Albion

Kobky, města i pláně potřebují svého hrdinu (či padoucha). Aneb jeden človíček ve velkých příbězích.

Moderátor: sevencreature

Uživatelský avatar
Erina
Sigilan
Příspěvky: 123
Registrován: 26.2.2007 12:57

Příspěvek od Erina »

tak prominte, panove, ja tomu nerozumim, jsem jen stara blba zenska, mate pravdu
Uživatelský avatar
nuke
Sigilan
Příspěvky: 1783
Registrován: 2.10.2005 14:24
Bydliště: Arulco
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od nuke »

Erina píše:tak prominte, panove, ja tomu nerozumim, jsem jen stara blba zenska, mate pravdu
Ale kdeže, to len oni dvaja sú až moc powergamerské tipy :D
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Erina píše:ja tomu nerozumim, jsem jen stara blba zenska
Ále? Najednou... :wink: :lol:
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
beo
Sigilan
Příspěvky: 31
Registrován: 6.6.2007 17:04

Příspěvek od beo »

Albion je asi najlepsia hra aku som hral. Myslim ze pribeh je este lepsi ako u PT. Zvuky a grafika su tiez nadherne.
Uživatelský avatar
Erina
Sigilan
Příspěvky: 123
Registrován: 26.2.2007 12:57

Příspěvek od Erina »

Miluji Albion a povazuji ho za jednu z nejlepsich RPG, ale dovolim si s tebou nesouhlasit. Ma vynikajici pribeh, ale pomerujes nepomeritelne. Srovnavas hrusky s jablky. Kazda z tech her je jina, vyjimecna, nesrovnatelna a PT je u mne na zebricku o trosku vys. Na rozdil od Albionu nuti cloveka k zamysleni. Ja tvrdim, ze PT ma dusi...
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

OT: U mně je to pro změnu naopak - kdybych měl nějaký žebříček, tak je Albion mnohem výše. Je zábavnější a hezčí...
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Erina
Sigilan
Příspěvky: 123
Registrován: 26.2.2007 12:57

Příspěvek od Erina »

ja se bavila u obou her a u obou se mi ze zacatku do nich vubec nechtelo. Albion je krasne barevnej, az kycovite, ale mne u PT ta pochmurnost vubec nevadila. proste u mne je PT No.1 a z toho mista vytlacila prave Albion.
Desperado
Sigilan
Příspěvky: 19
Registrován: 2.8.2007 14:36

Re: Albion

Příspěvek od Desperado »

Nemá z vás někdo k dispozici češtinu, či odkaz na její stáhnutí? Velmi ocením, pokud se najde nějaká dobrá duše, která by byla ochotná mi jí poslat ;-)

EDIT: Už jsem to dohrál anglicky, každopádně vůbec vám neděkuji; chtěl jsem tomu, co mi češtinu pošle, dát pusu. Takhle jste se o to ochudili... můžete si za to sami :naughty: :-)
Uživatelský avatar
Bodkin
Sigilan
Příspěvky: 474
Registrován: 5.12.2005 0:32
Bydliště: Soukromá krypta

Re: Albion

Příspěvek od Bodkin »

Jak je to s dobíjení magických předmětů, třeba Crystal Dagger? Existuje nějaký způsob na doplnění jejího náboje? Co já si mlžně pamatuji, tak když jsem ji prodal a pak koupil zpět, tak byla nabitá. Jde to i jinak?
SKOČTE ŠIPKOU DO MUŠLE, JEZTE KAŠI S MRKVÍ.
JENOM JÁ JSEM NAŽIVU; VY JSTE VŠICHNI MRTVÍ.
Uživatelský avatar
Tumis
Sigilan
Příspěvky: 74
Registrován: 10.7.2006 10:21
Kontaktovat uživatele:

Re: Albion

Příspěvek od Tumis »

Bodkin píše:Jak je to s dobíjení magických předmětů, třeba Crystal Dagger? Existuje nějaký způsob na doplnění jejího náboje? Co já si mlžně pamatuji, tak když jsem ji prodal a pak koupil zpět, tak byla nabitá. Jde to i jinak?
Už je to sice dlouho co jsem to hrál, ale mám dojem že u Keltů to šlo dobít...
Uživatelský avatar
Bodkin
Sigilan
Příspěvky: 474
Registrován: 5.12.2005 0:32
Bydliště: Soukromá krypta

Re: Albion

Příspěvek od Bodkin »

Na tom prvním ostrovu s kočičím lidem se nic takového nevyskytuje?
SKOČTE ŠIPKOU DO MUŠLE, JEZTE KAŠI S MRKVÍ.
JENOM JÁ JSEM NAŽIVU; VY JSTE VŠICHNI MRTVÍ.
Uživatelský avatar
Tumis
Sigilan
Příspěvky: 74
Registrován: 10.7.2006 10:21
Kontaktovat uživatele:

Re: Albion

Příspěvek od Tumis »

Bodkin píše:Na tom prvním ostrovu s kočičím lidem se nic takového nevyskytuje?
Myslim, že ne. Já totiž ty dýky moc nepoužíval... :-)
Uživatelský avatar
Bodkin
Sigilan
Příspěvky: 474
Registrován: 5.12.2005 0:32
Bydliště: Soukromá krypta

Re: Albion

Příspěvek od Bodkin »

Ono mi nejde jen o dýky, včera jsem zjistil, že mám u sebe nějaký fire ring metající firebally. Docela užitečná hračka, ale čert ví jak dlouho mi vydrží, než ho všechen vyflákám.
SKOČTE ŠIPKOU DO MUŠLE, JEZTE KAŠI S MRKVÍ.
JENOM JÁ JSEM NAŽIVU; VY JSTE VŠICHNI MRTVÍ.
Uživatelský avatar
Tumis
Sigilan
Příspěvky: 74
Registrován: 10.7.2006 10:21
Kontaktovat uživatele:

Re: Albion

Příspěvek od Tumis »

Bodkin píše:Ono mi nejde jen o dýky, včera jsem zjistil, že mám u sebe nějaký fire ring metající firebally. Docela užitečná hračka, ale čert ví jak dlouho mi vydrží, než ho všechen vyflákám.
He, tak mám nemilou zprávu, nakoukl jsem do návodu a u Keltů si ty věci můžeš nechat identifikovat, to jako že budeš vědět co přímo dělaj a kolik maj ještě nábojů, ale nabít předměty půjdou až někde na Island of Peace :cry:
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Re: Albion

Příspěvek od sevencreature »

Pro tvoji útěchu - používání předmětů s náplněmi je na nic. Dokonce bych řekl, že to je mrhání časem - radši trénuj jakoukoliv magii než tohle. Řekněme, že Siru jen tak nenamaxuješ...
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Odpovědět

Zpět na „Další RPG hry“