RPG on-line

Kobky, města i pláně potřebují svého hrdinu (či padoucha). Aneb jeden človíček ve velkých příbězích.

Moderátor: sevencreature

Odpovědět
Uživatelský avatar
Mort
Sigilan
Příspěvky: 50
Registrován: 29.4.2006 21:17

Příspěvek od Mort »

Mne sa neda prihlasit ale myslel som že ma vyhodili dlho som tam nebol :?:

Kód: Vybrat vše

http://board.gladiatus.cz/thread.php?threadid=2552&threadview=0&hilight=&hilightuser=0&page=3
Uživatelský avatar
Morty
Sigilan
Příspěvky: 1147
Registrován: 25.3.2007 15:36
Bydliště: Cassovia, City of Ravens
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Morty »

kde su tie casy, ked som to hraval a hral na tamojsom fore RP :-? :-D
Fama nihil est celerius.
Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken.
The Force shall free me.
Barsian
Sigilan
Příspěvky: 50
Registrován: 11.1.2008 15:14

Re: RPG on-line

Příspěvek od Barsian »

nuze pridam aj ja nejake to RPG:

1. Phantasy RPG.... http://www.phantasyrpg.com
celkom pekne graficky spracovane RPG s dost velkym rozvojom charakteru a moznostami jednotlivych povolani podla lvl.... moznost ziskavat rozne trofeje, mat spolocnika v podobe nejakeho zvierata (peta)... hodnotenie 9/10

2. Ve Stinu Draku.... http://www.vsd.pomeranc.cz
hlasicka ceska prerabka hry Legenda o Cervenom Drakovi od Setha Ablea.... pomerne slusna komunita... niekolkorocne skusenosti... moznost vyberu zo 4 ras a tvoj povolani (pri prechode na vyssiu uroven - po zabiti draka - zacinate odznovu, cize mozte zmenit ako aj rasu tak aj povolanie, ale staty vam ostavaju)
po case to je sice stereotyp, ale moznosti PvP (aspon ako takeho) dokazu udrzat cloveka pri zivote
Uživatelský avatar
Vallun
Dabus
Příspěvky: 3463
Registrován: 7.1.2006 19:03
Bydliště: Libiš

Re: RPG on-line

Příspěvek od Vallun »

dotaz - mám problém s nalogováním se do gladiatu z mozilly - nevíte někdo, čím by to mohlo být a jak se toho zbavit? díky
JRRT: "Jestliže chápeš, buď spokojen."
Uživatelský avatar
Hamster
Dabus
Příspěvky: 1815
Registrován: 29.10.2005 1:04

Re: RPG on-line

Příspěvek od Hamster »

Není tu náhodou někdo, kdo stejně jako já mrhá časem u Hell Rising? To by docela potěšilo. :-)

Jde o online RPG silně inspirované Urban Dead a to jak po stránce námětu, tak po stránce zpracování. Od té doby co jsem ale s HR začal, jsem se na UD naprosto vybodl. Je to možná tím, že jsem masakrováním zombií v UD strávil rok a půl a HR mi nabídl něco trochu jiného (nejvíc se mi líbilo srovnání jednoho hráče, že UD jsou šachy a HR poker :-)), ale i přesto si myslím, že HR je zábavnější hrou. Sice nemá tak (relativně) velkou hráčskou základnu jako zmíněný UD - HR hraje zatím zhruba 1000 aktivních hráčů - ale to na kvalitě imo moc neubírá (čas a vývoj to snad změní). Hráči jsou sice hodně koncentrovaní kolem významných objektů, takže některé části města působí trochu jako ghost town (a se zombiemi to taky není moc horké, vzhledem k tomu, že většina hráčů hraje kariérní přeživší), ale aspoň se má zmožený upír po náročném dni kde ukrýt. ;-) Hra je navíc stále ve fázi vývoje - to se projevuje v oblasti herních prvků, nikoliv bugů, což ale také nevadí, jelikož autor je poměrně nadšenec a hru nejen pravidelně updatuje, ale je i otevřený návrhům a hlasováním hráčů na jeho fóru.

