Diablo 2 LoD

Kobky, města i pláně potřebují svého hrdinu (či padoucha). Aneb jeden človíček ve velkých příbězích.

Moderátor: sevencreature

Odpovědět
Uživatelský avatar
Khamúl
Sigilan
Příspěvky: 51
Registrován: 31.10.2006 18:38
Bydliště: Dol Guldur

Příspěvek od Khamúl »

sevencreature píše:Khamúl: Hrál jsi vůbec 1.10? :shock:
PI - Amplify Damage má jednu veselou vlastnost - dokáže prolomit imunitu (pokud tedy nemají nějakou extrémní resistanci - což většina potvor nemá, pouze různí bossové co mají Stone Skin a podobně v kombinaci s vysokou physical resist) - stejně tak Decrepify (i když tam je to o něco nižší hodnota). Osobně jsem s PI neměl žádné problémy - navíc tady pořád máš CE - ta fire damage je obvykle dostačující. Plus mercenary. Ale jak říkám, AD je obvykle všechno, co potřebuješ.
od 1.10.
Na to jsem uplne zapomněl , přitom jsem to na ně používal :wall:

Samozřejmě že hrál a několikrát jsem ji prošel.

U decrepify je to -50% u amplify -100%, když tak o tom uvažuju tak revive nebude vůbec špatný - ale je od 30.úrovně což mi trochu vadí - normal může bejt docela nepříjemnej ( i když asi zas tak hroznej ne, ale mephisto s diablem můžou dát zabrat).

btw: Skelemancer je vůbec nejsilnější postava.
Elfí sklíčko ještě nedělá krále!
Uživatelský avatar
Illuminating
Sigilan
Příspěvky: 816
Registrován: 17.10.2006 14:48

Příspěvek od Illuminating »

Tak teď nevim jestli si mám koupit diablo2+datadisk, BG compilation (kvůli jedničce), gothic3 a nebo TES: morrovind. Myslíte že mam jít do toho diabla?
Uživatelský avatar
AlmSiVi
Sigilan
Příspěvky: 579
Registrován: 29.11.2005 8:20
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlmSiVi »

Já bych si koupil bg compilation + morrowind. 3 kvalitní hry + 4 datadisky, a ještě oproti diablu ušetříš 50 kč :)
Uživatelský avatar
Invictus
Sigilan
Příspěvky: 51
Registrován: 9.5.2007 17:21
Bydliště: Bratrušov/ Brno

Příspěvek od Invictus »

Tedy žasnu, že Diablo ještě někdo hraje. Ale zdá se, že slavné hry umírají poslední.

U Diabla jsem strávil hodiny a hodiny poctivého klikání. S bratrem jsme na tom odrovnali dvě myši. Časem mě to ale přestalo bavit, furt stejné, navíc za některé charaktery je strašně těžké nabrat vysoké levely (barbar) a hrát na nejvyšší obtížnost, strašně rychle vás zabijou, ale možná to jen neumím. :)

EDIT: Na druhou stranu jsem měl kamaráda, který mi dlouze vyprávěl o hraní online, a že prý je to úplně něco jiného než singl. To bohužel nevím.
Jsem tu nový, mějte mě rádi. :D
Uživatelský avatar
Tumis
Sigilan
Příspěvky: 74
Registrován: 10.7.2006 10:21
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tumis »

Invictus: No na bnetu je to jinačí, pravda, občas se tam ještě ukážu hraju ale jen Hardcore, mam sorčku asi na 82 lvlu :twisted:
Uživatelský avatar
AlmSiVi
Sigilan
Příspěvky: 579
Registrován: 29.11.2005 8:20
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlmSiVi »

Na b.netu je to zajímavý, ale jenom na realmu. Na openu je skoro každej cheater a to pak nemá moc cenu když paladina na 99. lvl přejede nacheatovaná sorcka na 7. lvl
Uživatelský avatar
Bhaall
Sigilan
Příspěvky: 547
Registrován: 29.9.2005 1:19
Bydliště: Šedozem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bhaall »

Pánové nevíte jestli jde socketnout runovým slovem zlatej předmět?Mě to totiž nějak nešlo, ale je tu velká pravděpodobnost, že sem to jen podělal :)
...There is no path too perilous, or hazard too great.
The specter of death does not daunt me...for I am already dead...
Giving birth to this nightmare is my most coveted dream.
I will see them all burn!
As my pain ends...theirs begins.
Uživatelský avatar
Morty
Sigilan
Příspěvky: 1147
Registrován: 25.3.2007 15:36
Bydliště: Cassovia, City of Ravens
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Morty »

mno moment... runy mozes davat len do socketov na drahokamy, atd, nie?

