Sacred

Kobky, města i pláně potřebují svého hrdinu (či padoucha). Aneb jeden človíček ve velkých příbězích.

Moderátor: sevencreature

Odpovědět
Uživatelský avatar
magnus
Sigilan
Příspěvky: 264
Registrován: 18.4.2006 21:14
Bydliště: Preol
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od magnus »

Vanda píše:No já zkoušela tu serafínku (křídla fakt super) a úpírku. Spíš pro mě byly zajímavé ty "barbíny" než samotný děj.:-)
přesně tak :D
pak mě bavilo jezdit na koni
a to je tak všechno :)
:doh:
Uživatelský avatar
Vanda
Sigilan
Příspěvky: 845
Registrován: 30.7.2006 22:59

Příspěvek od Vanda »

Sir James 1 píše:No ten dej sem mi ke konci nejak tak unikal vlastne to skoncilo spatne, ne? Toho prince zabili a co se stalo s tou holkou uz si ani nevzpominam.
já nevím, hrála jsem to jen chvíli i kamarádky, takže nevím, jak to nakonec dopadlo...nebo že by už jo? :-)
Uživatelský avatar
Sir James 1
Sigilan
Příspěvky: 96
Registrován: 19.6.2006 17:16
Bydliště: ??!!!!!!!?? (přesně tam)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sir James 1 »

Nevim no bylo to nejaky zamotany ke konci tam snad byl ten nekromancer hlavnim zloduchem myslim ze ho ten demon nezabil (ale kdo vi?). Taky ty vedlejsi ukoly sice jich bylo spousta ale jejich propracovanost :?: Nebo bylo vzdycky nejlepsi kdyz jsi nasel/nasla nejakej quest item vlastni vubec nevis od ceho nebo tak ale ukol uz mas skoro splnenej.
Uživatelský avatar
CrowX
Sigilan
Příspěvky: 1436
Registrován: 24.9.2005 22:58
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od CrowX »

Sacred je trápnosť - totálny klon diabla 2 dotiahnutý do absurdnosti - bolo v diable málo questov? žiadny problém v Sacred sú ich desiatky až stovky (koho zaujíma, že sa vždycky jedná o variáciu nejakých 10-tich setov?); malá rozloha diabla 2 (nj trochu preháňam)? - Sacred je obrovský - koho zaujíma, že kým človek prebehne z jednej strany na druhú tak má pomaly biele vlasy (našťastie je tam zopár teleportov) - a tak je to tam so všetkým - predmety, nepriatelia a pod. :roll:

Ja som to dohral za Battlemage-a - nakoniec som už používal takmer výlučne meteor-storm (neviem už presný názov) a nemal som najmenší problém - väčšinu nepriateľov som zabil na jedno zoslanie a drakov ku koncu na nejakých 5-6 zoslaní - proste nuda. :roll:
Naposledy upravil(a) CrowX dne 14.8.2006 13:58, celkem upraveno 1 x.
There is a limit to stupidity.
182
Uživatelský avatar
Sir James 1
Sigilan
Příspěvky: 96
Registrován: 19.6.2006 17:16
Bydliště: ??!!!!!!!?? (přesně tam)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sir James 1 »

CrowX píše:...malá rozloha diabla 2 (nj trochu preháňam)? - Sacred je obrovský - koho zaujíma, že kým človek prebehne z jednej strany na druhú tak má pomaly biele vlasy (našťastie je tam zopár teleportov) - a tak je to tam so všetkým - predmety, nepriatelia a pod. :roll:
Jo pamatuju si na prebihani pouste to bylo na hodiny
Uživatelský avatar
Challenger
Sigilan
Příspěvky: 80
Registrován: 29.9.2006 23:57
Bydliště: úpatí Hory Celestial

Příspěvek od Challenger »

Sacred začíná poměrně dobře,vždy dávám přednost síle před kouzlametařstvím takže pro mě byl gladiátor jasná volba,ale když přešlo na odkrývání mapy v divočině které bohužel netrvalo hodiny ale dny jsem se pomalu začal nudit a cíle jsem nikdy nedosáh. :-(
Bojuj se smrtí jestli chceš,stejně jednou prohraješ.
Uživatelský avatar
Ave
Sigilan
Příspěvky: 1073
Registrován: 30.11.2005 8:04
Bydliště: Chrám Vědění

