Realms of Arkania

Kobky, města i pláně potřebují svého hrdinu (či padoucha). Aneb jeden človíček ve velkých příbězích.

Moderátor: sevencreature

Uživatelský avatar
MCZ
Sigil Team
Příspěvky: 3926
Registrován: 25.9.2005 1:01
Bydliště: prázdná plechovka od barvy (černé)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MCZ »

Takže to blikání indikátoru zranění není schválně? :-D

Ale ne, já věděl, že jde o nějaký bug, o opravdu to není nic příjemného...

Kvůli bugu jsem svou cz verzi taktéž nedohrál :-? (kolikrát už jsem to tu asi psal? :mrgreen: ), doufám však, že si ze mě AlieN nedělal prdel, když mi říkal, že on CZ verzi dohrál, půjčil mi ji a nechal mě to rozehrát znova :think:.
Ne, takový on určitě není :-D.
Uživatelský avatar
AlieN
Sigilan
Příspěvky: 2932
Registrován: 4.10.2005 13:31
Bydliště: Zlín, Brno, Praha a tak podobně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlieN »

MCZ píše:Ne, takový on určitě není :-D.
Víš to jistě? :twisted:


Jak jsi teď vlastně daleko?
Uživatelský avatar
MCZ
Sigil Team
Příspěvky: 3926
Registrován: 25.9.2005 1:01
Bydliště: prázdná plechovka od barvy (černé)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MCZ »

AlieN píše:
MCZ píše:Ne, takový on určitě není :-D.
Víš to jistě? :twisted:
Teď už ne :whistle: .
AlieN píše:Jak jsi teď vlastně daleko?
Mágova tvrz... jde to pomalu, ale jde to. Vadí mi, že je tam taková tma a to mám nastavení kontrastu/jasu dost vysoko... navíc ten čas, co na hraní mám, mi poslední týden dva užírá jiná tahová hra - Age of Wonders. Nádhera ;-).
Uživatelský avatar
magnus
Sigilan
Příspěvky: 264
Registrován: 18.4.2006 21:14
Bydliště: Preol
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od magnus »

AlieN píše:
Valgard píše:Na tejto hre mi vadila jediná vec, že vyhodnocovanie zranení pri súbojoch bolo veľmi rýchle (to farebné rozlišovanie) a tak som to nestíhal poriadne vnímať.
Jo, to mi dělalo taky, a to i přesto že jsem to hrál na solidním šrotu :-?
a nešlo si tu rychlost náhodou nastavit? teď ale nevim, jestli si to nepletu s albionem :roll:
hmm.. asi pletu.. každopádně do bylo barevně odlišené, takže si viděl, jestli ses trefil nebo ne, nebo se ti rozbila zbraň :) za kolik, to už je jedno

ghůlové :D

RoA 4... hmm.. vzhledem to bude připomínat BG? takže to už nebude z vlastního pohledu? tohle mi právě na nových hrách dost vadí.. už to nemá takovou atmosféru, když se člověk stará o nějakou mrňavou postavičku, než když se dívá jejíma očima :-?
:doh:
Uživatelský avatar
AlieN
Sigilan
Příspěvky: 2932
Registrován: 4.10.2005 13:31
Bydliště: Zlín, Brno, Praha a tak podobně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlieN »

magnus píše:RoA 4... hmm.. vzhledem to bude připomínat BG? takže to už nebude z vlastního pohledu? tohle mi právě na nových hrách dost vadí.. už to nemá takovou atmosféru, když se člověk stará o nějakou mrňavou postavičku, než když se dívá jejíma očima :-?
Podle toho videa co jsem videl bude RoA 4 podobna Neverwinteru. S tim ze je atmosferictejsi pohled vlastnich oci souhlasim, ale jde to poradne pouzit jen kdyz ovladas jen jednu postavu.
Uživatelský avatar
MickTheMage
Sigilan
Příspěvky: 63
Registrován: 1.10.2005 14:05
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Realms of Arkania

Příspěvek od MickTheMage »

Ach tak predsa nieco :) Problem je, ze sa o Drakensangu (co je ona hra zo sveta DSA) na cesko-slovenskom webe prilis nedocitate.
A ja som akosi uplne nechapal preco, takze cisto teoreticky prvy cs. preview na hru Drakensang. Tiez som ho mohol napisat pre Sigil, keby bol zaujem, ale to ma vtedy nenapadlo - po pravde bolo treba trochu podporit novo vznikajuci projekt :)

Ale co je podstatne, ze ta hra je zjavne inspirovana (co do sposobu hrania) Baldurs Gate seriou, co je viac nez pozitivna sprava, i ked v tomto pripade
ostava este niekolko nezodpovedanych otazok. Napr. ako sa bude spravat kamera (osina v zadku v pripade inak skveleho NWN2).
"I wanted to be a Teminator but they require you have an armored hyperalloy skeleton and mine's mostly recycled truck tires."
http://mickthemage.blogspot.com
http://www.kulturakriplu.net
Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Realms of Arkania

