Jade Empire

Kobky, města i pláně potřebují svého hrdinu (či padoucha). Aneb jeden človíček ve velkých příbězích.

Moderátor: sevencreature

Odpovědět
tomik
Sigilan
Příspěvky: 18
Registrován: 16.1.2008 18:48

Re: Jade Empire

Příspěvek od tomik »

Zdravím, tak jsem si tuhle hru dneska přivezl z teska, a prvni věc, která mě na ní nemile překvapila je nemožnost vytvoření vlastního charaktéru tak jak tomu bylo v KOTORu, a tak jsem se chtěl otázat jestli existujou nějaké zajímavé mody díky, kterým bych mohl přijít k zajímavému hrdinovi ? Toho svého jsem si totiž představoval jako zarostlého Toshiro Mifuna v sedmi samurajích (http://www.csfd.cz/film/5435-sedm-samur ... i/gallery/), a místo něho na mě bohužel vybafli čtyři, jeden lepší než druhý, přihřáti šikmooci rejžožrouti ze kterými bych se teda zžít v žádnem případě nedokázal.
Uživatelský avatar
scorpioo
Sigilan
Příspěvky: 387
Registrován: 9.3.2008 21:08
Bydliště: Sigil

Re: Jade Empire

Příspěvek od scorpioo »

No tak charakter si vlastný vytvoriť môžeš ale musiš použiť výzor niektorého z prednastavených.Inak až na tento jediný "problém" si môžeš sám od základom vybudovať vlastný charakter aj s technikamy boja (teda môžeš mu dať tie ktoré ty chceš a nie vytvoriť nové)
Hrdinovia umierajú,legendy žijú naveky. - BEOWULF
www.kocogel.info
tomik
Sigilan
Příspěvky: 18
Registrován: 16.1.2008 18:48

Re: Jade Empire

Příspěvek od tomik »

To je sice pěkné, leč pořád to nemění nic na tom, že bude vypadat jako gay, a to je to co mě bude od hraní i nadále odpuzovat. :-?
Uživatelský avatar
scorpioo
Sigilan
Příspěvky: 387
Registrován: 9.3.2008 21:08
Bydliště: Sigil

Re: Jade Empire

Příspěvek od scorpioo »

Prečo ako gay? Podľa mňa sú tam aj vcelku dobré vyzerajúce postavy ( najme niektoré ženské 8-) ) Moja postavička bol ten týpek s tým drakom na chrbte ale inak mal ako hlavnú techniku tú čo sa mu z ruky vystrčia tie pazúry tak ako Wolverainovy :)
Hrdinovia umierajú,legendy žijú naveky. - BEOWULF
www.kocogel.info
tomik
Sigilan
Příspěvky: 18
Registrován: 16.1.2008 18:48

Re: Jade Empire

Příspěvek od tomik »

Protože mě odjakživa odpuzují uhlazení, oholení, ostřihaní, a ničím nezajímaví manící. Děvčice jsou pěkné, ale jelikož jsem chlap, tak bych se opět s jejich charaktérem nedokázal sžít.
Uživatelský avatar
scorpioo
Sigilan
Příspěvky: 387
Registrován: 9.3.2008 21:08
Bydliště: Sigil

Re: Jade Empire

Příspěvek od scorpioo »

Chápem tvoj postoj.Ja sa tiež snažim hrať každé RPG za zlodeja alebo niečo tomu podobné ale keď to tam navýber nenajdem tak si si to zahrám za char. ktorý mi je najsimpatickejší.
No holt tie ženy - som povedal na okraj, že vyzerajú dobre ja tiež nedokážem hrať za ženský char. jediná vínimka je Diablo 2 tam som hral za assasinku dôvod viď vyššie 8-)
Hrdinovia umierajú,legendy žijú naveky. - BEOWULF
www.kocogel.info
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Re: Jade Empire

Příspěvek od sevencreature »

tomik píše:To je sice pěkné, leč pořád to nemění nic na tom, že bude vypadat jako gay
Heh, tohle s vzhledem nemá moc společného. A už vůbec ne s "uhlazeným, oholeným, ostříhaným" vzhledem...
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
tomik
Sigilan
Příspěvky: 18
Registrován: 16.1.2008 18:48

