Diablo 2 LoD

Kobky, města i pláně potřebují svého hrdinu (či padoucha). Aneb jeden človíček ve velkých příbězích.

Moderátor: sevencreature

Odpovědět
Uživatelský avatar
Target
Sigilan
Příspěvky: 449
Registrován: 22.3.2006 12:43
Bydliště: Nová Role
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Target »

No nejhezčí je, když tě Diablo zabije( máš otevřenej teleport samosebou) a zablokuje ti teleport tou kostnatou mříží. To je pak sranda! Ani nevíš jaký sem měl bobky aby se nepřišel podívat kdo mu to tam pěstma rozbíjí mřížku.
Uživatelský avatar
Ithralsiel
Sigilan
Příspěvky: 423
Registrován: 7.4.2006 16:42
Bydliště: www.hattrick.org
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ithralsiel »

To se mi stalo jen jednou a to když jsem poprvý v životě zabíjel diabla. Bohuže viděl, kdo mu to rozbíjí...
Souřadnice 1476 na 4972. Podívejte se, pánové. Je tam meteor větší než King Kongova ranní stolice.
Tak to seš vážně ty? Nevkusnej trouba se zubama, co vypadaj jako druidská svatyně ?

A.J. Rimmer, D.Lister, Kryton, Kocour
Uživatelský avatar
Khamúl
Sigilan
Příspěvky: 51
Registrován: 31.10.2006 18:38
Bydliště: Dol Guldur

Příspěvek od Khamúl »

To nemusíš rozbíjet rukama , když vlezeš do toho jeho Bone Prison udělej portal - ty do něj můžeš vlézt i když si v kostech. Pak jdi zpět a v kostech již nejsi.
Elfí sklíčko ještě nedělá krále!
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Target píše:No nejhezčí je, když tě Diablo zabije (máš otevřenej teleport samosebou) a zablokuje ti teleport tou kostnatou mříží.
Proto (spíš ze zvyku) vždycky dávám TP daleko od pentagramu. Kdysi mě takhle Diablo jednou zabil a tak si dávám pozor. Jinak si nevzpomínám, že by mi Diablo nějakou postavu za poslední rok hraní D2LoD zabil :think:
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Khamúl
Sigilan
Příspěvky: 51
Registrován: 31.10.2006 18:38
Bydliště: Dol Guldur

Příspěvek od Khamúl »

Diablo je slaboch s čarodějkou sem nemusel vůbec do portálu.(na hell OC)

Slaboch je taky protože v chaos sanctuary je hodně prostoru. Duriel mi dělal vždycky problém (snad krome nekromanta vždycky).
Elfí sklíčko ještě nedělá krále!
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

No však taky Diablo je druhý nejjednodušší boss ve hře :lol: Ale asi nejtěžší run ve hře :twisted:
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Vanda
Sigilan
Příspěvky: 845
Registrován: 30.7.2006 22:59

Příspěvek od Vanda »

sevencreature píše:No však taky Diablo je druhý nejjednodušší boss ve hře :lol: Ale asi nejtěžší run ve hře :twisted:
Tak mě s čarodějkou jako jediný boss zatopil pořádně Diablo, všechny ostatní bosse jsem zvládla v pohodě. U Baala jsem zvládla zabít jako jeho dvojníka, tak jeho samotného bez větších problémů. ;-)
My ochotní, vedeni nevědomými, děláme nemožné pro nevděčné.
(anonym?)
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Vanda: Mluvíme oba o Hell, players 8?
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Vanda
Sigilan
Příspěvky: 845
Registrován: 30.7.2006 22:59