a: sspravnou kombinaciou slov mozes dosiahnut nejake epicke/setove/super uber brutal veci, takze akoby si to potyom riesil? pripocital bonusy zo zlateho itemu ku tomu novzniknuteho runoveho? :-D


nvm nvm, logicky mi vychadza, ze sa to neda ;-)
Fama nihil est celerius.
Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken.
The Force shall free me.
Uživatelský avatar
Bhaall
Sigilan
Příspěvky: 547
Registrován: 29.9.2005 1:19
Bydliště: Šedozem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bhaall »

Nj vlastně sem tak nějak doufal, že by se ty vlastnosti tak nějak spojili :twisted: mám totiž dvou socketovou zlatou hůl +3 fire skiil +1 hydra atd...a chtěl sem do ní přidat slovo Leaf :-P :twisted:
...There is no path too perilous, or hazard too great.
The specter of death does not daunt me...for I am already dead...
Giving birth to this nightmare is my most coveted dream.
I will see them all burn!
As my pain ends...theirs begins.
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Bhaall: Nejde. A ta tyč tě nevytrhne :lol:
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Bhaall
Sigilan
Příspěvky: 547
Registrován: 29.9.2005 1:19
Bydliště: Šedozem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bhaall »

Nj to vím taky, ale lepší než drátem do voka ne? :P
...There is no path too perilous, or hazard too great.
The specter of death does not daunt me...for I am already dead...
Giving birth to this nightmare is my most coveted dream.
I will see them all burn!
As my pain ends...theirs begins.
Uživatelský avatar
wosmahl
Sigilan
Příspěvky: 399
Registrován: 2.3.2006 14:34
Bydliště: Kárlsbád
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od wosmahl »

Hmm že bych si to diablo nainstaloval na noťáka a zase rozjel??? Jen ptoblém bude s itemama ale to se dá...
BTW nemám rád sumoning postavy, jsou sice asi nejslilnější ale hra s nima je docela o ničem (jdeš pozbíráš věci, občas kletba...) apoň teda na normal dál sem se se skelemancerem nedostal, protože mě nebavil...
Bhaal: hm to by to bylo trochu imba ne? Dát si do grizvoldovo setu enigmu...Teda pokud to jde, nejsem si moc jistej jestli má to brnko sockety a k olik jich má, přeci jen sem to už přes rok nehrál a nesledoval
EDIT: no jo píšu jako prase....
Naposledy upravil(a) wosmahl dne 14.9.2007 17:14, celkem upraveno 2 x.
Quand trois poules vont aux champs,
La premiére va devant
La seconde suit la premiére
La troisième va derrière.
Uživatelský avatar
AlmSiVi
Sigilan
Příspěvky: 579
Registrován: 29.11.2005 8:20
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlmSiVi »

wosmahl: No, docela pochybuji o tom že hraní za skelemancera na Nightmare, nebo dokonce Hell, bude jenom o sbírání předmětů a občasném sesílání kleteb :-) A mě osobně je jedno jestli budu neustále sesílat kouzlo na oslabení nepřítele + kouzlo na vytvoření něčeho co na nepřítele útočí (skelemancer), nebo útočné kouzlo + posilovací kouzlo (druid). A btw, nemohl bys udělat něco s tím pravopisem? Skoro se to nedá číst...
Uživatelský avatar
Bhaall
Sigilan
Příspěvky: 547
Registrován: 29.9.2005 1:19
Bydliště: Šedozem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bhaall »

Mno podle subjektivního průzkumu jdou růnová slova jen čistě do socketových předmětů, čili tmavě šedých.
...There is no path too perilous, or hazard too great.
The specter of death does not daunt me...for I am already dead...
Giving birth to this nightmare is my most coveted dream.
I will see them all burn!
As my pain ends...theirs begins.
Uživatelský avatar
Morty
Sigilan
Příspěvky: 1147
Registrován: 25.3.2007 15:36
Bydliště: Cassovia, City of Ravens
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Morty »

necromancer? diablo 2 som dohral len za neho... popravde som to vzdy hral len za necra... ku poslednej kapitole(LoD) som sa uz nedostal... chcel som este rychlo dohrat nwn pred zaciatkom prazdnin :-D
Fama nihil est celerius.
Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken.
The Force shall free me.
Odpovědět

Zpět na „Další RPG hry“