Titan Quest

Kobky, města i pláně potřebují svého hrdinu (či padoucha). Aneb jeden človíček ve velkých příbězích.

Moderátor: sevencreature

tit123456
Sigilan
Příspěvky: 2
Registrován: 11.2.2008 10:13

Re: Titan Quest

Příspěvek od tit123456 »

no prave ze ne... furt to instaluju ze stejneho cd... furt ta sama hra... ta stejna verze... :lol: taky to nechapu proste vezmu adresar savu ze stareho pc a prepisu savy u nove naistolovaneho TITAN QUESTU a nevezme je to:'
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Re: Titan Quest

Příspěvek od sevencreature »

Jo, ještě je tu jedna možnost. TQ kontroluje integritu uložených postav. Pokud jsi používal nějaké "modifikace" savů (nebo jakkoliv jinak modifikoval savy), tak tam taky může být problém.
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Nanaki
Sigilan
Příspěvky: 201
Registrován: 30.9.2005 1:25

Re: Titan Quest

Příspěvek od Nanaki »

A co CD key ? Používáš pořád stejný ?
Uživatelský avatar
Vanda
Sigilan
Příspěvky: 845
Registrován: 30.7.2006 22:59

Re: Titan Quest

Příspěvek od Vanda »

Tak jsem si hru nainstalovala a nejde spustit. Hlásí to chybu "nepodařila se inicializace grafického enginu", kdyby to napsali čínsky, mělo by to pro mě stejnou informační hodnotu. Může mi někdo poradit ? :anxious:
My ochotní, vedeni nevědomými, děláme nemožné pro nevděčné.
(anonym?)
Uživatelský avatar
Bodkin
Sigilan
Příspěvky: 474
Registrován: 5.12.2005 0:32
Bydliště: Soukromá krypta

Re: Titan Quest

Příspěvek od Bodkin »

Nejsem si jist, ale mám ten pocit, že jsem si vysloužil stejnou hlášku. Za to mohla ta směšně slabá grafická karta, kterou je obšťastněna má základní deska. Je tu tedy jistá pravděpodobnost, že je problém prostě ve slabé G.K.
SKOČTE ŠIPKOU DO MUŠLE, JEZTE KAŠI S MRKVÍ.
JENOM JÁ JSEM NAŽIVU; VY JSTE VŠICHNI MRTVÍ.
Uživatelský avatar
Vanda
Sigilan
Příspěvky: 845
Registrován: 30.7.2006 22:59

Re: Titan Quest

Příspěvek od Vanda »

Bodkin píše:Nejsem si jist, ale mám ten pocit, že jsem si vysloužil stejnou hlášku. Za to mohla ta směšně slabá grafická karta, kterou je obšťastněna má základní deska. Je tu tedy jistá pravděpodobnost, že je problém prostě ve slabé G.K.
To rozhodně ne, mám dobrou grafickou kartu. Sice jsem to ještě nezkoušela, ale měl by na ni běhat Oblivion a spol., neřekla bych, že by Titan quest byl graficky náročnější. Problém jsem už odstranila, naprosto převkapivě stačilo odinstalovat a naistalovat znova. Nestalo se mi ještě nikdy, že by to pomohlo a hle, pomohlo.
My ochotní, vedeni nevědomými, děláme nemožné pro nevděčné.
(anonym?)
Uživatelský avatar
Mort
Sigilan
Příspěvky: 50
Registrován: 29.4.2006 21:17

Re: Titan Quest

Příspěvek od Mort »

Neznášam mutiplayer bez napísania danej ip v tejto hre !!!!
Ani hamachi nepomaha rovnaké verzie .
Neviete niekto poradiť aky soft alebo spôsob by sa hodil ?
On ma ip konc.: 78.123
ja: 87.156
Ostatný sa pripoja s koncovkou ip: 87.000 ale koncovka 78.000 je problem (na lokalnej sieti ) :boohoo:
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Re: Titan Quest

Příspěvek od sevencreature »

Vanda: JAKOU PŘESNĚ máš grafickou kartu?
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Vanda
Sigilan
Příspěvky: 845
Registrován: 30.7.2006 22:59

Re: Titan Quest

Příspěvek od Vanda »

sevencreature píše:Vanda: JAKOU PŘESNĚ máš grafickou kartu?
Netřeba se až tak důrazně ptát, určitě bych odpověděla, i kdyby to bylo napsáno malým písmem. ;-)
ATI Radeon HD 3850
My ochotní, vedeni nevědomými, děláme nemožné pro nevděčné.
(anonym?)
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Re: Titan Quest

