Soulbringer

Kobky, města i pláně potřebují svého hrdinu (či padoucha). Aneb jeden človíček ve velkých příbězích.

Moderátor: sevencreature

Odpovědět
Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Soulbringer

Příspěvek od Jab »

Tak jsem dnes tuhle hru rozehrál.
Na bugy jsem zatím nenarazil. Grafika není zase až tak hrozná (oči mě z ní nebolí), jen postavičky mohly být o dost lepší. Soubojový systém a ovládání též není tak hrozné, jak vypadá (s kamerou lze alespoň točit). Byť tedy v bitkách s více soupeři je to horší... Nadto právě souboje jsou celkem tuhé, až mě to překvapilo.
Je třeba ovšem ocenit rychlost nahrávání a především pěknou atmosféru. Jen se trochu bojím možného stereotypu. Mám totiž takový pocit, že prostředí se asi moc měnit nebude.
Též hudba není zrovna moc slyšet, což se mi také trochu nepozdává. Zato interface je poměrně neotřelý a dobře vypadající.
Už se těším na lepší kouzla a první bojová komba. Zatím má postavička zrovna moc machr není, takže využívá v bojích pár základních úderů. Až se to pořádně nakombinuje, tak to snad bude lepší. A možná pak nebudou souboje tak obtížné (zatím je to skoro až na škodu).
Celkově se mi to zdá jako docela dobrá hra pro zimní večery. :-)
Uživatelský avatar
DerAdler
Sigilan
Příspěvky: 409
Registrován: 16.6.2006 2:21
Bydliště: Auschwitz-Birkenau

Re: Soulbringer

Příspěvek od DerAdler »

Ak sa smiem opýtať, ako to nakoniec dopadlo ? Stojí to za to ?
"Das einzige Mittel gegen den Verstand zusiegen ist Stärke und Angst." Adolf Hitler, Mein Kampf
Obrázek
Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Soulbringer

Příspěvek od Jab »

DerAdler píše:Ak sa smiem opýtať, ako to nakoniec dopadlo ? Stojí to za to ?
Po 1/5 jsem to dal k ledu, páč jsem se musel učit. S odstupem musím říci, že na té hře není vůbec nic výjimečného. Takže snad jen kdyby tě chytla atmosféra (která tam je).
Uživatelský avatar
DerAdler
Sigilan
Příspěvky: 409
Registrován: 16.6.2006 2:21
Bydliště: Auschwitz-Birkenau

Re: Soulbringer

Příspěvek od DerAdler »

Jab: totiž mám práve k dispozícií dve akčné RPG... Soulbringer a Divine Divinity. Takže zhromažďujem preferencie ;-) .
"Das einzige Mittel gegen den Verstand zusiegen ist Stärke und Angst." Adolf Hitler, Mein Kampf
Obrázek
Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Soulbringer

Příspěvek od Jab »

DerAdler píše:Jab: totiž mám práve k dispozícií dve akčné RPG... Soulbringer a Divine Divinity. Takže zhromažďujem preferencie ;-) .
U Divine Divinity už mě nezaujalo lautr nic. To už furt lepší ten Soulbringer. :-)
Uživatelský avatar
Carlos
Sigilan
Příspěvky: 1917
Registrován: 24.2.2007 16:51
Bydliště: Špína pod špínou
Kontaktovat uživatele:

Re: Soulbringer

Příspěvek od Carlos »

Jab: obdivuju tě i za tu 1/5. Já jsem to přestal hrát na třetí obrazovce, narozdíl od tebe mě oči bolely a stupidní ovládání mi přinášelo noční můry ještě nejméně týden ;-)
"Hey, sugar, I'm gonna smash you with that heavy truck!"
"That's what I call rough love."
Uživatelský avatar
DerAdler
Sigilan
Příspěvky: 409
Registrován: 16.6.2006 2:21
Bydliště: Auschwitz-Birkenau

Re: Soulbringer

Příspěvek od DerAdler »

njn... to ovládanie je fakt na draka.
"Das einzige Mittel gegen den Verstand zusiegen ist Stärke und Angst." Adolf Hitler, Mein Kampf
Obrázek
Uživatelský avatar
Carlos
Sigilan
Příspěvky: 1917
Registrován: 24.2.2007 16:51
Bydliště: Špína pod špínou
Kontaktovat uživatele:

Re: Soulbringer

Příspěvek od Carlos »

DerAdler: Mám opačný názor než Jab. Tedy shodneme se v tom, že obě hry stojí za velký kulový, ale já bych doporučil spíš Divine Divinity jako hratelnější záležitost. Ale i tak stojí za p*ču... ;-)
"Hey, sugar, I'm gonna smash you with that heavy truck!"
"That's what I call rough love."
Tuner
Sigilan
Příspěvky: 12
Registrován: 10.6.2010 15:33
Bydliště: Vault 13

Re: Soulbringer

Příspěvek od Tuner »

Nejlepsi je na tom asi ta temna atmosfera
Odpovědět

Zpět na „Další RPG hry“