Sacred

Kobky, města i pláně potřebují svého hrdinu (či padoucha). Aneb jeden človíček ve velkých příbězích.

Moderátor: sevencreature

Odpovědět
Uživatelský avatar
Yoshi Snipo
Sigilan
Příspěvky: 245
Registrován: 4.10.2005 6:05
Bydliště: Stormrage Barrow Dens
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yoshi Snipo »

Nj, ja mam ten problem, ze za temneho elfika som utekal utekal, za mnou more ... zastavil som sa, rozsekal som behom 10 sekund a isiel som hladat obchodnika, lebo som nemal kam dat tie smejdy, boss sa ma ani nedotkol (kick) ... O.o ... za BM som mal ten problem, ze ma davalo vsetko, coho bolo vela (Boss padol po skameneni a ukometovani)
End of hope! - End of love! - End of time, the rest is silence! ~ Nightwish
Uživatelský avatar
Assassin
Lim-Lim
Příspěvky: 254
Registrován: 30.1.2006 21:32
Bydliště: Cech zlodějů

Příspěvek od Assassin »

Yoshi Snipo: To záleží asi na tom na co seš zvyklej. Já jsem s BM měl nějaký kompo, už si nepamatuju názvy tech kouzel, ale kolem mě byl nějakej led. A když na mě šlo tak 30 příšer tak po cestě za mnou umírali a nikdo se mě nedostal na tělo. Navíc byly zpomalený.
Zlodějovou školou je sám život. Hřbitovy jsou plné těch, kteří propadli u zkoušek.
Obrázek
Uživatelský avatar
Cammaris
Sigilan
Příspěvky: 433
Registrován: 30.9.2005 12:57
Bydliště: Brdská vrchovina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cammaris »

Assassin píše:Sacred jsem hrál za bojovýho mága a temnýho elfa. A nelíbí se mi tam to, že za temnýho elfa sem chcípal furt a hodně příšer sem musel probíhávat. Zatímco za bojovýho mága sem byl bůh a ani bosové se mě často nedotkli.
Ja to mněl spíš naopak.
Uživatelský avatar
CrowX
Sigilan
Příspěvky: 1436
Registrován: 24.9.2005 22:58
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od CrowX »

Môže mi dať niekto skúsený tipy do začiatku - ktorá z postáv je najsilnejšia, na čo sa zameriavať, čo je potrebné a čo nie a pod - nechcem zbytočne strácať čas so skúšaním rozličných možností. 8-)
There is a limit to stupidity.
182
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

CrowX: Heh, vidím, že už jsi zoufalej, když se pouštíš do Sacred :mrgreen:

Svého času byl hodně silný Wood Elf, ale jak je to teď, po datadisku a x změnách netuším... Pokud to budeš opravdu chtít vědět, tak se mrkni na nějaká fóra - třeba na oficiálním webu?
http://forum.sacredeng.ascaron-net.com/
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
CrowX
Sigilan
Příspěvky: 1436
Registrován: 24.9.2005 22:58
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od CrowX »

Dnes som túto hru dohral - vybral som si povolanie Battle mage - v celku bez problémov som prešiel celou hrou (pravda iba na bronze obtiažnosti); - S. je hra, ktorá má veľký potenciál, ale nanešťastie iba "má" - vedel by som si ju predstaviť o 100% lepšiu - všetko je tam nedotiahnuté - načo je tam xy mestečiek, keď všade sú tie isté sub-questy, obrovské prázdne lokácie, kedy človek zbytočne behá a iba zabíja príšery, nekonečné množstvo absolútne neužitočných predmetov, trápne krátky hlavný quest (ak by som nestrácal čas so subquestami a s levelovaním tak by som to možno prešiel aj za jeden deň :roll: ) - strašná škoda, tá hra mala potenciál ale ak by som ju mal ohodnotiť tak jej nemôžem dať viac ako 7/10 - po čase začne byť strašne nudná - nakoniec som to už iba rýchlo prebehol zabil hlavného démona a nakoniec mága a finito. Btw. ak sú v BG2 draci slabí tak v S. sú to príšerky, ktoré úprimne ľutujem - ešte nikdy som nezažil tak slabých drakov :roll:
There is a limit to stupidity.
182
Uživatelský avatar
Vanda
Sigilan
Příspěvky: 845
Registrován: 30.7.2006 22:59

Příspěvek od Vanda »

Já tu hru hrála jenom chvíli i se mi docela líbíla, ale jak říká CrowX, spoustu věcí je tam nedotaženo. Draci jsou spíš dráčata, velké lokace, kde nic tu nic. Celkem nepřehledná města (aspoň mě to tak přišlo) a hlavně všechny vypadaly stejně.
Uživatelský avatar
DerAdler
Sigilan
Příspěvky: 409
Registrován: 16.6.2006 2:21
Bydliště: Auschwitz-Birkenau

