Divine Divinity serie

Kobky, města i pláně potřebují svého hrdinu (či padoucha). Aneb jeden človíček ve velkých příbězích.

Moderátor: sevencreature

Uživatelský avatar
Tokkar
Dabus
Příspěvky: 1737
Registrován: 26.9.2005 11:28
Bydliště: cerna O.....a cerna

Divine Divinity serie

Příspěvek od Tokkar »

Máte někdo zkušenosti se hrami této série?
Zajímalo by mne jaké. ;-)
The Oldest King's Knight At Realm is like a shadow on Sigil's street at moonless night.
Uživatelský avatar
michy
Šifrovač
Příspěvky: 354
Registrován: 11.2.2006 15:59
Bydliště: Tam kde jsou holky :-)

Příspěvek od michy »

Hrál sem demo, nevim jestli to náhodou nebylo Beyond Divinity, měl sem chlápka a černýho rytíře.
Ovládání mi přišlo poněkud neohrabaný,celá hra taková divná, hraní takový divný, nezáživný...
Ježíš přichází, tvař se že pracuješ.

Koukněte sem jen na vlastní nebezpečí!
Valgard
Sigilan
Příspěvky: 238
Registrován: 14.10.2005 14:58
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Valgard »

Ja som Divine Divinity dohral dosť ďaleko. Do konca bohužiaľ nie, pretože som stratil save. Teraz to už nemožem dohrať, pretože mi to vkuse padá a netuším prečo :(. Je to celkom zaujímavá hra a aj ma to celkom bavila. Taký mix diabla trochu s BG. Je to ale myslím pomerne nevyvážené. Detaily radšej nepíšem, aby som ti nezkazil hranie
Uživatelský avatar
Ithralsiel
Sigilan
Příspěvky: 423
Registrován: 7.4.2006 16:42
Bydliště: www.hattrick.org
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ithralsiel »

Příliš božské
Souřadnice 1476 na 4972. Podívejte se, pánové. Je tam meteor větší než King Kongova ranní stolice.
Tak to seš vážně ty? Nevkusnej trouba se zubama, co vypadaj jako druidská svatyně ?

A.J. Rimmer, D.Lister, Kryton, Kocour
fongurn
Sigilan
Příspěvky: 13
Registrován: 20.2.2006 22:41

Příspěvek od fongurn »

no, mozna to bude stat za to? .-)
Uživatelský avatar
DerAdler
Sigilan
Příspěvky: 409
Registrován: 16.6.2006 2:21
Bydliště: Auschwitz-Birkenau

Příspěvek od DerAdler »

Tak toto som vôbec nehral. :oops:
Uživatelský avatar
Javor
Sigilan
Příspěvky: 420
Registrován: 29.9.2005 20:43
Bydliště: Ve skleněné vitríně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Javor »

Hrál jsem chvíli DD, všude co jsem četl, tak prý mix Diabla a BG. Utvrdilo mě to v tom, že míchat alkohol je zlo. Souboje takové nijaké, na čtení rozhovorů jsem rezignoval v půlce prvního a nejspíš jsem tím ani nepřišel o možnost jiného řešení úkolů. A když mi jednou při teleportování zčernala obrazovka a já neměl chuť opakovat v dungeonu tu půlhodinku od posledního savu, šla hra do šuplíku.
Feed your head
fongurn
Sigilan
Příspěvky: 13
Registrován: 20.2.2006 22:41

beyond...

Příspěvek od fongurn »

sem v carefouru nasel na regalu beyond divinity, uvidime, zatim to ujde, docela to pada.....ale bg je bg...
Valgard
Sigilan
Příspěvky: 238
Registrován: 14.10.2005 14:58
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Valgard »

Mne zase vkuse padalo divine divinity. Zaujímavé, že predtým na win 98 mi to nepadalo, ale na winxp hej. Možno sú na to nejaké patche, ale nechce sa mi to hľadať, zvlášť keď je okolo kopa iných dobrých (lepších) hier.
fongurn
Sigilan
Příspěvky: 13
Registrován: 20.2.2006 22:41

Příspěvek od fongurn »

njn, pada a pada a padaaaaaaaa

@tak sem se do toho pustil....je to spis rezba ala Diablo nez premysleni pri dialozich, kdyz je neco zavrene, bud nekde v truhle okolo je klic nebo se to otevira pakama v poradi ..zase naleznutelne na svitku napr povalujicim se
Uživatelský avatar
Vanda
Sigilan
Příspěvky: 845
Registrován: 30.7.2006 22:59

Příspěvek od Vanda »

Divine Divinity jsem koupila s Levelem. Zatím se motám docela na začátku. Jelikož jsem kdysi docela hráda Diablo 2 a nedávno Sacred, řekla bych že tato hra je lepší, tedy aspoň, co se příběhu týče. BG jsem bohužel nehrála, tedy mám je doma, ale při přestavbě se mi poničilo cd, takže opět nevím, co je to za hru, takže BG nemohu srovnávat. Nicméně moje charakteristika ukecanější Diablo a pro mě i zajímavější než Diablo.
fongurn
Sigilan
Příspěvky: 13
Registrován: 20.2.2006 22:41

Příspěvek od fongurn »

ja beyond divinity v tescu a divine divinity pres webshop, docela spokojenost, sme rozhodnut to dohrat a pak se teprv vrhnout na datadisk k dungeon siege

pridano: docela dobra smazba :-)
Uživatelský avatar
Sn1per
Sigilan
Příspěvky: 33
Registrován: 4.9.2006 1:30

Příspěvek od Sn1per »

Beyond Divinity sem nemel cest hrat (blbej StarForce :-D ) ale Divine divinity sem hral a dokonce i dohral. Nemuzu moc poreferovat protoze sem to hral v dobe kdy nebila este cestina a ma uroven anglictiny je dost spatna takze sem nesplnil prakticky zadnej ukol ale i tak sem se dost bavil. Hlavne se me dost libila ta malovana grafika a hudba. K DD bych si snad mozna koupil i Soundtrack :-D
Maximus
Sigilan
Příspěvky: 10
Registrován: 10.8.2006 16:23
Bydliště: Morava a k tomu jižní

Příspěvek od Maximus »

Nazdar!!Divine divinity sem hrál a dohrál,je to dobrá hra.Naproti tomu Beyond divinity už není tak dobré,ale za zahrání stojí,jen škoda že originální beyond divinity stále padá,musí se tam dát patch aby to jelo tak jak má
Ani o krok více!!
Mortimer
Sigilan
Příspěvky: 1
Registrován: 23.9.2006 10:26

Příspěvek od Mortimer »

Soundtrack nemusíš kupovat,je volně ke stažení na stránkách autora - http://www.kirillpokrovsky.com/ a je výborný.Jinak DD byla super hra,hrál jsem ji dvakrát, BD jsem si koupil, odehrál kousek a smázl,poněvadž mě nechytla(+ otravná StarForce).
Odpovědět

Zpět na „Další RPG hry“