RPG on-line

Kobky, města i pláně potřebují svého hrdinu (či padoucha). Aneb jeden človíček ve velkých příbězích.

Moderátor: sevencreature

Odpovědět
Uživatelský avatar
Hamster
Dabus
Příspěvky: 1815
Registrován: 29.10.2005 1:04

Re: RPG on-line

Příspěvek od Hamster »

V Longdenu nejvíc? Zvláštní. Ono jich asi bude dost poschovávaných po okolí, ale větší koncentrace jsem si teď nevšiml. (nevím, jestli se ti jako člověku zobrazují zkrytí compaňeros, nikdy jsem za člověka nehrál)

Ono je to s touhle oblastí složitější. Celý Lesterton byl přidán teprve před měsícem a vzhledem k tomu, že obsahoval druhou pevnost, tak z toho byl celkem poprask a každý druhý měl vize o přelévání krys z Howardu. Z části se to splnilo - hodně lidí (včetně řady lidí se známými jmény a vysokými pozicemi v lidských skupinách) do Longdenu šlo a za nimi se samozřejmě hnali nemrtví. Dva týdny to byla docela šou, kdy se upíři a zombie v nepsaném příměří (které nerespektovali jen paka z Anduae Clan) snažili vytlačit lidi z pevnosti (Během té doby se taky lidi zřejmě rozhodli, že bude dobrou taktikou proti nemrtvým přebarikádovat celý Lesterton, s čímž se nejen nemrtví, ale i lidi, musí potýkat do teď :roll:). Situace se změnila až při neshodě mezi hlavouny ACF a ANG, která způsobila asi týdenní občanskou válku (což tedy pro nás byla docela šou) a pozici lidí oslabila nejen tím, že polovina lidí v okolí byla zombiemi jejich vlastním přičiněním, ale taky tím, že spousta krys se na to vybodla a zdrhla zpátky do Howardu. Když se navíc před pár dny zprovoznila elektrárna, tak to způsobilo další přelití hráčů a teď se po Lestertonu courá jen pár dobrodruhů.
Uživatelský avatar
Vallun
Dabus
Příspěvky: 3463
Registrován: 7.1.2006 19:03
Bydliště: Libiš

Re: RPG on-line

Příspěvek od Vallun »

Hamster - to nezní špatně - respektive to zní docela zajímavě... A dá se ta hra hrát i bez vázání se na nějaké skupiny?
JRRT: "Jestliže chápeš, buď spokojen."
Uživatelský avatar
Hamster
Dabus
Příspěvky: 1815
Registrován: 29.10.2005 1:04

Re: RPG on-line

Příspěvek od Hamster »

Vallun: Samozřejmě, můžeš hrát na vlastní pěst a na družení se vybodnout, ale osobně by mi to přišlo jako půl srandy (I když to samozřejmě může být individuální. Samostatné hráče čas od času potkávám).
Uživatelský avatar
Vallun
Dabus
Příspěvky: 3463
Registrován: 7.1.2006 19:03
Bydliště: Libiš

Re: RPG on-line

Příspěvek od Vallun »

Asi se zkusím registrovat;) Nějaké rady do začátku? raději prozkoumávám a sbírám atributy, vybavení a tak, než válčím...;)
JRRT: "Jestliže chápeš, buď spokojen."
Uživatelský avatar
Hamster
Dabus
Příspěvky: 1815
Registrován: 29.10.2005 1:04

Re: RPG on-line

Příspěvek od Hamster »

To záleží na tom za koho hraješ. V každém případě je dobré si pořídit kevlarku a sledgehammer (popř. walkie-talkie, pokud by jsi si to rozmyslel se skupinami), ale dál už je to individuální. Za nemrtvé samozřejmě hlavně lovíš a zabíjíš a za lidi je prý dobrý začátek dělat ostatním zdravotníka, ale s tím žádné zkušenosti skutečně nemám.
Uživatelský avatar
Vallun
Dabus
Příspěvky: 3463
Registrován: 7.1.2006 19:03
Bydliště: Libiš

Re: RPG on-line

Příspěvek od Vallun »

Tak jsem zvolil vampířího predátora, vyplýtval 50 AP a našel nějakých šest věcí (Roadkill; Shovel;Spraypaint Can (2);Length of Pipe;Rock) a 0 XP, teď marně přemýšlím, na co mi tyto věci jsou a jak je použít...:/
JRRT: "Jestliže chápeš, buď spokojen."
Uživatelský avatar
Hamster
Dabus
Příspěvky: 1815
Registrován: 29.10.2005 1:04

Re: RPG on-line

Příspěvek od Hamster »

Vallun: zkušenosti se bohužel na ulici najít nedají. Pro podobné otázky doporučuji konzultovat wiki. Nějak extra není, ale předměty a základní mechanismy vysvětluje a ty začátečnické příručky taky nejsou k zahození.
Uživatelský avatar
Bodkin
Sigilan
Příspěvky: 474
Registrován: 5.12.2005 0:32
Bydliště: Soukromá krypta

Re: RPG on-line

Příspěvek od Bodkin »

Valun: Co se SR týče, tak trial nemám. SR 1 i 2 mám doma plné verze. Obojí se de sehnat za 200 - 300 kč. Dost je to podobné Port Royale jen místo střední ameriky je tam tuna galaxií, hvězdných systému, planet a kosmických stanic.


