The Witcher

Kobky, města i pláně potřebují svého hrdinu (či padoucha). Aneb jeden človíček ve velkých příbězích.

Moderátor: sevencreature

Odpovědět
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Re: The Witcher

Příspěvek od sevencreature »

Hmm, nevíte, jak je možné zapnout "sekání hlav"? Resp. je pro to nějaké nastavení ve hře? :think: Přijde mi zvláštní, že když se objeví animace s tím "odřezáváním hlavy" mečem, tak potom tělo na zemi hlavu vesele má dál. Mám pocit, že jsem žádné useknuté končetiny/hlavy ve hře neviděl :think:
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Hupr
Sigilan
Příspěvky: 150
Registrován: 6.8.2006 10:52
Bydliště: Ostrava - Poruba

Re: The Witcher

Příspěvek od Hupr »

Tam myslím ani žádné takové nastavení není, možná že tam je filtr na násilí ale teď fakt nevím a nechcu kecat. Nicméně já sem v jedněch stokách(myslím že to bylo to doupě kultu lvohlavého pavouka a navíc na nejlehčí obtížnost) kosil ty sedláky atd. a pak sem po jedné bitvě obíral mrtvoly a jdu k jednomu tělu a nemůžu ho obrat! Tak se podívám o kus dál a tam hlava a nad ní nápis. Rozhodně sem ale nic neměnil.
Uživatelský avatar
Rudax
Sigilan
Příspěvky: 206
Registrován: 5.12.2007 21:24
Bydliště: střed mnohovesmíru
Kontaktovat uživatele:

Re: The Witcher

Příspěvek od Rudax »

sevencreature píše:Hmm, nevíte, jak je možné zapnout "sekání hlav"? Resp. je pro to nějaké nastavení ve hře? :think: Přijde mi zvláštní, že když se objeví animace s tím "odřezáváním hlavy" mečem, tak potom tělo na zemi hlavu vesele má dál. Mám pocit, že jsem žádné useknuté končetiny/hlavy ve hře neviděl :think:
Protože hraješ tu verzi s tím patchem - kdybys hrál tu první verzi jako já tak při boji proti třem a více nepřátel - skupinovým stylem - pořád lítaj usekané hlavy všude kolem. Nebo když se ti podaří protivníka omráčit buď úderm mečem nebo znamením aard - tak mu taky můžeš zasadit smrtící úder kdy mu Geralt usekne hlavu (můj obrázek v sekci - co v poslední době hrajete).

Já teď zbíram bylinky a dělám si zásoby lektvarů - taky jsem si vylepšil to znamení aard abych si vyzkoušel jestli jde ta Bestie opravdu tak lehce omráčit a pak hned dorazit.
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Re: The Witcher

Příspěvek od sevencreature »

Rudax píše:Protože hraješ tu verzi s tím patchem
No, netvrdím, že mě to nenapadlo, nicméně v popisu patche je zmínka jen o odstraňování usekávání hlav u mutantů :think: Snad to v ultimátní verzi opraví...

Otrava. Vyrážím trochu se pohrabat v datových souborech a napravit tyhle chybějící detaily.
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Re: The Witcher

Příspěvek od sevencreature »

Hmm, outro a konec hry se autorům vyloženě povedli :applause:

Asi nejlepší adaptace knižní předlohy, co jsem za dost dlouhou dobu viděl - ve hrách i ve filmu.

Kdybych měl Zaklínače nějak ohodnotit, asi to bude 8/10. Potenciálně to je samozřejmě 10/10, stržené body jsou za technické problémy, nevyrovnanou kvalitu dabingu, menší uspěchanost v závěru (kupodivu mi to přišlo spíš tak, že měli ještě hodně materiálu, ale prostě už je producenti nutili hru ukončit, protože by jinak byla moc dlouhá :lol: - takže se občas řešilo víc věcí naráz - např. závěrečná série upgradů, tolik speciálních lektvarů naráz :-) ).

P.S. Believe zní docela zajímavě - možná by nebylo od věci poslechnout si i jejich další tvorbu...
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Sirine
Sigilan
Příspěvky: 1283
Registrován: 3.10.2005 16:44
Bydliště: Ust Natha - Modrá Sféra
Kontaktovat uživatele:

Re: The Witcher

Příspěvek od Sirine »

-ach jo, zasekla jsem se u kikimůry (královny) - jak na tu potvoru zatrolenou? :think: :wall:
...Je přirozené, že když spojíme naši temnou minulost se světlým zítřkem, dostaneme naši šedivou současnost...
Uživatelský avatar
Hupr
Sigilan
Příspěvky: 150
Registrován: 6.8.2006 10:52
Bydliště: Ostrava - Poruba

