Jade Empire

Kobky, města i pláně potřebují svého hrdinu (či padoucha). Aneb jeden človíček ve velkých příbězích.

Moderátor: sevencreature

Odpovědět
Kadaghma
Sigilan
Příspěvky: 3
Registrován: 5.12.2013 23:47

Re: Jade Empire

Příspěvek od Kadaghma »

Ahoj, mám při hraní Jade empire problém a snad se sem někdo podívá a poradí.

Hru sem nainstaloval (několikrát) bez větších komplikací. Jenže při spuštění mi nejde hru uklídat a po opuštění první lokace mi hra oznámí že nešlo najít uloženou pozici a vrátí mě to do menu.

Má někdo nějaký nápad nebo zkušenost co s tím.
Kadaghma
Sigilan
Příspěvky: 3
Registrován: 5.12.2013 23:47

Re: Jade Empire

Příspěvek od Kadaghma »

Tak jsem objevil že na W7 je potřeba hru spustit s kompatibilitou pro WXp.

Nicméně hru jsem už stihl dohrát, nahráno 26 (a půl) hodin za otevřenou dlaň. Hrál sem Učenou Lin (chtěl sem zkusit magickej char a hodil sem si mezi lin a monkem mincí).

Napíšu sem jen pár drobností k poznámkám starým i několik let na tohle foru

Musím se přiznat že nejsem tak dobrej aby sem v druhé kapitole věděl jak to skončí (až ve 4).

Obtížnost sem nemusel snižovat ani jednou. Dva nejtěžší souboje jsou podle mě Císařská estráda v Aréně a boj proti svojim 3 kopijím.

Co se týká Hodnocení hry z mého hlediska:

Po příběhové stránce se mi to moc líbilo, akorát mě mrzí ten inciden s romancí pro ženský charakter.

Po grafické stránce....sem rád že sem to rozeběhl na svém starém notesu, jak to funguje (nefunguje) když je vše na max nemohu posoudit.

Co se týká soubojů tak vzhledem k možnosti kombinace podpůrného/bojového stylu (nebo podpůrného/spirit thief nebo podpůrného zbraně) mi přišli všechny bossfighty 1 v 1 s lidmi (tudíž i císař a mistr) easy což mě trochu mrzelo. Nicméně Císařská v aréně a boj proti svojim 3 kopijím to dost napravili stejně jako boje s Démoníma a duchovníma bossema.



Hra se mi líbila a uvažuju který char si to dát za sevřenou pěst (jestli rychlej nebo vyváženej a pak si zase hodim mincí jestli chlap nebo ženská =o) )
Odpovědět

Zpět na „Další RPG hry“