Realms of Arkania

Kobky, města i pláně potřebují svého hrdinu (či padoucha). Aneb jeden človíček ve velkých příbězích.

Moderátor: sevencreature

Uživatelský avatar
Jiri_auf_Wiedersehen
Sigilan
Příspěvky: 18
Registrován: 29.10.2005 11:31

Re: Realms of Arkania

Příspěvek od Jiri_auf_Wiedersehen »

Uz se tesime :applause:
Uživatelský avatar
Erina
Sigilan
Příspěvky: 123
Registrován: 26.2.2007 12:57

Re: Realms of Arkania

Příspěvek od Erina »

jsem si stahla to demo a fakt to vypada zajimave, akorat teda ta nemcina mne stve, vubec tomu nerozumim :wall:
Uživatelský avatar
Erina
Sigilan
Příspěvky: 123
Registrován: 26.2.2007 12:57

Re: Realms of Arkania

Příspěvek od Erina »

tak mi dnes jeden ptacek zpevacek zacvrlikal, ze by mohla u nas vyjit ceska lokalizace nekdy na jare pristiho roku :dancing:
Uživatelský avatar
Jiri_auf_Wiedersehen
Sigilan
Příspěvky: 18
Registrován: 29.10.2005 11:31

Re: Realms of Arkania

Příspěvek od Jiri_auf_Wiedersehen »

Erina píše:tak mi dnes jeden ptacek zpevacek zacvrlikal, ze by mohla u nas vyjit ceska lokalizace nekdy na jare pristiho roku :dancing:
Uz se tesime :applause:
Uživatelský avatar
Jiri_auf_Wiedersehen
Sigilan
Příspěvky: 18
Registrován: 29.10.2005 11:31

Re: Realms of Arkania

Příspěvek od Jiri_auf_Wiedersehen »

Soundtrack z nemecke verze, ktery vysel ve sberatelske verzi
http://gamemusic.wordpress.com/2008/11/15/drakensang/
Uživatelský avatar
Jiri_auf_Wiedersehen
Sigilan
Příspěvky: 18
Registrován: 29.10.2005 11:31

DEMO

Příspěvek od Jiri_auf_Wiedersehen »

Ke stazeni je anglicke demo http://www.drakensang.com/
Uživatelský avatar
scorpioo
Sigilan
Příspěvky: 387
Registrován: 9.3.2008 21:08
Bydliště: Sigil

Re: Realms of Arkania

Příspěvek od scorpioo »

Už je na trhu aj anglická verzia :-D za týždeň ju mám a už sa neviem dočkať.Všade nato čítam len samé chvály
Hrdinovia umierajú,legendy žijú naveky. - BEOWULF
www.kocogel.info
Uživatelský avatar
scorpioo
Sigilan
Příspěvky: 387
Registrován: 9.3.2008 21:08
Bydliště: Sigil

Re: Realms of Arkania

Příspěvek od scorpioo »

Recenzia anglickej verzie Drakensang: The Dark Eye http://games.tiscali.cz/reviews/drakens ... e-recenze/
Hrdinovia umierajú,legendy žijú naveky. - BEOWULF
www.kocogel.info
Uživatelský avatar
Erina
Sigilan
Příspěvky: 123
Registrován: 26.2.2007 12:57

Re: Realms of Arkania

Příspěvek od Erina »

Po zkusenostech s Falloutem3, kdy jsem si hru neprozretelne koupila bez vyzkouseni a ted horce lituju, jsem si Drakensang stahla a po uhrani prvni lokality a par kvestiku z lokality druhe, jsem poslala objednavku. Po dlouhe dobe tu mame opet klasicke a zabavne RPG. Moc si to uzivam a bavim se u toho.
Uživatelský avatar
Bhaall
Sigilan
Příspěvky: 547
Registrován: 29.9.2005 1:19
Bydliště: Šedozem
Kontaktovat uživatele:

Re: Realms of Arkania

Příspěvek od Bhaall »

Pokud vím tak profi česká lokalizace nebude, ale pár dobrosrdečníků dělá na: češtině
...There is no path too perilous, or hazard too great.
The specter of death does not daunt me...for I am already dead...
Giving birth to this nightmare is my most coveted dream.
I will see them all burn!
As my pain ends...theirs begins.
Uživatelský avatar
Erina
Sigilan
Příspěvky: 123
Registrován: 26.2.2007 12:57

