bydliště: Mystická země skotačících nahých nymf,kde ti bubáci splní každé přání.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wenom »

Killdozer píše:celkove krajina je nejlepsi ze vseho!
Pokud nemáš dohled 50 % tak jo, Jenkerhal (addonworld), ale vypadá hodně nadupaně, jediné co mě po dlouhé (5 min) nasr*lo je že se mi potřetí vymazali všechny save, tak pokud to někdo budete hrát s datadisk. tak si kopírujte savey.
Proč žít, když můžeš zemřít.
Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jab »

Začínám na tu hru být dosti naštvaný. Asi jsem nějak nepochopil systém soubojů. Mlátim toho přehradního lurkera v Novém táboře a nic. Resp. zraní ho asi jeden úder z tisíce. Sice mu sebere tak 1/4 životů, jenže já na tyhle vtípky fakt nemám náladu. :roll:
Sakra, zbytek hry by byl opravdu fajn. Spoustu questů už mám za sebou. Ale ty souboje...
Btw nevíte, kde sehnat nějaké grepy či co? Chce to po mně (vedle dalšího jídla) jeden strážce Svobodného dolu (zbylé jídlo mám).
Uživatelský avatar
yenn
Sigil Team
Příspěvky: 3192
Registrován: 24.9.2005 23:13
Bydliště: pod tisíciletým dubem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od yenn »

Btw: šíří se zvěsti, že by u některého z budoucích Score měl vyjít Gothic 2...
Horoskop stojí drachmu a je o drachmu předražený. [Quintus Ennius]
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Jab: Gothic 1? Důležitá jsou komba (třeba oblíbené obranné doleva-doprava-doleva nebo jak to bylo :-? ). Ale hlavně - když máš slabou postavu, tak jsou boje obtížné... Přece jen je to v první řadě rpg a až v druhé řadě akční hra (no vlastně to není moc akční :lol:).
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jab »

sevencreature píše:Jab: Gothic 1? Důležitá jsou komba (třeba oblíbené obranné doleva-doprava-doleva nebo jak to bylo :-? ). Ale hlavně - když máš slabou postavu, tak jsou boje obtížné... Přece jen je to v první řadě rpg a až v druhé řadě akční hra (no vlastně to není moc akční :lol:).
1) Oprava, chce po mně hroznové víno.
2) Postavu mám teprve na 6. úrovni. Strašně se těším, až dostanu nějakou funkční runu a budu se moc vykašlat na ty střelené zbraně. :roll:
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Jab: Nj, 6. level - počkej, až se trochu vylepšíš :wink:
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jab »

sevencreature píše:Jab: Nj, 6. level - počkej, až se trochu vylepšíš :wink:
No jinak už mi tam nezbývá v téhle kapitole nic jiného, než ten zpropadený důl. Asi bych měl ještě lítat po mapě a mlátit mrchožrouty, jenže to mi přijde šíleně nudné... :-?
Uživatelský avatar
raider
Sigilan
Příspěvky: 498
Registrován: 1.12.2005 18:48

Příspěvek od raider »

Jab:zacni mlatit vlkov...za tych je viac bodov.Tiez som to zacal hrat pred par hodinami...uz som na 5.lvl.
"Máš štestí,že mám deset kilo podváhu. Jinak už by z tebe byla mrtvá liška."
Myron
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Jo, vlci, moje oblíbené rpg zvíře - všude vypadají děsně roztomile a někde i vesele kňučí, když umírají (no jo no, tak si zvrácené poznámky odpustím, no) - Dungeon Master II, Gothic, NWN, BG... Jen co si tak vybavím z hlavy. A navíc jejich "advanced" vlkodlačí formy ;-) :-P
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jab »

Vlcči sou v poho. Teď jsem se vrhnul do lesa a začal to tam mlátit hlava nehlava. Po desítkách zabitých zvířátek (Greenpeace by měli radost) jsem vběhnul do smečky vlčků, kteří mě konečně skolili. :-D
Asi se ještě budu chvilku toulat po lesích a lukách...
Btw koukal jsem, že dovedností není moc. To jde opravdu třebas zacházení s jednoručním mečem vylepšit jen 2x?

P.S. Nějak mě ty souboje začali bavit. Ale jen se zvířátky, páč lidi čert ví proč moc netrefuji. :roll:
Odpovědět

Zpět na „Další RPG hry“