Lost Odyssey

Kobky, města i pláně potřebují svého hrdinu (či padoucha). Aneb jeden človíček ve velkých příbězích.

Moderátor: sevencreature

Odpovědět
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Lost Odyssey

Příspěvek od sevencreature »

Hrajete někdo? Chystáte se hrát? *7c se významně podívá Uživatelovým směrem* :mrgreen:

Další záležitost, která mě naštvala - resp. fakt, že nevlastním Xbox360 mě naštval. Podle všech ohlasů tu jde o klasickou SNES-like RPG" záležitost (no, na druhou stranu, možná už jsem se jich trochu přejedl :think: - zlatá metoda kyselých hroznů :mrgreen:).

Nejvíc mě baví ta informace o 4 DL DVD :-) Tímhle tempem by se brzo mohla opakovat éra, kdy byly hry na 6 CD :mrgreen:
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatel
Sigilan
Příspěvky: 72
Registrován: 19.12.2005 9:49
Bydliště: Mezi židlí a klavesnicí

Re: Lost Odyssey

Příspěvek od Uživatel »

Vyjde v Evrope koncem unora, zatim hraji jen lide s importovanou asijsku verzi nebo pirati.
Hra dostava dost smisena hodnoceni od zapadnich recenzentu a asi hodne zalezi, co od ni kdo ceka - autor hry je Sakaguchi, coz je clovek, ktery je za serii Final Fantasy, takze nic jineho nez tradicni JRPG se asi cekat neda...
Vetsina Cechu, kteri hraji, zatim snad dost chvali a moje oblibene Gametrailers daly 8,8 (a 9,6 za pribeh :shock: ), tak to snad uplne spatne nebude.
Nicmene mam ted dost omezene zdroje, takze budu muset s koupi pockat :-(
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Další RPG hry“