Diablo 2 LoD

Kobky, města i pláně potřebují svého hrdinu (či padoucha). Aneb jeden človíček ve velkých příbězích.

Moderátor: sevencreature

Odpovědět
Valgard
Sigilan
Příspěvky: 238
Registrován: 14.10.2005 14:58
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Valgard »

Mňa najviac bavil druid, elemental+summoning. Nieje to veľmi silná postava a na hell som hral max na players 3, výnimočne v parte aj na players 8, keď sme išli cow level. Ale potom už toho veľa nezabil. Skor len support na životy so spiritom a spomaľovanie pomocou ľadových kúziel.

Dohral som to ale aj na hell. Fakt ma veľmi bavil, pretože vyžadoval používať rozne taktiky. Na konci hellu som sa už viac spoliehal na medveďa ako na elementálne kúzla.

To bolo ale ešte na 1.09. Keď som to po čase skúšal s patchom kde už boli synergie, tak sa veľmi nechytal na hell ani na players 8. Bolo to skor trápenie.
Uživatelský avatar
magnus
Sigilan
Příspěvky: 264
Registrován: 18.4.2006 21:14
Bydliště: Preol
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od magnus »

sevencreature píše:AlmSiVi: Aha, takže vybavení toho druida je v podstatě nacheatované :roll: Ptal jsem se na ladder, protože některé součásti výbavy jsou ladder only (i když je jasné, že se jich pak lidi můžou zbavovat) - třeba ta sekera. No je to jen tvoje věc :-)
neřekl bych, že to musí bejt načítovaný, mně třeba vypadla v singlu Kira's Guardian Tiara - klasifikovaná jako ladder only
docela jsem čuměl
Uživatelský avatar
Target
Sigilan
Příspěvky: 449
Registrován: 22.3.2006 12:43
Bydliště: Nová Role
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Target »

dohral jsem to shape-shifting druida a nevim za jakou postavu to mam rozject, poradte neco :twisted:
Uživatelský avatar
khadgar
Sigilan
Příspěvky: 58
Registrován: 14.1.2006 21:23
Bydliště: Toril - Useknutá ruka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od khadgar »

Keď sa už bavíte o tom ladder only tu je to vysvetlené http://www.battle.net/diablo2exp/items/ ... sics.shtml .
Naposledy upravil(a) khadgar dne 26.5.2006 13:40, celkem upraveno 1 x.
He who fights with monsters should look to it
that he himself does not become a monster.
When you gaze long into the Abyss,
the Abyss also gazes into you.
Uživatelský avatar
AlmSiVi
Sigilan
Příspěvky: 579
Registrován: 29.11.2005 8:20
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlmSiVi »

7c: ladder only zanmená že to může vypadnout kdekoliv, jenom ne na nonladder battle.netu. Takže bych neřek že to je nacheatovaný.
Uživatelský avatar
Ithralsiel
Sigilan
Příspěvky: 423
Registrován: 7.4.2006 16:42
Bydliště: www.hattrick.org
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ithralsiel »

Ty potvory nejsou 8x silnější.....je to spíš něco kolem 6x...životy a ani dmg se nezvyšují ú měrně s počtem postav ve hře..
Souřadnice 1476 na 4972. Podívejte se, pánové. Je tam meteor větší než King Kongova ranní stolice.
Tak to seš vážně ty? Nevkusnej trouba se zubama, co vypadaj jako druidská svatyně ?

A.J. Rimmer, D.Lister, Kryton, Kocour
Uživatelský avatar
drake127
Sigil Team
Příspěvky: 2358
Registrován: 24.9.2005 22:28
Bydliště: Jihlava, Czech Republic
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od drake127 »

Ithralsiel píše:Ty potvory nejsou 8x silnější.....je to spíš něco kolem 6x...životy a ani dmg se nezvyšují ú měrně s počtem postav ve hře..
Nu, hádat se nebudu - od oka nepoznám, jestli se životy zvětšily 8× nebo 6×, ale damage se nezvyšuje vůbec (to bych nepřežil ani jednu ránu).
Žralok, který štěká, nekouše.
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

AlmSiVi píše:7c: ladder only zanmená že to může vypadnout kdekoliv, jenom ne na nonladder battle.netu.
Mluvil jsem o runových slovech - ta jsou LADDER only - nemůžou padnout nikde jinde, ani v SP :roll: :wink:

Ach jo, lidi - většina (ne-li všechny) dotazy jsou zodpovězené (překvapivě :wink:) přímo u zdroje:

http://www.battle.net/diablo2exp

Runová slova:
http://www.battle.net/diablo2exp/items/ ... -110.shtml
Všimni si Last Wish...