Re: The Witcher

Příspěvek od Hupr »

Zdrhej a zhazuj nosniky ale taky si zkus udelat cas protoze hned po prvnim nosniku je mrtvola s nejakyma zajimavyma vecma. Ale povede se ti to sebrat jen nahodou protoze pobliz je par mensich kikimor a ty nez zabijes tak te ve vetsine pripadu kralovna dozene a zabije. Kdyztak jenom zdrhej a aardem zhazuj nosniky ale bacha ne na sebe. Pak je tam nosnik pres celou mistnost a ten ji po zhozeni zabije. Pak uz si jdi jen pro odmenu z kralovny atd.
Uživatelský avatar
raider
Sigilan
Příspěvky: 498
Registrován: 1.12.2005 18:48

Re: The Witcher

Příspěvek od raider »

Sirine:Celá lokácia sa dá prebehnúť za pár sekúnd, presekať sa cez kikimory je tá ťažšia varianta. Proste bež, používaj Aard na nosníky, bež a neobzeraj sa :-)
"Máš štestí,že mám deset kilo podváhu. Jinak už by z tebe byla mrtvá liška."
Myron
Uživatelský avatar
Rudax
Sigilan
Příspěvky: 206
Registrován: 5.12.2007 21:24
Bydliště: střed mnohovesmíru
Kontaktovat uživatele:

Re: The Witcher

Příspěvek od Rudax »

Sirine píše:-ach jo, zasekla jsem se u kikimůry (královny) - jak na tu potvoru zatrolenou? :think: :wall:[/[uote]
Á to mi taky chvíli trvalo než jsem zjistil že proti té kikimoře nemám šanci - při útěku doporučuji použít ještě Blizard.

Ověřil jsem si že ta Bestie se dá lehce zabít - znamení Aard a pak hned zabít jedním úderem meče.

Momentálně se zatím plácám ve 2. kapitole.
hlavo sek

půlelfka

Plním si vedlejší úkoli - pro ty lidi kteří jsou k sehnání jen v určitou hodinu na určitém místě - momentálně pro toho chlápka co po ránu postává u vchodu do kanálů.

A zápasy a pokrem si vydělávám na tu druhou zbroj.
Uživatelský avatar
Hupr
Sigilan
Příspěvky: 150
Registrován: 6.8.2006 10:52
Bydliště: Ostrava - Poruba

Re: The Witcher

Příspěvek od Hupr »

Uživatelský avatar
Razfallow
Dabus
Příspěvky: 1373
Registrován: 24.9.2005 22:54
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Re: The Witcher

Příspěvek od Razfallow »

Kód: Vybrat vše

IF
  Detect([SPAMMER])
THEN
    RESPONSE #100
             ReallyForceSpell(WIZARD_POWER_WORD_KILL,LastSeenBy(Myself))
END
[/size]
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Re: The Witcher

Příspěvek od sevencreature »

Razfallow: Hmm, celkem to není překvapivé - vzhledem k tomu, kdy vyšel patch 1.3, tak se posun dal očekávat (v jejich původním dokumentu byla 1.3 plánovaná někdy na začátek března, pokud si dobře vzpomínám).
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Sirine
Sigilan
Příspěvky: 1283
Registrován: 3.10.2005 16:44
Bydliště: Ust Natha - Modrá Sféra
Kontaktovat uživatele:

Re: The Witcher

Příspěvek od Sirine »

-díky všem za rady- na tu mrtvolu čas nebyl (těch potvor tam bylo jaksi moc), ale jinak díky za blizzard (doplněn de vriesem a puštíkem), ard a plameny pak udělaly své.... :dancing:
- a jdeme dál ;-)
...Je přirozené, že když spojíme naši temnou minulost se světlým zítřkem, dostaneme naši šedivou současnost...
Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: The Witcher

Příspěvek od Jab »

Tak dle tohoto videa bude možné ve vylepšené verzi Zaklínače volně přepínat mezi jednotlivými jazykovými verzemi (tzn. i dabing). Což mi přijde skvělé. :applause:
Uživatelský avatar
Razfallow
Dabus
Příspěvky: 1373
Registrován: 24.9.2005 22:54
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Re: The Witcher

Příspěvek od Razfallow »

Funguje někomu v tuto dobu stránka http://www.thewitcher.com/forum/ ?

Kód: Vybrat vše

IF
  Detect([SPAMMER])
THEN
    RESPONSE #100
             ReallyForceSpell(WIZARD_POWER_WORD_KILL,LastSeenBy(Myself))
END
[/size]
Odpovědět

Zpět na „Další RPG hry“