Příspěvek od sevencreature »

Vanda: Nj, jen že jsi se vyjádřila tak vyhýbavě, člověk nikdy neví :-) Prima, že jsi problém vyřešila. Jinak tuhle chybu může způsobovat neaktuální DirectX (na webu Microsoftu jsou ke stažení off-line instalátory nejnovějších verzí).
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
palo
Sigilan
Příspěvky: 2
Registrován: 3.4.2007 13:12

Re: Titan Quest

Příspěvek od palo »

cafte neviete kde by sa dali stiahnut mody na titana napiste dik.
Uživatelský avatar
Lyrick
Sigilan
Příspěvky: 47
Registrován: 17.12.2009 22:41

Re: Titan Quest

Příspěvek od Lyrick »

-- SCORE TITAN QUEST SIGIL PAŘBA ---

Zdarec,

dostal sem k Vánocům Score, kde je plnej Titan Quest CZ ve verzi 1.30 (nejnovější patch). Docela se mi to zalíbilo, taková nenáročná řezačka, v pěkný grafice, pěkně to odsýpá..

Mno a tak si říkám jestli tu někdo taky má tuhle verzi ze Score bychom mohli občas trošku zahrát.

Prý to jde až v 6ti lidech, co jsem koukal tak lidi jedou převážně přes Hamachi, ale je problém že dost lidí má ten datadisk, který já nemám a taky jich hodně používá nějaký community patch 1.17, takže někoho najít je docela problém, zdá se.

Najde se někdo s tou samou verzí ze Score co by to chtěl vyzkoušet jak to fakčí v multiplayeru? Třeba si každej udělat na to nějakou spešl druhou postavu se kterou bychom hráli jen když se sejdem na netu, abysme si navzájem neutíkali.

Takže se hlašte (už vidím les rukou) :)
Whenever someone says "pls" because it's shorter than "please", I say "no" because it's shorter than "yes".
Uživatelský avatar
Hupr
Sigilan
Příspěvky: 150
Registrován: 6.8.2006 10:52
Bydliště: Ostrava - Poruba

Re: Titan Quest

Příspěvek od Hupr »

Takze z toho co jsi napsal chapu ze tam datadisk neni soucasti toho score ze?
Uživatelský avatar
Lyrick
Sigilan
Příspěvky: 47
Registrován: 17.12.2009 22:41

Re: Titan Quest

Příspěvek od Lyrick »

Přesně tak, přicemž když chceš hrát s ostatními, je třeba ho mít + mít stejnou verzi. Při dnešních cenách toho datadisku ho má téměř každý, já ale do hry jako Titan Quest nehodlám investovat nic víc, proto hledám někoho kdo má tu samou verzi ze Score.

Kdyby se přeci jen někdo našel, tak na Hamachi:

Místnost: TQ 1.30 NO-IT
heslo: 1234

Kde vzít Hamachi + info o nastavení firewallu:
https://secure.logmein.com/US/support/hamachi2/

Po instalaci Hamachi je třeba udělat ještě jednu důležitou věc, a to:
1. Ovládací Panely - Sítova pripojení
2. V menu Upresnit - Upresnit Nastaveni..
3. V seznamu vybrat Hamachi a presunout ho pomoci sipka uplne na vrsek seznamu
4. RESTART PC, jinak se zmena neprojeví

Jinak bude dochazet k problemum s pripojovani do her ostatnich.
Whenever someone says "pls" because it's shorter than "please", I say "no" because it's shorter than "yes".
McDougi
Sigilan
Příspěvky: 1
Registrován: 9.2.2012 14:55

Re: Titan Quest

Příspěvek od McDougi »

Dobrý den, mám hru TQ, ale narazil jsem an jeden problém. Hru mám originál, instalace proběhla v pořádku, se spuštěním hry problém taky nemám, ale nastal problém, že ve hře mi nic nefunguje, nefunguje mi žádné tlačítko jak na spuštění hry, nastavení tak na její ukončení. Jediné co můžu udělat je hru vypnout pomocé Ctrl alt del.... Nemá někdo z vás zkušenosti s tímto problémem a neporadil by mi jak tuto v adu odstranit ? Předem děkuji
Odpovědět

Zpět na „Další RPG hry“