Re: Realms of Arkania

Příspěvek od Erina »

Bhaall píše:Pokud vím tak profi česká lokalizace nebude, ale pár dobrosrdečníků dělá na: češtině
To je prima, i kdyz nechapu, proc se Drakensang porad prirovnava k BG, kdyz ma mnohem vic spolecneho prave se serii RoA. Mnoho skillu, ktere je v Dragensangu pouzito BG vubec nezna, naopak priznivcum Arkanii jsou duverne zname..,, system kouzleni je uplne jiny nez v BG a ve vyctu rozdilu bych mohla pokracovat jeste dlouho. Jo a ceskej preklad u Cenegy krachl na penezich, jak jinak.
Uživatelský avatar
Bhaall
Sigilan
Příspěvky: 547
Registrován: 29.9.2005 1:19
Bydliště: Šedozem
Kontaktovat uživatele:

Re: Realms of Arkania

Příspěvek od Bhaall »

Mno co sem četl, tak je to vlastně tak nějak "duchovní nástupce" RoA. Jestli podobnost s BG není myšlená tím, že obě hry mají kvalitní příběh? ;-) Nemůžu posoudit dostal sem se jen k
Zobrazit spoiler
odhalení vraha
počkám si na CZ
...There is no path too perilous, or hazard too great.
The specter of death does not daunt me...for I am already dead...
Giving birth to this nightmare is my most coveted dream.
I will see them all burn!
As my pain ends...theirs begins.
Uživatelský avatar
Erina
Sigilan
Příspěvky: 123
Registrován: 26.2.2007 12:57

Re: Realms of Arkania

Příspěvek od Erina »

ja jsem trosku dal, ale tez si pockam na cz :) . A co se pribehu tyce, tak vsechny dily serie RoA mely kvalitni pribehy. Spis bych podobnost s BG videla v grafice, ale to je asi tak vse.


Davam na zvazeni moderatorum, jestli by si Drakensang nezaslouzil samostatny tema a jestli by neslo vypreparovat odsud vsechny prispevky tykajici se teto hry :think:

Edit: Kdyz nad tim tak premyslim, dost priznivcu BG asi serii RoA nehralo, tak nemuze srovnat. Prirovnani k BG je tim padem pro ne nejschudnejsi cesta, protoze kdyby rekli, ze se jedna o nastupce RoA, mnoho lidi by nevedelo, o co jde.
Uživatelský avatar
Carlos
Sigilan
Příspěvky: 1917
Registrován: 24.2.2007 16:51
Bydliště: Špína pod špínou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Carlos »

Erina: To bude jen povrchní přirovnání na základě fantasy podobností, podobnosti struktury rozhovorů a v neposlední řadě také určitou měrou old schoolovější hratelnosti - přeci jen v Drakensangu narozdíl od Oblivionu nemáš vše na dlani. Taky je tu nějaká podstatnější komunikace s NPC. Jak říkám, víceméně povrchní přirovnání.

Co se mě týká, tak mě ale Drakensang spíš zklamal - přeci jen jsem se těšil na starý systém v nové grafice a zjednodušení statistik mi do noty moc nepadlo stejně jako omezující prostředí. Přesto ale v záplavě blbin typu Fallout 3 nebo Oblivion je to příjemně světlý bod. Už se chystá pokračování (nevím jestli nový díl nebo datadisk) a myslím, že vývoj se vyplatí sledovat, bohužel neumím německy. Ještě aby se povedl Dragon Age: Origins a tento rok budu nejspokojenější PC hráč :-)
"Hey, sugar, I'm gonna smash you with that heavy truck!"
"That's what I call rough love."
Uživatelský avatar
Erina
Sigilan
Příspěvky: 123
Registrován: 26.2.2007 12:57

Re: Realms of Arkania

Příspěvek od Erina »

tak mne Draknesang nezklamal, protoze jsem serii RoA milovala a opravdu to z ni vychazi - stejne skilly, stejny styl kouzleni (kouzli se dokud je mana, nikoli, ze zakouzlis a kouzlo nemuzes pouzit), proste tohle je mi duverne zname z Arkanii. Akorat mne stve to expeni. Silene malo expu za zabity potvory i na nizkym levelu postav a za splnene questy, pritom vsechno stoji moc expu, jak pri normalnim povysovani skillu, tak pri vyuce u ucitele :-(
Odpovědět

Zpět na „Další RPG hry“