Lionheart

Kobky, města i pláně potřebují svého hrdinu (či padoucha). Aneb jeden človíček ve velkých příbězích.

Moderátor: sevencreature

Jaké by jste Lionheartu dali hodnocení?

0-10%
3
5%
11-20%
1
2%
21-30%
1
2%
31-40%
5
9%
41-50%
0
Žádná hlasování
51-60%
13
22%
61-70%
14
24%
71-80%
11
19%
81-90%
8
14%
91-100%
2
3%
 
Celkem hlasů: 58

Uživatelský avatar
Kalach
Sigilan
Příspěvky: 191
Registrován: 30.1.2007 14:42

Příspěvek od Kalach »

Jak myslis? Co si zacal hrat lionheart? V pohode hra nie? Mohlo by byt pokracovanie pretoze dej neskoncil...
Uživatelský avatar
necrotising_
Sigilan
Příspěvky: 1648
Registrován: 3.10.2005 7:44
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od necrotising_ »

Myslím tím to, že při scrollování má obraz ještě nějaký dojezd, místo toho, aby zastavil na místě.

Zatím to vypadá jako takové hloupější (ano, hloupější) Diablo s příšerným interfacem. Aspoň, že patch přidal možnost trochu hru zpomalit, protože defaultní rychlost je podle mě trochu přehananá a trefovat se např. do vosy, která poletuje ze strany na stranu je opravdu skvělá zábava. :roll:
Uživatelský avatar
Illuminating
Sigilan
Příspěvky: 816
Registrován: 17.10.2006 14:48

Příspěvek od Illuminating »

necrotising_ píše:Myslím tím to, že při scrollování má obraz ještě nějaký dojezd, místo toho, aby zastavil na místě.

Zatím to vypadá jako takové hloupější (ano, hloupější) Diablo s příšerným interfacem. Aspoň, že patch přidal možnost trochu hru zpomalit, protože defaultní rychlost je podle mě trochu přehananá a trefovat se např. do vosy, která poletuje ze strany na stranu je opravdu skvělá zábava. :roll:
A od čeho je tam asi tak pauza :-) ???? To Kalach: Ha ha neboj neprozradim tě vim o co ti jde :-D ( jestli ti o to de:- )).
Uživatelský avatar
Kalach
Sigilan
Příspěvky: 191
Registrován: 30.1.2007 14:42

Příspěvek od Kalach »

No je pravda ze lionheart nie je najlepsie spraveny (chodza postavy atd) ale na zabijanie os v pohode funguje pauza a sek. Ale ma to v pohode dej a oplati sa to dohrat... :-P
To SlipKnoT: Neviem vobec co mas namysli :?:
Uživatelský avatar
necrotising_
Sigilan
Příspěvky: 1648
Registrován: 3.10.2005 7:44
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od necrotising_ »

SlipKnoT píše:A od čeho je tam asi tak pauza :-) ????
Pauzovat u každého nepřítele mi taky nepřijde jako nějaká skvělá zábava. :lol: Stejně už jsem to smazal... :lol:
Uživatelský avatar
Kalach
Sigilan
Příspěvky: 191
Registrován: 30.1.2007 14:42

Příspěvek od Kalach »

U kazdeho to podla mna vobec nie je treba.. Staci sa len do toho dostat... Skoda nemal si to vymazavat pretoze sa to oplati dohrat....
marley94
Sigilan
Příspěvky: 3
Registrován: 2.8.2008 16:38

Re: Lionheart

Příspěvek od marley94 »

prosimvas už sem to dohrál nesčetněkrát a rád bych si zahrál taky po netu.....když se chci připojit k jakémukoli servru, napíše mi to ''Servr tě odmítl, protože w'' .... a takhle pořád...i když je tam na servru jen jeden člověk ze tří...už si nevim rady, neni pro to nějaký patch a nebo třeba program....díky za všechny odpovědi, tedy pokud někdo sem vůbec chodí :-D
marley94
Sigilan
Příspěvky: 3
Registrován: 2.8.2008 16:38

