Spellforce 2

Kobky, města i pláně potřebují svého hrdinu (či padoucha). Aneb jeden človíček ve velkých příbězích.

Moderátor: sevencreature

Odpovědět
Uživatelský avatar
Artemis Entreri
Sigilan
Příspěvky: 368
Registrován: 7.9.2007 18:53
Bydliště: Kalimport
Kontaktovat uživatele:

Spellforce 2

Příspěvek od Artemis Entreri »

Spellforce II paradni kombonace RPG s RTS v těle vašich Hero koluje Dragon blood až dohraju II tak si zahraju i jedničku hrli jste nekdo co na to rikate ?
Obrázek

With each kill I grow wiser, and with added wisdom I grow stronger.

Artemis Entreri
Uživatelský avatar
AlmSiVi
Sigilan
Příspěvky: 579
Registrován: 29.11.2005 8:20
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlmSiVi »

Musím říct že Spellforce 2 mě dost zklamal. Už tam nejsou vůbec žádné prvky které dělaly z prvního dílu tak skvělou hru (hlavně systém staveb a jednotek) a hratelnost je taková příliš lineární a přímočará. Osobně mi přijde že vývojáři vzali Spellforce 1, osekali dvě třetiny originálních věcí, prázdná místa převzali z Warcraftu a podobných rts a přidali postavám podivný skilltree který vás nutí mít rozpolcenou postavu.. Ale ne že by ta hra byla tak špatná, to ne - jenom je to oproti prvnímu dílu obrovský skok zpátky.. A ten Starforce který mě nedovolí hrát i když mám originálku mě taky pije krev.. Ale první díl osobně doporučuju - parádní a celkem i originální kombinace RTS a RPG. Já to osobně považuju za nejlepší rts co znám, ale to je individuální ;-)
Tuner
Sigilan
Příspěvky: 12
Registrován: 10.6.2010 15:33
Bydliště: Vault 13

Re: Spellforce 2

Příspěvek od Tuner »

Dvojka je hodne dobra a bavila me celou dobu co sem ji hral....... nez sem si chytre smazal savy a od zacatku se mi to fakt delat nechtelo :-)
Kimeria
Sigilan
Příspěvky: 18
Registrován: 13.3.2011 14:53

Re: Spellforce 2

Příspěvek od Kimeria »

Ahoj mám doma Spellforce 1. kupil jsem nový počítač s win7 64bit. Pujde mi v něm hrát Spellforce?
Odpovědět

Zpět na „Další RPG hry“