A o co že tedy jde? Hra je takový jakýsi pseudo-MUD, odehrávající se v městě uzavřeném do karantény, kde se po nehodě ve stylu Resident Evil rozprostřela věčná noc a začali se šířit nemrtví. Hratelné jsou tři rasy: Člověk, upír a zombie. Každý má jinou sadu skillů a jiný styl hry a zároveň se během hry i často střídají (např. že člověk zabitý upírem se skillem Vampiric Infection se sám stane upírem). Hráč pak v základě utrácí své Action Pointy tím, že po tom městě chodí, hledá předměty, skrývá se, zabíjí nepřátele (všechny boje ve hře jsou PvP. Nejsou zde žádné NPC) a kupuje si skilly. Podobných her jsou samozřejmě záplavy (často od sebe nejsou ani moc rozeznatelné), ale od těch se HR (a koneckonců i jeho tatíček UD) vybočuje tím, že je to celé prostě fandovská záležitost a nejde jen o další nemastný neslaný průmyslový produkt, kterým dnes web hry bohužel často jsou. Hra tedy nenabízí žádné kupovatelné "donate" výhody, žádné bonusy za dotažení nových hráčů, ani člověku necpe do chřtánu nějaké bannery, či nedejbože pop-upy (*zuřivě klepe na dřevo*). Hra navíc člověka nezotročuje ve stylu "Klikni a čekej 15 minut aby jsi mohl kliknout znovu" a přesto má přísun AP celkem rozumný pro normálního člověka, který si to párkrát denně otevře a něco si krátce odehraje. Jo a nejsem za tohle vůbec placený. :-D

screen:
Obrázek
Uživatelský avatar
Bodkin
Sigilan
Příspěvky: 474
Registrován: 5.12.2005 0:32
Bydliště: Soukromá krypta

Re: RPG on-line

Příspěvek od Bodkin »

Tak se mi dnes podařilo zabít svou první zombie lvl 55 a pak jsem ji vyhodil ven před Fort... Bylo to velmi povzbuzující, zvláště po dnešním ránu, kdy jsem se probudil rozsekaný kosou a vyhozený ven na dlažbu. :-)

Hell Rising je opravdu zábavnější než UD.
SKOČTE ŠIPKOU DO MUŠLE, JEZTE KAŠI S MRKVÍ.
JENOM JÁ JSEM NAŽIVU; VY JSTE VŠICHNI MRTVÍ.
Uživatelský avatar
Hamster
Dabus
Příspěvky: 1815
Registrován: 29.10.2005 1:04

Re: RPG on-line

Příspěvek od Hamster »

Bodkin: Pokud mluvíš o fort howard, tak tam je to o hubu opravdu hodně. Taky jsem se tam ze začátku pár dní ochomýtal, ale bylo to tam akorát napěchovaný kempící ANG lůzou, takže jsem to zabalil a šel jsem na východ, kde mi to vyhovuje o mnoho více.

Dej mi link na tvůj profil, ať si tě můžu uložit. (aby to bylo fér, tak já jsem zde)
Uživatelský avatar
Bodkin
Sigilan
Příspěvky: 474
Registrován: 5.12.2005 0:32
Bydliště: Soukromá krypta

Re: RPG on-line

Příspěvek od Bodkin »

Hamster: Ne, mluvil jsem o Fort longden. Můj link... Já jsem ten nebožák, kterého jsi před chvílí rozsápal :lol:

Pokud jich bylo povícero, tak tenhle.
SKOČTE ŠIPKOU DO MUŠLE, JEZTE KAŠI S MRKVÍ.
JENOM JÁ JSEM NAŽIVU; VY JSTE VŠICHNI MRTVÍ.
Uživatelský avatar
Hamster
Dabus
Příspěvky: 1815
Registrován: 29.10.2005 1:04

Re: RPG on-line

Příspěvek od Hamster »