Příspěvek od Jab »

MickTheCake: Klidně něco napiš. :-)
Uživatelský avatar
MickTheMage
Sigilan
Příspěvky: 63
Registrován: 1.10.2005 14:05
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Realms of Arkania

Příspěvek od MickTheMage »

Jab: hmm, tento tyzden som malinko rozlietany, ale niekde na mojom blogu zapadol prachom prelozeny rozhovor s tvorcami Drakensang (jeden zo zdrojov, z ktoreho som cerpal pri pisani preview). Vtedy som to prekladal z nemciny (au :) ), keby bol zaujem ho oprasit?!.... :)
"I wanted to be a Teminator but they require you have an armored hyperalloy skeleton and mine's mostly recycled truck tires."
http://mickthemage.blogspot.com
http://www.kulturakriplu.net
Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Realms of Arkania

Příspěvek od Jab »

MTM: Samostatně ten rozhovor asi úplně schůdný není. Určitě by to chtělo i pár řádek o hře na úvod, aby byl čtenář uveden do tématu (věděl, o jakou hru se jedná). Jinak ale prima nápad. ;-)
Uživatelský avatar
MCZ
Sigil Team
Příspěvky: 3926
Registrován: 25.9.2005 1:01
Bydliště: prázdná plechovka od barvy (černé)
Kontaktovat uživatele:

Re: Realms of Arkania

Příspěvek od MCZ »

MickTheMage: jen technický OT - když už máte vlastní doménu, proč používáte tak chatrný "jako-systém" jako je blogger? ;-) To nemáte žádného programátora? (Samozřejmě myslím pro správu nějakého pokročilejšího CMS.)
Uživatelský avatar
solxiger
Sigilan
Příspěvky: 70
Registrován: 30.7.2007 14:55
Bydliště: Ryhopský Les

Re: Realms of Arkania

Příspěvek od solxiger »

Drakensang: The Dark Eye
http://www.youtube.com/watch?v=p2qKVk3s_3Q
9 min z nemeckého dema /gamershell/
Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Realms of Arkania

Příspěvek od Jab »

Vedle toho, že už existuje německé demo, tak se prodává i samotná hra. Ovšem bohužel též jen v němčině. Na anglickou verzi je prý potřeba čekat ještě celé měsíce (na RPGhrách je začátek příštího roku). Snad to čekání bude stát zato.

P.S. A na bonuswebu je už recenze s hodnocením 80% (naneštěstí je celkem dost mizerná).
Uživatelský avatar
Erina
Sigilan
Příspěvky: 123
Registrován: 26.2.2007 12:57

Re: Realms of Arkania

Příspěvek od Erina »

jsem se podivala na to video a jsem nadsena. Snad to bude aspon english :think:
Uživatelský avatar
Jiri_auf_Wiedersehen
Sigilan
Příspěvky: 18
Registrován: 29.10.2005 11:31

Re: Realms of Arkania

Příspěvek od Jiri_auf_Wiedersehen »

Erina píše:jsem se podivala na to video a jsem nadsena. Snad to bude aspon english :think:
Bude bude, ale az na jare. Sem si stahnul demo a vypada to slibne. Vsechny ty staty z drivejsich dilu. Jen souboje uz nejsou tahove, ale pauzovaci. Ale jinak je to slusne ukecane...narazil jsem behem zkoumani hry i na 8 ruznych moznych odpovedi v rozhovoru!!!
Uživatelský avatar
Erina
Sigilan
Příspěvky: 123
Registrován: 26.2.2007 12:57

Re: Realms of Arkania

Příspěvek od Erina »

Jiri_auf_Wiedersehen píše: Bude bude, ale az na jare. Sem si stahnul demo a vypada to slibne. Vsechny ty staty z drivejsich dilu. Jen souboje uz nejsou tahove, ale pauzovaci. Ale jinak je to slusne ukecane...narazil jsem behem zkoumani hry i na 8 ruznych moznych odpovedi v rozhovoru!!!
jejku, se tesim a uz jsem navedla kamarada, kterej ma tyhle veci na starost u jedne nejmenovane distributorske firmy u nas, at na to koukne a tohle mi napsal na ICQ:
*********
xxx (17:19:13 8/10/2008)
ahoj, tak uz jsem v kontaktu s majiteli licence te hry pro nas region:-)
Erina (17:19:33 8/10/2008)
parada :)
das pak vedet?
xxx (17:20:21 8/10/2008)
jasnacka, musim to ale nejdrive poradne omrknout, propocitat a tak a pak se zacneme bavit o detailech obchodu :-)
***********
takze se muzeme tesit, ze to bude u nas k dostani :dancing: :-P
Odpovědět

Zpět na „Další RPG hry“