Příspěvek od DerAdler »

Hranie Sacredu urýchlilo môj návrat k Diablu 2 ;-) .
"Das einzige Mittel gegen den Verstand zusiegen ist Stärke und Angst." Adolf Hitler, Mein Kampf
Obrázek
Uživatelský avatar
Calis
Sigilan
Příspěvky: 27
Registrován: 1.8.2006 18:43
Bydliště: Márnice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Calis »

No na chvíli mě to i bavilo ale asi je to nejhorší RPG jaké kdy dostalo ocenění rpg roku(no hold v té době asi žádné jiné nevyšlo).Když už nějakou rubačku tak raděj Diablo2 či Dungeon Siege 2 ale od Sacred ruce pryč ;-)
Hledět příliš do minulosti znamená nehnout se z místa, zabývat se budoucností znamená žít v nejistotě.Přítomnost je to oč tu kráčí a je třeba si vychutnat každý okamžik.
Uživatelský avatar
Monco
Sigilan
Příspěvky: 28
Registrován: 3.2.2006 11:27
Bydliště: ...divoká step

Příspěvek od Monco »

staré dobré Diablo II... nemůžu si pomoc ale ta jeho stará čtverečkovaná grafika mě vtáhla do atmosféry mnohem víc než tahle umělotina Sacred... připadal jsem si, jako bych běhal s barbínama.
A taky... každý act diabla úplně jiný, úplně jiné prostředí a hudba! Skvělá hudba... a to celé vytvářelo to, co dle mého Sacred postrádal - atmosféru

P.S. ale možná taky ze mě mluví hlavně nostalgie...
Ty odložíš meč, já odložím kámen, a zabijeme se jako civilizovaní lidé.
Uživatelský avatar
Calis
Sigilan
Příspěvky: 27
Registrován: 1.8.2006 18:43
Bydliště: Márnice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Calis »

Monco píše:staré dobré Diablo II... nemůžu si pomoc ale ta jeho stará čtverečkovaná grafika mě vtáhla do atmosféry mnohem víc než tahle umělotina Sacred... připadal jsem si, jako bych běhal s barbínama
Tak tohle jsi vystihl :applause: a ja si pořád říkal čim to je :think: , fakt ta hra byla taková umělá ;-)
Hledět příliš do minulosti znamená nehnout se z místa, zabývat se budoucností znamená žít v nejistotě.Přítomnost je to oč tu kráčí a je třeba si vychutnat každý okamžik.
Uživatelský avatar
necrotising_
Sigilan
Příspěvky: 1648
Registrován: 3.10.2005 7:44
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od necrotising_ »

Hm, podobny pripad jako Fallout: Tactics :-? .
Uživatelský avatar
Sir James 1
Sigilan
Příspěvky: 96
Registrován: 19.6.2006 17:16
Bydliště: ??!!!!!!!?? (přesně tam)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sir James 1 »

No Sacred nebyl zas az tak spatnej, ale zdalo se mi ze je tam strasne chybek. Zasekavani o kameny pri jizde na koni to taky dost blblo. No a pak jsem prisel na to jak si namnozit ty kameny na uceni kouzel a uz to bylo fakt easy. Podle me byl nejlepsi gladiator pak jsem to zkusil jeste za temnyho elfa ale to uz me nejak nevzalo. Hlavni bylo mit dost lektvaru na leceni
Uživatelský avatar
Vanda
Sigilan
Příspěvky: 845
Registrován: 30.7.2006 22:59

Příspěvek od Vanda »

Sir James 1 píše:No Sacred nebyl zas az tak spatnej, ale zdalo se mi ze je tam strasne chybek. Zasekavani o kameny pri jizde na koni to taky dost blblo. No a pak jsem prisel na to jak si namnozit ty kameny na uceni kouzel a uz to bylo fakt easy. Podle me byl nejlepsi gladiator pak jsem to zkusil jeste za temnyho elfa ale to uz me nejak nevzalo. Hlavni bylo mit dost lektvaru na leceni
No já zkoušela tu serafínku (křídla fakt super) a úpírku. Spíš pro mě byly zajímavé ty "barbíny" než samotný děj.:-)
Uživatelský avatar
Sir James 1
Sigilan
Příspěvky: 96
Registrován: 19.6.2006 17:16
Bydliště: ??!!!!!!!?? (přesně tam)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sir James 1 »

Vanda píše:No já zkoušela tu serafínku (křídla fakt super) a úpírku. Spíš pro mě byly zajímavé ty "barbíny" než samotný děj.:-)
No ten dej sem mi ke konci nejak tak unikal vlastne to skoncilo spatne, ne? Toho prince zabili a co se stalo s tou holkou uz si ani nevzpominam.
Odpovědět

Zpět na „Další RPG hry“