Re: Jade Empire

Příspěvek od tomik »

sevencreature píše:
tomik píše:To je sice pěkné, leč pořád to nemění nic na tom, že bude vypadat jako gay
Heh, tohle s vzhledem nemá moc společného. A už vůbec ne s "uhlazeným, oholeným, ostříhaným" vzhledem...
Co, gayovství ? V mém případě to slovičko vyjadřuje čistě jen věc pro mě odpudivou, nic víc za tím nehledej. ;-)

Mody na tuhle hru tedy asi neexistují ?
Uživatelský avatar
Hamster
Dabus
Příspěvky: 1815
Registrován: 29.10.2005 1:04

Re: Jade Empire

Příspěvek od Hamster »

tomik píše:přihřáti šikmooci rejžožrouti
Žádní mužní, syrové maso konzumující, árijci, kteří jsou tak drsní čistě na základě své latentní chlapské drsnosti a ne kvůli nejistotě ohledně jejich sexuality? A tu hru někdo hraje?? :eh:
Uživatelský avatar
scorpioo
Sigilan
Příspěvky: 387
Registrován: 9.3.2008 21:08
Bydliště: Sigil

Re: Jade Empire

Příspěvek od scorpioo »

Ja som ju hral pred istým časom ale keďže som tam spravil pár zlých rozhodnutí ( rozumej takých čo sa mne nepáčili) a nechcelo sa mi ju hrať odzačiatku tak som ju odložil bokom a zatial si zahrám niečo iné.
Hrdinovia umierajú,legendy žijú naveky. - BEOWULF
www.kocogel.info
tomik
Sigilan
Příspěvky: 18
Registrován: 16.1.2008 18:48

Re: Jade Empire

Příspěvek od tomik »

Hamster píše:
tomik píše:přihřáti šikmooci rejžožrouti
Žádní mužní, syrové maso konzumující, árijci, kteří jsou tak drsní čistě na základě své latentní chlapské drsnosti a ne kvůli nejistotě ohledně jejich sexuality? A tu hru někdo hraje?? :eh:
O žádnou drsnost mi nešlo, ty postavy nemaj styl, a to je celý. Omlouvám se za tak pitomou otázku, už mlčím.
Uživatelský avatar
scorpioo
Sigilan
Příspěvky: 387
Registrován: 9.3.2008 21:08
Bydliště: Sigil

Re: Jade Empire

Příspěvek od scorpioo »

No štýl podla mňa majú pravdaže ako ktoré a do toho prostredia sa mi proste hodia.
Hrdinovia umierajú,legendy žijú naveky. - BEOWULF
www.kocogel.info
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Re: Jade Empire

Příspěvek od sevencreature »

tomik: Vzhled postav je obávám se jedna z těch pozitivnějších věcí na Jade Empire :mrgreen:
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
scorpioo
Sigilan
Příspěvky: 387
Registrován: 9.3.2008 21:08
Bydliště: Sigil

Re: Jade Empire

Příspěvek od scorpioo »

2 7c : Neviem čo sa ti na JE tak neuveriteľne veľmi nepáči. :?: :?: :?:
Hrdinovia umierajú,legendy žijú naveky. - BEOWULF
www.kocogel.info
tomik
Sigilan
Příspěvky: 18
Registrován: 16.1.2008 18:48

Re: Jade Empire

Příspěvek od tomik »

Taky nechápu jak si tuhle "ForAmericanos" hru může npř. takový Adieu tolik vychvalovat, a Zaklínače od začínajicího red studia v jiném topiku tolik kritizovat.
Hru hraji sice chvíli, ale i to stačí na to aby člověk pochopil, že tohle není nic víc než černobílý převlečený kotor, stejně tak jako nejnovější počin Biowaru, Mass Effect.

Ps: Nakonec jsem se rozhodl pro toho vyholeného mnicha, ten alespoň vypadal jakžtakž moudře - takový ten pohled, který vidí hodně do dálky, a který vlastní každý z nás alespoň po pátem pivě. :-D
Odpovědět

Zpět na „Další RPG hry“