Lionheart

Kobky, města i pláně potřebují svého hrdinu (či padoucha). Aneb jeden človíček ve velkých příbězích.

Moderátor: sevencreature

Jaké by jste Lionheartu dali hodnocení?

0-10%
3
5%
11-20%
1
2%
21-30%
1
2%
31-40%
5
9%
41-50%
0
Žádná hlasování
51-60%
13
22%
61-70%
14
24%
71-80%
11
19%
81-90%
8
14%
91-100%
2
3%
 
Celkem hlasů: 58

Uživatelský avatar
CrowX
Sigilan
Příspěvky: 1436
Registrován: 24.9.2005 22:58
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od CrowX »

Jednoručné zbrane sú podľa mňa najlepšia voľba - nemajú síce tak vysoký dmg ako obojručné, ale sú rýchle a v druhej ruke máš štít a s ním dosť bonusov, ktoré sú lepšou investíciou ako obojručáky; luky som nejako moc neskúšal, ale keďže väčšina nepriateľov je extrémne rýchla nevidím nejaké extra veľké využitie (možno iba so všetkými perkami).

A s tým obchodníkom neviem, možno bug - každopádne nie je až tak dôležitý - najpodstatnejšie je používať taktiku save/load pri truhliciach - dobrá vec, ktorú sa mi podarilo získať bol opasok +2 sila spolu s +2 constitution (aspoň myslím)
There is a limit to stupidity.
182
Uživatelský avatar
crovax en-vec
Sigilan
Příspěvky: 396
Registrován: 28.9.2005 16:14
Bydliště: "Kráter"

Příspěvek od crovax en-vec »

CrowX: tak ten opasek velice dobře znám. SAVE/LOAD u obchodníka na křižovatce. Co najednou nevidím opasek +2 STR, CON, +10 zlodějské schopnosti. Paráda 36 000zl. Já měl 12 000 (bylo to hned na začátku). Shit! Tak jsem sháněl zlodějské lektvary, abych mohl otevřít nějaké lepší truhly. U těch jsem loadoval tak dlouho, než vypadlo něco cennějšího. Času jsem moc neměl, bo se nabídka mění. Tak jsem prodal skoro všechno vybavení, zbyl mi jen meč a boty. Ale měl jsem pásek! ;-) :-D
Život je hra, která se nedá vyhrát. Na konci téhle mise stejně všichni zařvem...

Vyassaultujem a všechny rozzassaultujem!!! je kompletně napsané!
Uživatelský avatar
Kong Bao-tan
Sigilan
Příspěvky: 483
Registrován: 11.10.2005 13:11
Bydliště: Svět Ideí
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kong Bao-tan »

Po úmorně dlouhé době kdy mi všechny pstavy umíraly neskutečnou rychlostí jsem zvolil Demokina a dal mu jako pozadí vampirismus - byl to husťák - bojoval jen "vlastníma rukama" a "uhýbal" případě "ukecával". S každým zásahem se navíc léčil - prostě super vytvořená postava.
A teď k hodnocení. Prvních 5 minut tak 80% procent - velké očekávání způsobené podobností s Faloutem. Prvních 15 minut 60% pak se to houplo k 10 a pak mě hra TAK znechutila, že jsem ji odinstaloval.... Je mi líto ale dám ji 0-10%. Je příšerně odfláknutá a ani případný potenciál nevyváží bago nevýhod a stereotypnosti...

Ad spojenci - umřeli při prvním vlkovi (nebo co to tam běhá...) - Tose mi ve Falloutu nikdy nestalo - tam jsou NPC skvělé (možná jen chybí interakce)!!!
Naposledy upravil(a) Kong Bao-tan dne 19.12.2005 22:09, celkem upraveno 1 x.
Dost již bylo ostrých uší, na čase tasit nosy!
Něco málo o Svirfneblinech: http://forum.sigil.cz/viewtopic.php?p=125332#125332
Uživatelský avatar
CrowX
Sigilan
Příspěvky: 1436
Registrován: 24.9.2005 22:58
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od CrowX »

Nj. máš pravdu - je to hrozne odfláknuté - tá hra mala veľký potenciál, ale nakoniec je to odpad. :cry:
There is a limit to stupidity.
182
Uživatelský avatar
crovax en-vec
Sigilan
Příspěvky: 396
Registrován: 28.9.2005 16:14
Bydliště: "Kráter"

Příspěvek od crovax en-vec »

CrowX píše:
crovax en-vec píše:O jednu víc. Lionheart pokořen!
Aký bol koniec - náročný, alebo jednoduchý
Vzledem k tomu, že jsem měl přes 500 lahviček léčení, přes 200 mana potionů a asi 50 posilovacích lektvarů, mě nemohl nikdy porazit. Za souboj jsem vypil těch heal lahví asi jen 15... Taktika: bušit, házet ledové sprchy a vypotřebovat 60 dynamitů....
Život je hra, která se nedá vyhrát. Na konci téhle mise stejně všichni zařvem...

