Albion

Kobky, města i pláně potřebují svého hrdinu (či padoucha). Aneb jeden človíček ve velkých příbězích.

Moderátor: sevencreature

Uživatelský avatar
Bodkin
Sigilan
Příspěvky: 474
Registrován: 5.12.2005 0:32
Bydliště: Soukromá krypta

Re: Albion

Příspěvek od Bodkin »

Tumis: Díky.

7c: Já to hrál naposledy tak před pěti lety a dostal jsem se akorát tak na druhý ostrov. Tenkrát mi to přišlo docela užitečné. Teď jsem to rozehrál znova, tak jsem marně vzpomínal jak jsem to minule dělal.

Siru ještě nemám. A to její maxování je nutnost nebo známka P(WG)unku?
SKOČTE ŠIPKOU DO MUŠLE, JEZTE KAŠI S MRKVÍ.
JENOM JÁ JSEM NAŽIVU; VY JSTE VŠICHNI MRTVÍ.
Uživatelský avatar
Tumis
Sigilan
Příspěvky: 74
Registrován: 10.7.2006 10:21
Kontaktovat uživatele:

Re: Albion

Příspěvek od Tumis »

sevencreature píše:Pro tvoji útěchu - používání předmětů s náplněmi je na nic. Dokonce bych řekl, že to je mrhání časem - radši trénuj jakoukoliv magii než tohle. Řekněme, že Siru jen tak nenamaxuješ...
Jj, chce se to naučit co nejvíce ledových kouzel než odpluješ, je ta zadarmo a další možnost je až v Srimalinaru za docela velký prachy :-)
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Re: Albion

Příspěvek od sevencreature »

Bodkin: No, namaxování kouzel zvedne damage a především zaručuje, že bude kouzlo působit. Například Snow Avalanche na maximálním levelu zmrazí na dost dlouho úplně všechny nepřátele, na nízkých levelech zmrazí třeba jednoho, dva nebo třeba žádného (pokud to jsou tužší - tj. "trojkoví" nepřátelé).

Nejužitečnější kouzla za Siru jsou Thorn Snare (asi nejsilnější kouzlo ve hře IMO - ač se na první pohled nezdá), Fungification (pokud ti nejde o předměty) a potom Snow Avalanche proti masám nepřátel, kteří nejsou démoni a od kterých chceš získat předměty (části těl).
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
DerAdler
Sigilan
Příspěvky: 409
Registrován: 16.6.2006 2:21
Bydliště: Auschwitz-Birkenau

Re: Albion

Příspěvek od DerAdler »

Nevedel by mi niekto poradiť ako "odčeštiť" Albion? Aké súbory nahradiť prípadne čo zmazať? Mám totiž verziu zo Score... :-?
"Das einzige Mittel gegen den Verstand zusiegen ist Stärke und Angst." Adolf Hitler, Mein Kampf
Obrázek
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Re: Albion

Příspěvek od sevencreature »

http://havy.ic.cz/albion-english.rar

Nahraď existující soubory těmito (mělo by to fungovat - Albion mám sice na starém počítači, ale kdysi v dobách internetového pravěku mi dalo shánění angličtiny zabrat, takže si ty soubory nechávám na památku :-) ).

P.S. Proti češtině v Albionu nic nemám ("Užitečné rozmanitosti" je asi můj nejoblíbenější přeložený termín vůbec), bohužel tam bylo tolik chyb, že ta první verze skoro nešla dohrát.
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
DerAdler
Sigilan
Příspěvky: 409
Registrován: 16.6.2006 2:21
Bydliště: Auschwitz-Birkenau

Re: Albion

Příspěvek od DerAdler »

7c: vrelá vďaka :-) . Ono išlo hlavne o chyby technického charakteru ako si spomínal.
"Das einzige Mittel gegen den Verstand zusiegen ist Stärke und Angst." Adolf Hitler, Mein Kampf
Obrázek
Uživatelský avatar
beo
Sigilan
Příspěvky: 31
Registrován: 6.6.2007 17:04

Re: Albion

Příspěvek od beo »

Verzia zo Score 66 nejde dohrat. Neskor vysla myslim na Score 100 opravena verzia.
Uživatelský avatar
Carlos
Sigilan
Příspěvky: 1917
Registrován: 24.2.2007 16:51
Bydliště: Špína pod špínou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Carlos »

Potvrzuji - ve Score 100 byla verze dohratelná. Jak to bylo s předchozí verzí, netuším.
"Hey, sugar, I'm gonna smash you with that heavy truck!"
"That's what I call rough love."
Uživatelský avatar
scorpioo
Sigilan
Příspěvky: 387
Registrován: 9.3.2008 21:08
Bydliště: Sigil

Re: Albion

Příspěvek od scorpioo »

Spustím Albion pod XP - SP2 :?: Díky za odpoveď
Hrdinovia umierajú,legendy žijú naveky. - BEOWULF
www.kocogel.info
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Re: Albion

Příspěvek od sevencreature »

Asi ano. Zkus to a uvidíš.
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Hamster
Dabus
Příspěvky: 1815
Registrován: 29.10.2005 1:04

Re: Albion

Příspěvek od Hamster »

Pokud máš aktuální verzi emulátoru, tak je upřímně jedno, jaký máš SP...
Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Albion

Příspěvek od Jab »

Hamster píše:Pokud máš aktuální verzi emulátoru, tak je upřímně jedno, jaký máš SP...
Chceš říct, že Albion nepotřebuje nejnovější service pack? Ani Visty? :think:
Adolfik
Sigilan
Příspěvky: 166
Registrován: 12.4.2008 13:36

Re: Albion

Příspěvek od Adolfik »

Ta hra mi přošla naprosto skvělá, tak si nechávám na klid-chci si ji vychutnat někdy o prázdninách, kdy budu doma sám.
Na netu se dá eště sehnat česká verze, na kterou je třeba aplikovat patch, který můžu komukoliv poslat.
Uživatelský avatar
scorpioo
Sigilan
Příspěvky: 387
Registrován: 9.3.2008 21:08
Bydliště: Sigil

Re: Albion

Příspěvek od scorpioo »

Díky za patch Hamlete 8-)
Hrdinovia umierajú,legendy žijú naveky. - BEOWULF
www.kocogel.info
Adolfik
Sigilan
Příspěvky: 166
Registrován: 12.4.2008 13:36

Re: Albion

Příspěvek od Adolfik »

Není zač a jinak vyhlašuju tohle: Kdo by chtěl poslat patch na zmrvenou češtinu, tak mi můžete klidně napsat na mail a já ho vám co nejdříve pošlu.
Odpovědět

Zpět na „Další RPG hry“