Příspěvek od Ave »

hehc já tuhle hru asi dvakrát třikrát dohrála a tím to haslo, ale představte si.....můj otec tohle mastí už skorem dva roky a ještě ho to neomrzelo! ještě že jsem ho dotáhla aspoň na Neverwinter Nights, jinak by to mastil další půl století :roll:
Plá plamen věrné lásky,
prýští slzy a nad hlavou hoří hvězdy
... a pak už nic... a pak už nic...
Uživatelský avatar
Zakat
Sigilan
Příspěvky: 940
Registrován: 25.6.2006 19:19
Bydliště: Kavárna u ztracených snů...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zakat »

Sacred jsem začal hrát před dvěma dny a zatím je to hratelné. Škoda těch bugů a místy stereotypních questů, grafika je docela umělá a blbě se chodí do dveří/schodů/jeskyní. No uvidím dále...
The moon blinds my eye with opal cataracts
As I cut through the saw-mills and the stacks,
Leaping over the gully
Where I would one day take Lucy
Then wash up my hands in the gutter and the moon...
Uživatelský avatar
DerAdler
Sigilan
Příspěvky: 409
Registrován: 16.6.2006 2:21
Bydliště: Auschwitz-Birkenau

Příspěvek od DerAdler »

Sacred je nuda... hlavne mu chýba atmosféra. Dohral som to, ale už sa k tomu viac nevrátim.
"Das einzige Mittel gegen den Verstand zusiegen ist Stärke und Angst." Adolf Hitler, Mein Kampf
Obrázek
Uživatelský avatar
Khamúl
Sigilan
Příspěvky: 51
Registrován: 31.10.2006 18:38
Bydliště: Dol Guldur

Příspěvek od Khamúl »

Myslim že to je spíš ubohej pokus o klon diabla - nelibílo se mi to a navíc je ve hře dost chyb.
Elfí sklíčko ještě nedělá krále!
Uživatelský avatar
Zakat
Sigilan
Příspěvky: 940
Registrován: 25.6.2006 19:19
Bydliště: Kavárna u ztracených snů...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zakat »

Hmm tak Sacred vymazán, dostavila se nuda nejvyššího kalibru. Questy jsou žalostně stejné, jediné co musím pochválit jsou postavy, škoda že nejsou v lepší hře :-?
The moon blinds my eye with opal cataracts
As I cut through the saw-mills and the stacks,
Leaping over the gully
Where I would one day take Lucy
Then wash up my hands in the gutter and the moon...
Uživatelský avatar
serafX
Sigilan
Příspěvky: 2
Registrován: 7.2.2007 15:48
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od serafX »

Já jsem Sacred jednu dobu hrál docela často, potom mne přestala bavit, ale teď jsem rozehrál novou postavu, jen je škoda, že na netu se málokdy sejde větší parta.
Uživatelský avatar
Sir James 1
Sigilan
Příspěvky: 96
Registrován: 19.6.2006 17:16
Bydliště: ??!!!!!!!?? (přesně tam)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sir James 1 »

Tak se mi dostala do rukou Zlatá edice, tož dlouho sem to nehrál tak jsem si dal za Trpaslika, stve me ze neumi jezdit na koni, ikdyz vzhledem k jeho velikosti to je pochopitelny, a taky bych mu dal boj dvema zbranema - s dvouma bouchackama by to byl peknej drsnak 8-)
''Jen dvě věci jsou nekonečné - vesmír a lidská hloupost, jen tím vesmírem si nejsem jistý.'' (A. Einstein)
Uživatelský avatar
j-35 draken
Sigilan
Příspěvky: 54
Registrován: 8.9.2007 21:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od j-35 draken »

Sacred je super hra ale je hrozně krátká dohrál jsem jí za 1 den(skoda ze neni delsí bylo by to super) :-)
Bite my shine metal ass!I don t mean it?
Uživatelský avatar
yenn
Sigil Team
Příspěvky: 3192
Registrován: 24.9.2005 23:13
Bydliště: pod tisíciletým dubem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od yenn »

Dnes vychází Level 165 s plnou hrou Sacred Plus.
Horoskop stojí drachmu a je o drachmu předražený. [Quintus Ennius]
Odpovědět

Zpět na „Další RPG hry“