Bodkin: Haha, no vidíš to, tak už se známe. :lol: I když pokud budeš u ACF, tak se tenhle scénář bude pravděpodobně opakovat. ;-) (Lepší než ANG, ale to je i lobotomie :whistle:)
Uživatelský avatar
Bodkin
Sigilan
Příspěvky: 474
Registrován: 5.12.2005 0:32
Bydliště: Soukromá krypta

Re: RPG on-line

Příspěvek od Bodkin »

Hamster: Neorientuju se v tom. Tihle mě hned nabrali bez ptaní. Sice netuším co mám pro ně dělat, ale aspoň nejsem sám.
SKOČTE ŠIPKOU DO MUŠLE, JEZTE KAŠI S MRKVÍ.
JENOM JÁ JSEM NAŽIVU; VY JSTE VŠICHNI MRTVÍ.
Uživatelský avatar
Vallun
Dabus
Příspěvky: 3463
Registrován: 7.1.2006 19:03
Bydliště: Libiš

Re: RPG on-line

Příspěvek od Vallun »

škoda, že je to v angličtině, hned bych se přidal...:)

Jinak já testuji novou RPG online od GameForge - DarkPirates.cz Je to klon gladiatu zasazený do prostředí StarTrekingWars:) Docela příjemné je rozšíření lokací a atributů, které je třeba vyvažovat, ale zase je méně poutavá grafika.
JRRT: "Jestliže chápeš, buď spokojen."
Uživatelský avatar
Hamster
Dabus
Příspěvky: 1815
Registrován: 29.10.2005 1:04

Re: RPG on-line

Příspěvek od Hamster »

Bodkin píše:Hamster: Neorientuju se v tom. Tihle mě hned nabrali bez ptaní. Sice netuším co mám pro ně dělat, ale aspoň nejsem sám.
Tohle masové draftování je právě to, co u ANG nesnáším a jak tak koukám na soupisku ACF, tak se tím asi zabývají také, i když v mnohem menší míře. Pokud s nimi chceš zůstat, tak se s nimi raději rychle zkontaktuj na jejich foru a nějak zorganizuj, protože jinak postrádáš výhody členství a slízneš si pouze ty negativa - to, že se teď všem nepřátelům ACF (jako třeba mně :mrgreen:) sám zobrazuješ jako nepřítel a tak s tebou taky budou nakládat.
Uživatelský avatar
Vallun
Dabus
Příspěvky: 3463
Registrován: 7.1.2006 19:03
Bydliště: Libiš

Re: RPG on-line

Příspěvek od Vallun »

Nechcete někdo vstoupit/spoluzaložit Sigilskou gildu na s9.gladiatus? Už mám dost velkou úroveň na to, abych mohl pomoci;)
JRRT: "Jestliže chápeš, buď spokojen."
Uživatelský avatar
Bodkin
Sigilan
Příspěvky: 474
Registrován: 5.12.2005 0:32
Bydliště: Soukromá krypta

Re: RPG on-line

Příspěvek od Bodkin »

Tam je zmatek nad zmatek. Je tam něco o stanici na stadioně a když jsem tam přišel, tak tam bylo pusto a prázdno, protože je s tama vyhnaly. Tak jsem šel do Longdenu, kde jich má být nejvice a tvrdnu tam osamocen.

Vallun - Ti darkpirates mi připomněli Space Rangers. Což mi připomíná, že je čas, abych to znovu zkusil dohrát :lol:
SKOČTE ŠIPKOU DO MUŠLE, JEZTE KAŠI S MRKVÍ.
JENOM JÁ JSEM NAŽIVU; VY JSTE VŠICHNI MRTVÍ.
Uživatelský avatar
Vallun
Dabus
Příspěvky: 3463
Registrován: 7.1.2006 19:03
Bydliště: Libiš

Re: RPG on-line

Příspěvek od Vallun »

bodkin - a hraješ ten trial nebo máš komplet? má smysl stahovat hru omezenou na 60 minut?
JRRT: "Jestliže chápeš, buď spokojen."
Odpovědět

Zpět na „Další RPG hry“