Gothic 1, 2 + datadisk

Kobky, města i pláně potřebují svého hrdinu (či padoucha). Aneb jeden človíček ve velkých příbězích.

Moderátor: sevencreature

Odpovědět
Uživatelský avatar
raider
Sigilan
Příspěvky: 498
Registrován: 1.12.2005 18:48

Příspěvek od raider »

Tych skusenosti naozaj nie je moc,takze ti odporucim ak ta bavia suboje a nechces ist na magiu...radsej si pockaj na obojrucne zbrane.Vyplati sa to.
A ano vylepsuje sa iba 2x.
"Máš štestí,že mám deset kilo podváhu. Jinak už by z tebe byla mrtvá liška."
Myron
Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jab »

raider píše:Tych skusenosti naozaj nie je moc,takze ti odporucim ak ta bavia suboje a nechces ist na magiu...radsej si pockaj na obojrucne zbrane.Vyplati sa to.
A ano vylepsuje sa iba 2x.
1) Do magie půjdu určitě.
2) Nějak mi není jasné, čím bych do té doby mlátil (i když ten druhý bod cviku asi nutný nebyl...).
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Jab: No stejně musíš vylepšit i jednoruční :wink: Tak už to v Gothicu chodí :mrgreen:

Hmmm, tak nějak jsem plánoval hrát G2 za Dragon Huntera, ale asi neodolám a zase to bude Paladin (nějak se bez té magie nemůžu obejít :-) - doufám, že to je něco jako Templar v G1).
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
raider
Sigilan
Příspěvky: 498
Registrován: 1.12.2005 18:48

Příspěvek od raider »

Tie jednorucne zbrane nie je potrebne vylepsovat ani raz,lepsie pockat na obojrucne,alebo vsetky body vrazit do magie.Ale neviem aka je v Gothicu silna magia,resp. jej kuzla.Ani to zistovat nebudem,lebo za maga ma to hrat nebavi.
"Máš štestí,že mám deset kilo podváhu. Jinak už by z tebe byla mrtvá liška."
Myron
Uživatelský avatar
Killdozer
Sigilan
Příspěvky: 463
Registrován: 23.10.2005 15:13
Bydliště: Friendly Arm Inn
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Killdozer »

Jab: na toho borca se vykasli. kdyz mu to doneses, nic ti neda a bude z tebe mit akorat srandu. kdyz ho zabijes, udelas si nepritele z Okyla, vudce dolu. a k expovani sou vlci fakt dobri. a taky mrchozrouti nejsou od veci.
je hezké, když se lidé spojí jako řetěz.. je ale krásné, když se spojí jako kroužková košile...

http://www.immortalfighters.net
Draci doupe ponetu
Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jab »

Killdozer píše:Jab: na toho borca se vykasli. kdyz mu to doneses, nic ti neda a bude z tebe mit akorat srandu. kdyz ho zabijes, udelas si nepritele z Okyla, vudce dolu. a k expovani sou vlci fakt dobri. a taky mrchozrouti nejsou od veci.
Tak ho nezabiju ale jen zmlátím. To by snad šlo, ne?
Uživatelský avatar
Killdozer
Sigilan
Příspěvky: 463
Registrován: 23.10.2005 15:13
Bydliště: Friendly Arm Inn
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Killdozer »

Jab píše:
Killdozer píše:Jab: na toho borca se vykasli. kdyz mu to doneses, nic ti neda a bude z tebe mit akorat srandu. kdyz ho zabijes, udelas si nepritele z Okyla, vudce dolu. a k expovani sou vlci fakt dobri. a taky mrchozrouti nejsou od veci.
Tak ho nezabiju ale jen zmlátím. To by snad šlo, ne?
ne ne. okyl se do tebe hned pusti. ale dostanes, myslim nejaky zkusenosti za dodelani questu. neboj, nakonec vsichni umrou :twisted: jinak hrozen sezenes v nekolika malo truhlach a u vycepniho v hospode na prehrade.
je hezké, když se lidé spojí jako řetěz.. je ale krásné, když se spojí jako kroužková košile...

http://www.immortalfighters.net
Draci doupe ponetu
Uživatelský avatar
raider
Sigilan
Příspěvky: 498
Registrován: 1.12.2005 18:48

Příspěvek od raider »