Re: Lionheart

Příspěvek od marley94 »

aha, stahl jsem si nejaky patch a ted potrebuji jednu radu..kdyz se pripojim na jakykoli servr, jak tam mohu chatovat s ostatnimi??
Uživatelský avatar
scorpioo
Sigilan
Příspěvky: 387
Registrován: 9.3.2008 21:08
Bydliště: Sigil

Re: Lionheart

Příspěvek od scorpioo »

No možno ti to nejde preto, resp. len chatovať, že tie servery už neexistujú :think:
Hrdinovia umierajú,legendy žijú naveky. - BEOWULF
www.kocogel.info
Uživatelský avatar
scorpioo
Sigilan
Příspěvky: 387
Registrován: 9.3.2008 21:08
Bydliště: Sigil

Re: Lionheart

Příspěvek od scorpioo »

No a ešte ohľadom k záverečnému súboju:"toho starca na konci sa dá aj presvedčiť aby sa vrátil k silám svetla len treba mať rečníctvo niečo okolo 150 bodov" 8-)
Hrdinovia umierajú,legendy žijú naveky. - BEOWULF
www.kocogel.info
marley94
Sigilan
Příspěvky: 3
Registrován: 2.8.2008 16:38

Re: Lionheart

Příspěvek od marley94 »

tak co, hraje to ještě někdo? :mrgreen: :mrgreen:
já si to jednou za čas zahraju moc rád :-)
Uživatelský avatar
Carlos
Sigilan
Příspěvky: 1917
Registrován: 24.2.2007 16:51
Bydliště: Špína pod špínou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Carlos »

Jo, první půlku hry si občas střihnu docela rád, ale ta druhá už mě zpravidla nezajímá. Nikdy jsem nebyl fanoušek Diablo klonů. Zajímalo by mě, jestli se vytvořily nějaké mody nebo tak.
"Hey, sugar, I'm gonna smash you with that heavy truck!"
"That's what I call rough love."
Uživatelský avatar
Fantasy
Sigilan
Příspěvky: 18
Registrován: 17.5.2009 11:50
Bydliště: Na cestách....

Re: Lionheart

Příspěvek od Fantasy »

Tak po cca 3 letech jsem před týdnem opět rozehrál Lionheart a musím řící, že mne okouzlilo jako napoprvé, tedy hlavně začátek...(Barcelona a motání se kolem křižovatky), pokusím se to tentokrát dohrát a pak snad dohodím hodnocení :-). Momentálně se probojovávám skrze Barcelonskou bránu 8-). Hraju za Temlářského rytíře zaměřeného na - Boj obouruč, uhýbání...a božskou magii (kvůli léčení :-)).
Uživatelský avatar
PostTrauma
Sigilan
Příspěvky: 1256
Registrován: 6.8.2009 16:02
Bydliště: Asteroid B-612

Re: Lionheart

Příspěvek od PostTrauma »

Jednou jsem to dohrál, ale dál už mě to nikdy nelákalo. Zajímavá idea, polovičaté zpracování. K dokonalosti to má hodně daleko, i když potenciál na dobrou hru by tam určitě byl.
Marně se snažím přijít věcem na kloub, neboť většina věcí klouby vůbec nemá.
Uživatelský avatar
Carlos
Sigilan
Příspěvky: 1917
Registrován: 24.2.2007 16:51
Bydliště: Špína pod špínou
Kontaktovat uživatele:

Re: Lionheart

Příspěvek od Carlos »

Podle mého názoru je ten potenciál vidět v první půlce. I příběh a systém frakcí se mi líbil, stejně jako RPG prvky, ale co naplat, když zmršili boje, což je hodně nadpoloviční část hry.
"Hey, sugar, I'm gonna smash you with that heavy truck!"
"That's what I call rough love."
Odpovědět

Zpět na „Další RPG hry“