Jinak já osobně budu věřit tomu, že předměty jsou čisté pouze v případě, že je najdu já nebo někdo, komu věřím. A u run si budu jistý pouze v případě, že je najdu sám.
Naposledy upravil(a) sevencreature dne 27.5.2006 8:45, celkem upraveno 1 x.
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
necrotising_
Sigilan
Příspěvky: 1648
Registrován: 3.10.2005 7:44
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od necrotising_ »

Ithralsiel píše:Ty potvory nejsou 8x silnější.....je to spíš něco kolem 6x...životy a ani dmg se nezvyšují ú měrně s počtem postav ve hře..
Pokud vim, tak zivoty priser se s kazdym novym hracem zvysuji o 66%. Aspon tomu tak bylo v dobe, kdy D2 vyslo. Blizzard tvrdil, ze je to o 100%, coz bylo ale velmi brzy vyvraceno.
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Hmmm, teď je tu zas jedna varianta (údajně v 1.10):
Q: What's /players 8 do?

A: The command sets the number of 'players' in-game. It can be any number from the number of players in-game to 8.

It affects drops (more items drop), and also adds 50% per extra player to Experience and HP of all monsters that have not yet spawned. So with 8 players they have 450% HP but give 450% Experience.
SP FAQs:
http://forums.diabloii.net/showthread.php?t=126761
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
DORIAN
Sigilan
Příspěvky: 22
Registrován: 17.3.2006 23:55

Příspěvek od DORIAN »

p8 je zhruba 500% monster life... samozrejme je s tim spojena rychlejsi regenerace takze ukousat neco co je hodne resistentni nebo imunni a jeste k tomu stone skin je nekdy opravdu na hodne dlouho... pred 1.1 patchem se dalo na P8 hrat s kdecim ale po 1.1 uz to takova sranda neni a je jen malo charu so tu hru zvladaj na vic players s obstojnou rychlosti, vetsinou jsem na pl8 chodil hell pit runy, nejsou tam moc silny potvory a padalo to tam slusne
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

AlmSiVi píše:7c: ladder only zanmená že to může vypadnout kdekoliv, jenom ne na nonladder battle.netu. Takže bych neřek že to je nacheatovaný.
Už jsem to sice vysvětloval, ale ok :wink:

Takže tobě všechny ty věci, co ten druid má vypadly v čisté (bez modů, hacků a trainerů) hře? A vlastnoručně jsi vyrobil Last Wish runeword? :think:

(omlouvám se, ale prostě jen těžko věřím tomu, když někdo, kdo nehraje D2 delší dobu, najde tolik vysokolevelových run, aby byl schopen vytvořit 2 elitní runová slova (nemluvě o tom, že jedno je ladder only) - popravdě znám jen několik lidí, co našli runy jako Zod, Ohm, Sur či Jah a všechno to jsou lidé, co hráli D2LoD od doby co vyšlo a většinu času trávili levelováním desítek svých postav na p8 Hell).

Pokud jsi je od někoho dostal, tak si nejspíš můžeš být jistý, že nejsou moc košer :-? (ještě jednou sorry, doufám, že se tě to nějak nedotklo :wink: - je to trochu moje deformace - jak už jsem tu někde psal dřív, prostě jsem trochu háklivý na cheatování nebo různé hacky v D2LoD od té doby, co jsem hrával přes TCP/IP a počet čistých hráčů bys tam spočítal na prstech jedné ruky :evil: :lol: )
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
DORIAN
Sigilan
Příspěvky: 22
Registrován: 17.3.2006 23:55

Příspěvek od DORIAN »

AlmSiVi: bohuzel je to presne jak rika sevecreature, z tech veci co mas pravdepodobne bude 99-100% nacheatovanejch jak uz to ostatne na open battlenetu byva :lol: to ze mas last wish ktery proste BEZ CHEATU NA OPEN BATTLENETU SLOZIT NEJDE je toho dukazem :-D

edit: jo, jeste tam vydim v tvem spominanem vybaveni torch, ten se taky krom ladderu moc nevyskytuje (samozrejme pokud nehrajes nejaky mod ;-) )

...neber to osobne, neni to mysleny zle, jen vim jak to chodi a kvuli tomu jsem prakticky prestal hrat protoze dupuje se i na ladderu a devalvace cen dobrejch veci a HRs tu hru proste znehodnocuje
Uživatelský avatar
AlmSiVi
Sigilan
Příspěvky: 579
Registrován: 29.11.2005 8:20
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlmSiVi »

7c:Tak 100% čistý je úplně všechno až na Last wish, torch a annihillus. Tyhle tři věci sem vyměnil za hoodně moc unikátů na b.netu. Nevim jestli je to čistý, ale taky nemůžu vědět jestli je to nacheatovaný.

DORIAN:Torch se dá sehnat i na openu, stačí mít všechny ty klíče, a ty můžou vypadnout i na singlu.
Uživatelský avatar
necrotising_
Sigilan
Příspěvky: 1648
Registrován: 3.10.2005 7:44
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od necrotising_ »

@AlmSivi: Ale na to potrebujes mod PlugY, ne? Bez toho se do Tristramu nedostanes.
Odpovědět

Zpět na „Další RPG hry“