Gothic 1, 2 + datadisk

Kobky, města i pláně potřebují svého hrdinu (či padoucha). Aneb jeden človíček ve velkých příbězích.

Moderátor: sevencreature

Odpovědět
Uživatelský avatar
Krokyn
Sigilan
Příspěvky: 205
Registrován: 29.9.2005 11:45
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Krokyn »

Zatim jsem objevil tohle:
http://www.kkaf.net/sptdfix.htm
ale nechtělo se mi ot zkoušel, protože Daemon Tools jsou na PSPTD prej postavený (alespoň to píšou při instalaci)
rovněž se mi nepodařilo odstranit v regeditu všechny klíče obsahující tenhle řetězec

jinak hrozně chytlavá hra, ještě dneska jsem ji vyzkoušel, banditi mi dali zabrat

dostal jsem nějaký hadry od farmáře L., měly by mít nějakej bonus k obraně proti zbraním, ale nevim, jak je voblíknout :(
Uživatelský avatar
CrowX
Sigilan
Příspěvky: 1436
Registrován: 24.9.2005 22:58
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od CrowX »

:think: Hmmm, mne to išlo v pohode - nepoužívam však Daemon tools ale išiel som cez Alcohol120%. :think:
There is a limit to stupidity.
182
Uživatelský avatar
Krokyn
Sigilan
Příspěvky: 205
Registrován: 29.9.2005 11:45
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Krokyn »

CrowX: tak to jsi asi jeden z mála, protože Alcohol 120% je na tom prej stejně. :think:
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

CrowX: A máš tu originálku s posledním patchem? :think:

Protože s ní mi především nešel vytvořit funkční image v Alcoholu - ale jak říkám, nějak moc jsem to nezkoušel (protože jsem se k hraní pořádně nedostal).

Debilní ochrany :-x Vědět to, tak si Gothic 2 nekupuju a radši si stáhnu pirátskou verzi :evil:
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
CrowX
Sigilan
Příspěvky: 1436
Registrován: 24.9.2005 22:58
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od CrowX »

Samozrejme, že nemám - iba pirátsku kópiu a išla bez problémov - G2 by som nechcel ani keby stál 10 korún - tá hra ma vyložene nudila. 8-) :hand:
There is a limit to stupidity.
182
Uživatelský avatar
Krokyn
Sigilan
Příspěvky: 205
Registrován: 29.9.2005 11:45
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Krokyn »

A to tě nebavily ty souboje? Vždyť je to daleko lepší mávat sám zbraní, než čekat, co za tebe hodí počítač.

7c: Taky jsem viděl na foru přímo tohle :D:
http://forum.jowood.de/showthread.php?t ... ght=Deamon
zvláště řešení no.11

chystam se vyzkoušet řešení stáhnutím Daemonu verzi 3
Uživatelský avatar
CrowX
Sigilan
Příspěvky: 1436
Registrován: 24.9.2005 22:58
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od CrowX »

Pozri si mail - poslal som ti môj crack.
Nie, mávanie mečom (hlavne s tak blbým ovládaním) ma vôbec nenadchlo - a okrem toho mi 3D lezie na nervy - najradšej mám izometrický pohľad alebo aspoň možnosť upraviť si 3D do vysokého nadhľadu (takže vlastne na spôsob izo). :-?
There is a limit to stupidity.
182
Uživatelský avatar
Krokyn
Sigilan
Příspěvky: 205
Registrován: 29.9.2005 11:45
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Krokyn »

ovládání není tak blbé, osobně mi tři údery a jeden kryt stačí, když k tomu přidam možnosti pohybu a skoků, co bys chtěl víc
rozhodně se mi v prvních soubojích vyplatilo reagovat na to, co dělá soupeř, a je jasný, že i těch pár možností bude vyžadovat určitou zručnost, určitě bych se nechtěl učit třístránkovej manuál možností boje

je fakt, že mluvim jen o prvních dojmech, takže mi to někdo zkušenější snadno vyvrátí :)

za crack dík. i když si nejsem jist, že ho použiju
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Jaký je to crack? Problém je IMO v tom, že tenhle G2 je verze 1.32.0.1 a většina cracků je na verzi 1.31 :-x

Vážně se mi nechce hrát to s cd v mechanice :-?
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
CrowX
Sigilan
Příspěvky: 1436
Registrován: 24.9.2005 22:58
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od CrowX »

v1.31.0.1 - takže smola
There is a limit to stupidity.
182
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

No zkouším vyrobit image v Alcoholu (tentokrát s DPM rychlostí 4x) - uvidím, jak to dopadne (no budu to zkoušet tak dlouho, než mě to omrzí a když to nevyjde, tak to budu muset přežít s cd v mechanice :lol:).
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Krokyn
Sigilan
Příspěvky: 205
Registrován: 29.9.2005 11:45
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Krokyn »

stáhl jsem daemon403-x86.exe
je to nová verze daemonu, u níž nedochází po zaškrtnutí všech voleb emulation k odmountování image,
bohužel hra po mě stejně chce, abych vložil originální CD do vypalovačky
mělo by pomoci tohle:
"Error while verifying the CD. This problem can occur on older CDROM-drives. Please run the CD support tool from the startmenu and check the ReadMe file on the topic "Electronic CDKey". - hláška z install.log
ale to se mi nepodařilo naplnit, nevím, který tool to je :(
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Krokyn: Dobré :-? Mě to zase píše (stejná verze Daemon Tools), abych vyndal CD a vložil ho do jiné mechaniky :-?

Btw na téhle 4kové DT verzi mě docela znervózňuje ten SPTD layer :-?
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Krokyn
Sigilan
Příspěvky: 205
Registrován: 29.9.2005 11:45
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Krokyn »

to je ono, akorát mne to ze tří mechanik vybírá právé vypalovačku
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Krokyn: Hmmm, tak to zatím vzdávám - zkusím laborovat s cracky.

Vážně tuhle politiku nechápu - proč si dávat tolik práce s debilní ochranou, když má tuhle hru každý staženou cracklou z netu a jediný, kdo tím trpí jsou lidé, kteří si ji koupí :evil:

Fakt divná logika - trestat lidi, kteří vám dávají peníze. Tohle podle mě vyloženě podporuje k warezu. Příště si dám pozor, a žádnou hru chráněnou Securom 5 a vyšším si ROZHODNĚ nekoupím 8-)

Starforce - NE, Securom 5+ - NE... Tak začínám mít dojem, že hry brzo přestanu kupovat :-?

Mnohem logičtější mi přijde ochrana třeba klíčem - nebo registrace přes internet. Údajně Oblivion jde takhle dobře vyřešit a pak není nutné mít disk ve mechanice.
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Odpovědět

Zpět na „Další RPG hry“