Příspěvek od Vanda »

sevencreature píše:Vanda: Mluvíme oba o Hell, players 8?
to ne, já se nedostala ani tou druhou úrovní, v té době mě Diablo přestalo bavit, i když jsem se chystala, že to dotáhnu až na Hell. ;-)
My ochotní, vedeni nevědomými, děláme nemožné pro nevděčné.
(anonym?)
Uživatelský avatar
Syneth
Sigilan
Příspěvky: 118
Registrován: 21.10.2006 16:56
Bydliště: Out ov thy sight...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Syneth »

ludia a to s nekromantom nepoznáte IRON MAIDEN????!!!! ved s tým je diabla a hocikoho iného dať hračka!!
Obrázek
Uživatelský avatar
Khamúl
Sigilan
Příspěvky: 51
Registrován: 31.10.2006 18:38
Bydliště: Dol Guldur

Příspěvek od Khamúl »

Samozřejmě že Iron Maiden znám (a nemyslim tu skupinu) , užitečné kouzlo ale řekni mi k čemu ho mít např. na Diabla či Mephista(moc kouzlej) - to je daleko lepší Amplify Damage. Obvzlášť pro summonecromancera s kostlivcema to tak platí. I na Duriela se možná vyplatí víc amplify ( i když se o tom se dá diskutovat) , protože duriel utočí pouze na jednoho kostl. , ale když na něj utočí 20 kostlivců - tak se to Amplify vyplatí .
Elfí sklíčko ještě nedělá krále!
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Demilich_Rawenn píše:ludia a to s nekromantom nepoznáte IRON MAIDEN????!!!! ved s tým je diabla a hocikoho iného dať hračka!!
Obrázek
Iron Maiden? :shock: :lol: :lol: :lol:
Jenom absolutně debilní Necro bude stát na místě a nechat na sebe útočit :-D

Iron Maiden byla možná užitečná kdysi v pravěku, v temných dobách před LoD, kdy ještě Necro vládl Diablu (jo, před patchem 1.03)... Ale to už je dávno. Nepamatuju si, že bych někdy měl potřebu ho zakouzlit - je to pouze prerequisite pro další skilly, případně zábavný skill pro experimentální buildy.
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Jiry
Sigilan
Příspěvky: 11
Registrován: 19.8.2006 17:42

Příspěvek od Jiry »

ne-abosolutne-debilni nekro nenecha mlatit do sebe ale do svych vyvolanych bytosti.. nerikam, ze je to po vsech tech opravach dovijak skvele prokleti , ale zpocatku (na normal) je proti "mlaticim" bossum velmi uzitecne..
jinak driv to bylo ve spolecnosti blood golema ultimatni kouzlo..
(jen proti nablizko utocicim nepratelum samozrejme)
Uživatelský avatar
Khamúl
Sigilan
Příspěvky: 51
Registrován: 31.10.2006 18:38
Bydliště: Dol Guldur

Příspěvek od Khamúl »

Jak sem řekl: možná tak proti Durielovi , ale daleko lepší kletby jsou amplify a decrepify.

Idealní necromancer: max. raise skeleton i mage , skeleton mastery - potom třeba amplify či summon resist - moožná iron maiden ani neni třeba nějakejch bone spearů/spiritů či poison nov. celá hra kromě duriel a durance of hate 3 na normal pohoda
Elfí sklíčko ještě nedělá krále!
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Jiry: To ti vůbec nepomůže. Decrepify nebo Amplify Damage (v závislosti na aurách a dalších okolnostech) jsou pro bossy nejlepší volba. IM je věc minulosti.

Khamúl: To co popisuješ je cesta do záhuby - maxovat všechny tyhle skilly je šílenost. Míchat Skeleton Mages a Skeletons dohromady.

Pro Skelemancera je nutné pouze namaxovat Skeleton Mastery a Raise Skeleton (a několik bodů v dalších skillech - kletby a potom případně max Corpse Explosion). S max Skeleton Mastery a Raise Skeleton je hra na Normal a Nightmare procházka růžovým sadem - absolutně celá (je to tak snadné, až to není hezké). Na Hell se hra (na players 8) trochu zpomalí, pokud nemáš hodně dobré vybavení.
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Odpovědět

Zpět na „Další RPG hry“