Rozhodně je dobré si přečíst ty základní příručky. Já to neudělal a špatně (relativně) jsem dopadl.
SKOČTE ŠIPKOU DO MUŠLE, JEZTE KAŠI S MRKVÍ.
JENOM JÁ JSEM NAŽIVU; VY JSTE VŠICHNI MRTVÍ.
Uživatelský avatar
Vallun
Dabus
Příspěvky: 3463
Registrován: 7.1.2006 19:03
Bydliště: Libiš

Re: RPG on-line

Příspěvek od Vallun »

Bodkin - tak to díky moc za tip. Port Royale jsem koupil kdysi v nějakém marketu ala Penny protože se mi líbila lodička na obalu, a od té doby jsem to nehrál, neb mi to zabavil bratr...;) Takže mám dobrý tip na dárek pro něj, dík:)

A ty příručky najdu kde? já to jedním okem hledal a nic mne do očí netrklo...navíc ta wiki je taky uspořádaná dost usernonfriendly:(
JRRT: "Jestliže chápeš, buď spokojen."
Uživatelský avatar
Bodkin
Sigilan
Příspěvky: 474
Registrován: 5.12.2005 0:32
Bydliště: Soukromá krypta

Re: RPG on-line

Příspěvek od Bodkin »

Specielně pro upíra je zde!
SKOČTE ŠIPKOU DO MUŠLE, JEZTE KAŠI S MRKVÍ.
JENOM JÁ JSEM NAŽIVU; VY JSTE VŠICHNI MRTVÍ.
Uživatelský avatar
Vallun
Dabus
Příspěvky: 3463
Registrován: 7.1.2006 19:03
Bydliště: Libiš

Re: RPG on-line

Příspěvek od Vallun »

Bodkin - aha, díky, k tomu jsem se dostal a zjistil jsem, že je to volaké nedostatečné, holt nezbude, než zkoušet:)

EDIT: Tak jsme se pomlátil s nějakou zombicí...prvních 16 EXP mám, ale musím najít nějakou nemocnici a nalovit lidská srdce či co, abych se vyzdravil:/

EDIT2: mimochodem, v té HS wiki se o mnoha věcech nedočtu, nebo je nejsem alespoň schopný vyhledat přímo:(

má smysl s sebou nosit víc zbraní? nebo si nechat jen tu nejlepší?

EDIT 3: tak jsem se rozhodl s HS skončit... neb poté, co jsem vyplýtval cca 150 AP na hledání "léků", jsem nenašel nic a nějaký hajzlík mne zabil dvěma ranama a ze mne se stal člověk:/ Navíc je fakt,že mne zrovna neuchvátil herní "engine" a prostředí...
JRRT: "Jestliže chápeš, buď spokojen."
Uživatelský avatar
Hupr
Sigilan
Příspěvky: 150
Registrován: 6.8.2006 10:52
Bydliště: Ostrava - Poruba

Re: RPG on-line

Příspěvek od Hupr »

Sakra Hell Rising nejede.
Uživatelský avatar
Vallun
Dabus
Příspěvky: 3463
Registrován: 7.1.2006 19:03
Bydliště: Libiš

Re: RPG on-line

Příspěvek od Vallun »

Hupr píše:Sakra Hell Rising nejede.
myslím,že to není žádná škoda:) Sice je to možná zajímavé díky některým prvkům, ale vzhledem k maximálně neintuitivnímu ovládání a dalším věcem, především naprosté nevyváženosti hry, nestojí za to u toho ztrácet čas. Takový gladiatus má alespoň hezké obrázky...;)
JRRT: "Jestliže chápeš, buď spokojen."
Uživatelský avatar
Hamster
Dabus
Příspěvky: 1815
Registrován: 29.10.2005 1:04

Re: RPG on-line

Příspěvek od Hamster »

Hupr píše:Sakra Hell Rising nejede.
Docala mě to štve. Prý jim beze slova shodili hosting a teď se s nimi přou, aby jim to dali zpět, takže doufám že to brzy dobře dopadne. :-x

Vallun: Co je na tom neintuitivního a nevyváženého?
Uživatelský avatar
Vallun
Dabus
Příspěvky: 3463
Registrován: 7.1.2006 19:03
Bydliště: Libiš

Re: RPG on-line

Příspěvek od Vallun »

No, když mne poprvé zabili, tak trvalo vcelku dlouho, než jsem pochopil, jak se oživit. Navíc během dvou dnů mne třikrát někdo sejme, aniž bych jí spatřil jediný cíl k útoku...
JRRT: "Jestliže chápeš, buď spokojen."
Odpovědět

Zpět na „Další RPG hry“