Vyassaultujem a všechny rozzassaultujem!!! je kompletně napsané!
Uživatelský avatar
CrowX
Sigilan
Příspěvky: 1436
Registrován: 24.9.2005 22:58
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od CrowX »

Iba 15? Aj keď ja som ho dával na férovku sword&shield, takže som to dostával naplno - kúzla som nepoužíval a ani tie výbušniny (ono tam niečo také aj je? - teraz si nespomínam).
There is a limit to stupidity.
182
Uživatelský avatar
crovax en-vec
Sigilan
Příspěvky: 396
Registrován: 28.9.2005 16:14
Bydliště: "Kráter"

Příspěvek od crovax en-vec »

U toho žluťáka v barceloně... jmenuje se to soudek se střelným prachem, nevím kde jsem přišel na dynamit...
Život je hra, která se nedá vyhrát. Na konci téhle mise stejně všichni zařvem...

Vyassaultujem a všechny rozzassaultujem!!! je kompletně napsané!
Uživatelský avatar
Arian
Lim-Lim
Příspěvky: 2147
Registrován: 28.9.2005 20:11
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arian »

Podle crovaxe byl konec nic moc. Jakýsi otravný páprda...
Vidíš-li na konci černého tunelu světlo, pak je to obvykle na tebe letící fotonové torpédo
Uživatelský avatar
Dalucca
Sigilan
Příspěvky: 41
Registrován: 26.9.2005 0:50
Bydliště: Beregost
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dalucca »

No s této hry mám divný pocit. Asi až moc sem si od ní slibovala a nakonec to bylo spíš zklamání, nedohrání a návrat k ní v nedohlednu. Škoda těšila sem se na ni moc, ale je jak již bylo řečeno taková narychlo splácaná... a vůbec prostě mi nesedla :-?
Uživatelský avatar
Assassin
Lim-Lim
Příspěvky: 254
Registrován: 30.1.2006 21:32
Bydliště: Cech zlodějů

Příspěvek od Assassin »

No s BG se to nedá srovnávat. Opravdu nic moc.
Zlodějovou školou je sám život. Hřbitovy jsou plné těch, kteří propadli u zkoušek.
Obrázek
Uživatelský avatar
Calis
Sigilan
Příspěvky: 27
Registrován: 1.8.2006 18:43
Bydliště: Márnice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Calis »

Podle mého celkem dobry nápad, svět na mě působil tak nějak originální atmosférou ale bohužel jsem to ještě nedohrál save mám stále schované tak jen čekám až budu mít přebytek nervů abych postoupil zase o kousek dál.Postavu už si moc nepamatuji ale vím že mám střelce a myslím ze democina zkoušel jsem i boj na blízko ale na to dost těch nervů nemám :-)
Hledět příliš do minulosti znamená nehnout se z místa, zabývat se budoucností znamená žít v nejistotě.Přítomnost je to oč tu kráčí a je třeba si vychutnat každý okamžik.
Uživatelský avatar
Sir James 1
Sigilan
Příspěvky: 96
Registrován: 19.6.2006 17:16
Bydliště: ??!!!!!!!?? (přesně tam)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sir James 1 »

Tak ja sem Lionheart zkousel jen protoze je to hra od Black Isle a kdyz uz sem mel odehrane BG II. tak jsem cekal neco alespon podobneho kalibru, ale dost me to zklamalo. Dodelal jsem tak dva tri ukoly a pak se na to vykaslal fakt to nestoji za to , ale napad je to zajimavej Stredovekej svet ovladnou fantasy prisery.
nekrotyrael
Sigilan
Příspěvky: 45
Registrován: 13.8.2006 15:06
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od nekrotyrael »

Sir James 1 píše:Tak ja sem Lionheart zkousel jen protoze je to hra od Black Isle a kdyz uz sem mel odehrane BG II. tak jsem cekal neco alespon podobneho kalibru, ale dost me to zklamalo. Dodelal jsem tak dva tri ukoly a pak se na to vykaslal fakt to nestoji za to , ale napad je to zajimavej Stredovekej svet ovladnou fantasy prisery.
lionheart je od reflexive ent. a baldury od bioware, ne? .)
Uživatelský avatar
Sir James 1
Sigilan
Příspěvky: 96
Registrován: 19.6.2006 17:16
Bydliště: ??!!!!!!!?? (přesně tam)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sir James 1 »

nekrotyrael píše:
Sir James 1 píše:Tak ja sem Lionheart zkousel jen protoze je to hra od Black Isle a kdyz uz sem mel odehrane BG II. tak jsem cekal neco alespon podobneho kalibru, ale dost me to zklamalo. Dodelal jsem tak dva tri ukoly a pak se na to vykaslal fakt to nestoji za to , ale napad je to zajimavej Stredovekej svet ovladnou fantasy prisery.
lionheart je od reflexive ent. a baldury od bioware, ne? .)
Ja nevim ale myslim ze na tom aspon spolupracovali nebo tak neco protoze kdyz jsem kupoval tu bednu tak na ni Byla znacka ty hory v temnu a napis Black Isle a na Original Baldurovy jsou upoutavky na Lionheart
nekrotyrael
Sigilan
Příspěvky: 45
Registrován: 13.8.2006 15:06
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od nekrotyrael »

mno prave ze by spolupracoval. velka cerna skala na krabici zvysuje prodeje :-D
Odpovědět

Zpět na „Další RPG hry“