Neviete ako casto sa v Gothic1 respawnuju potvory? Nemam kde brat xp a ukoncit hru este nechcem.
"Máš štestí,že mám deset kilo podváhu. Jinak už by z tebe byla mrtvá liška."
Myron
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

raider: Nerespawnujou AFAIK vůbec - ani v G1 ani v G2. Nové potvory se objeví vždycky na začátku nové kapitoly.
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
raider
Sigilan
Příspěvky: 498
Registrován: 1.12.2005 18:48

Příspěvek od raider »

sevencreature: Tak to je skoda :cry: ...chcel som si vycvicit ,,neuveritelne nabuchaneho buchaca,, :lol: ,hmm..ale zda sa mi ze tie male prasata (krysokrt ci tak nejako) sa niekedy objavia aj castejsie,ale to mi moc nepomoze ked su len za 50 xp a ja ich potrebujem 15 000.
"Máš štestí,že mám deset kilo podváhu. Jinak už by z tebe byla mrtvá liška."
Myron
Uživatelský avatar
Syf
Sigilan
Příspěvky: 237
Registrován: 3.10.2005 15:42
Bydliště: Trademeet Crypt
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Syf »

To Raider - oni se noví beasti objeví na podobnejch místech s přechodem kapitoly, běžnej respawn ne.
Btw., nevíte, proč je v G2 tak slabej Final boss??(spíš by se to dalo přeložit jako "Proč jee to na konci za mága tak lehký :-D ") Jeden Shrink/3 destroy undead a konec. :roll: . Nicméně hra za mága je tady zvláštní - 1.-4. kapitola se prosekáváte jako slabej bojovník(teda relativně slabej) a všechny resty smažete v 5. chapteru, kde dostanete 5. a 6. kruh, se kterejma je mág bedna.
Which is worse - the sleep which never ends or that which never comes?
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Syf: A máš Night of the Raven? Já mám G2 jen bez datadisku, nainstalovaný - jen jsem vylezl z věže. Dál jsem se zatím nedostal :lol:

Jj, ten konec jsem viděl kdysi u jednoho kamaráda - taky s mágem. Dětská hra :-)
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Killdozer
Sigilan
Příspěvky: 463
Registrován: 23.10.2005 15:13
Bydliště: Friendly Arm Inn
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Killdozer »

rad bych to trochu opravil: ve spacove chramu, jak sou spinace, tak kdyz je otocis blbe objevi se demon(asi 500xp). takze neni problem:) je to tusim pobliz ty zakrvaveny mistnosti.
je hezké, když se lidé spojí jako řetěz.. je ale krásné, když se spojí jako kroužková košile...

http://www.immortalfighters.net
Draci doupe ponetu
Uživatelský avatar
Syf
Sigilan
Příspěvky: 237
Registrován: 3.10.2005 15:42
Bydliště: Trademeet Crypt
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Syf »

Ne, datáč nemám, nebo spíš měl jsem 5 minut, ale slyšet tam Xardase mluvit Německy(jak já tu němčinu nesnášim), tak jsem si připadal jak žid před Hitlerem. Vážně němčina nezní hezky :roll:
No a taky mi přijde blbý, že za Žoldáky pak kovářství ztrácí význam, když dost brzo máte zbraň s dmg 200 :roll: .
Which is worse - the sleep which never ends or that which never comes?
Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jab »

Tak jsem to dohrál. Na závěr jsem čirou náhodou vymyslel i perfektní trik. Jak se zdá, tak apokalyptičtí templáři neumí skákat. Jelikož se nedostali přez jednu lávavou propast. Z runy pak stačilo zakouzlit Uriziel a počítat expy (na další lvl to dalo :lol: ).
Ovšem nejlepší na tom je, že s tímtéž mají potíže i démoni. Prostě jsem je tam zase vysál runou Uriziel. 8-)
Spáč nekouzlil, ale tenhle bug je údajně dost častý.

Pár otázek na závěr:
1) Mohou ostatní charaktery (tzn. mercenaries - žoldáci a templars) kouzlit z run?
2) Když je maximum v jednom atributu (síla, mana...) 100, tak kde všichni berou manu 250 apod.? A k čemu jí vůbec potřebují? :shock:
3) V čem je kouzelník vlastně kouzelníkem, když ke konci mistrovsky máchá obrovským obouručákem? :-D
Odpovědět

Zpět na „Další RPG hry“